Економте до 30% при бронюванні товарів в аптеках.
Неміал капс. №40
Сайт Моя Аптека є сучасною інформаційно-довідниковою платформою, яка допомагає знайти та порівняти ціни на будь-які товари аптечного асортименту в аптеках України. Це найпростіший спосіб підібрати ліки за найнижчою ціною в найближчій до Вас аптеці й заощадити до 20-30% на деяких покупках.
Переглядайте актуальні ціни та наявність необхідного товару в будь-якій аптеці на карті в онлайн форматі, бронюйте його всього в кілька кроків і забирайте в зручний час у зазначеній аптеці.
-
Як забронювати ліки на сайті Моя Аптека?
Оформити резерв на необхідний товар можна за допомогою зеленої кнопки із позначкою кошика «Забронювати» на сторінці товару, на карті або прямо з каталогу.
-
Чи можна отримати знижку при резервуванні?
Так! Наш сервіс дає можливість економити до 30% вартості від фактичної ціни в аптеці на ті товари, на які передбачена знижка. Сума знижки вказується при оформленні броні.
-
Як оплатити та отримати своє замовлення?
Оплата та отримання товару здійснюється тільки в аптеці за адресою, який був обраний при бронюванні товару. Моя Аптека дає можливість кожному економити гроші та час на покупці ліків.
Сайт mypharmacy.com.ua не надає послуг з доставляння/відправлення товарів
Відгуки про Неміал капс. №40
Мне Немиал порекомендовал невролог при обострении остеохондроза.Принимала по 1капсуле 3раза в день в течении месяца+Вольтарен гель. ффектом очень довольна. Боль прошла.
Препараты, содержащие ибупрофен, вызывали у меня привыкание на второй месяц применения. Поэтому из-за невыносимых болей при КД, которые ничем не утолялись, приходилось колоть Кетанов внутримышечно, ну или пить его в таблетках. Ну а это, сами понимаете, вообще крайности. Немиал (витаминами группы В (В1, В3, В5, В2, В6), витамин Н, экстракт смолы босвеллии пильчатой) мне порекомендовала гинеколог. Его надо правильно применять. Так как все болезненные ощущения у меня в первые 2 дня, я пью по две капсулки в день утром и вечером. И вообще не имею никаких ни тянущих, ни болевых ощущений. Плюс, выходит очень экономично: в пачке 40 капсул, в месяц я использую максимум 6! Цена/качество/расход - полностью оправдано. Я очень рада!
Зверніть увагу!
Користувачі можуть залишати відгуки про товар за власною ініціативою та на свій розсуд.
Ми не редагуємо й не коригуємо зміст коментарів, а також не впливаємо на їх наповнення.
Наведені думки є особистим досвідом авторів і не є рекомендацією щодо застосування препарату, а також, не замінюють консультації лікаря