Зубная паста Сенсодин пронамель детская 50 мл

Цена от 4150 до 7700 грн

Наличие в 757 аптеках

Аптеки на карте Список Аптек
Производитель
Бренд
Категория
Форма выпуска

Мягкие оральные

Условия отпуска

безрецептурный

Инструкция для Зубная паста Сенсодин пронамель детская 50 мл

Состав

Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, PEG-6, Cocamidopropyl Betaine, Xanthan Gum, Aroma, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Sucralose, Titanium Dioxide, Sodium Hydroxide, Limonene

Містить: 0,315% фториду натрію у ваговому відношенні (1450 ppm фтору).

Показания

Кислоти, що містяться в продуктах харчування та напоях, розм'якшують захисну поверхню зубів, роблять її більш вразливою і з часом призводять до її зносу. Зуби підлітків особливо схильні до цієї проблеми. Сенсодин Пронамель Дитяча - це щоденна зубна паста для захисту від утворення карієсу, спеціально розроблена спільно з стоматологами для зміцнення зубної емалі та захисту дитячих зубів від кислотної ерозії* та карієсу.

*за умови чищення зубів двічі на день

Всі визнають те, що карієс зубів, пов'язаний з вживанням цукру, є основною проблемою здоров'я порожнини рота у дітей. Однак серед стоматологів росте стурбованість зростанням споживання кислотоутворюючих продуктів та напоїв в раціоні людей, наприклад, газованої води.
Нові, постійні та молочні зуби вразливі, оскільки кислота послаблює емаль, що з часом може призвести до її втрати.
Зубна паста Сенсодин Пронамель Дитяча розроблена для посилення ослабленої емалі та захисту зубів ваших дітей від кислотного зносу і карієсу. Це зубна паста на кожен день, тому вона очищає та освіжає порожнину рота, а також дозволяє зміцнити зубну емаль і зберегти здоров'я зубів.

Противопоказания

Чутливість зубів може бути ознакою прихованої проблеми, що потребує звернення до стоматолога. Якщо симптоми не проходять чи посилюються, необхідно звернутися до стоматолога. Зберігати у недоступному для дітей місці. Не застосовувати дітям до 12 років без консультації стоматолога. У випадку появи подразнення припинити застосування. Слід негайно звернутися до стоматолога або лікаря при виникненні набряку обличчя або ротової порожнини.

Способ применения и дозы

Застосовуйте зубну пасту двічі на день, але не більше трьох, уникайте проковтування пасти, після чищення зубів необхідно прополоскати рот водою і сплюнути. У випадку подразнення, негайно припиніть застосування.

Регистрационные данные

Инструкция для: Зубная паста Сенсодин пронамель детская 50 мл

Производитель: ГлаксоСмітКляйн Консьюмер Хелскер ГмбХ і Ко.КГ, Німеччина

Добавить отзыв к товару

Отзывы о Зубная паста Сенсодин пронамель детская 50 мл

По этому товару ещё нет отзывов