Простатилен-Біофарма інструкція і де купити

Дозування:

Простатилен-Біофарма інструкція по застосуванню:

Склад

діюча речовина: 1 ампула або флакон містить ліофілізованого з водного розчину екстракту передміхурової залози биків, отриманого шляхом екстракції, 10 мг;

допоміжна речовина:  гліцин.

Лікарська форма

Ліофілізат для розчину для ін'єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості: аморфний порошок або пориста маса білого або бі­лого з жовтуватим відтінком кольору.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що застосовуються при доброякісній гіпертрофії передміхурової залози. Код АТХ G04C X.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Простатилен має специфічну органотропну дію на передміхурову залозу. При захворюванні останньої препарат як засіб патогенетичної терапії нормалізує процеси мікроциркуляції і тромбоцитарно-судинного гемостазу, зменшує або усуває набряк тканини, лейкоцитарну інфільтрацію (у тому числі зменшує вміст лейкоцитів у секреті залози), проявляє опосередкований бактеріостатичний вплив на мікрофлору секрету, знижує титр виявленого збудника аж до абсолютної стерильності або пригнічує життєздатність мікроорганізмів. Простатилен нормалізує сперматогенез (збільшує кількість та рухливість сперматозоїдів), виявляє модулюючий вплив на стан Т- і 

В-лімфоцитів, регулює тонус м’язів сечового міхура, включаючи тонус детрузора, підвищує неспецифічну резистентність організму.

Фармакокінетика.

Як пептидний препарат простатилен розщеплюється клітинними протеазами до амінокислот. Простатилен та його метаболіти екскретуються з сечею. Кумулятивної дії препарат не має.

Показання

Хронічний простатит, аденома передміхурової залози, вікові порушення її функцій та пов’язані з цим розлади акту сечовиділення, ускладнення після операцій на передміхуровій залозі; при інтерорецептивній копулятивній дисфункції; чоловіче безпліддя.

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату та білків великої рогатої худоби.

Спосіб застосування та дози

Застосовувати для лікування дорослих, у тому числі літнього віку чоловіків. Вводити внутрішньом’язово. Перед застосуванням вміст ампули або флакона розчинити в 1-2 мл води для ін’єкцій або 0,9 % розчині натрію хлориду, або 0,5 % розчині новокаїну. У разі використання новокаїну як розчинника необхідно враховувати інформацію щодо безпеки новокаїну. Препарат вводити щоденно, 1-2 ампули або флакона 1 раз на добу. Курс лікування становить 5-10 днів. При необхідності проводити повторний курс (через 1-6 місяців).

Діти

Препарат не застосовувати дітям.

Побічні реакції

Можливі алергічні реакції, включаючи свербіж, висипання; зміни у місці введення.

Термін придатності. 3 роки. Умови зберігання. Зберігати в оригінальній упаковці для захисту від дії світла при температурі не вище 25 оС.

Несумісність

Препарат не слід змішувати з іншими лікарськими засобами в одному шприці. Використовувати тільки рекомендовані розчинники.

Упаковка. По 10 ампул з ліофілізатом у пачці. По 5 флаконів або ампул з ліофілізатом у блістері, по 2 блістери у пачці. Категорія відпуску. За рецептом.

Передозування

Не вивчалося

Простатилен-Біофарма - Застосування у період вагітності або годування груддю

Препарат не застосовувати жінкам.


Реєстраційні данні

Дозування: Простатилен-Біофарма ліофілізат для р-ну д/ін. по 10 мг в амп. №10

Виробник: Біофарма, ПрАТ/Біофарма ФЗ, ТОВ, Україна

Фарм. группа: Засоби, що застосовуються при доброякісній гіперплазії передміхурової залози.

Регистрация: № UA/2988/01/01 від 20.03.2015. Наказ № 164 від 20.03.2015

МНН:Mono

Код АТХ:

(G) Лікарські засоби для лікування захворювань урогенітальних органів та статеві гормони

(G04) Препарати для лікування урологічних захворювань

(G04C) Засоби, що застосовуються у разі доброякісної гіпертрофії передміхурової залози

(G04CX) Інші препарати, що застосовуються у разі доброякісної гіпертрофії передміхурової залози