"Адолікс" - інструкція з використання, показання, дозування

Дозування:

Склад

1 капсула містить основні речовини: екстракт коріння кропиви - 150 мг, олійний екстракт карликової пальми - 90 мг, лікопен 6% - 83,330 мг, вітамін Е - 8,955 мг, допоміжні речовини: оливкова олія - 400 мг, бджолиний віск - 33 мг, соєвий лецитин - 11,715 мг; оболонка капсули: желатин, гліцерин, заліза оксид червоний. Без ГМО.

Показання

Рекомендації щодо застосування

дієтична добавка до основного раціону харчування, яка може бути рекомендована як додаткове джерело фітостеролів, насичених і ненасичених жирних кислот, тритерпенів, лігнанів, лікопену, вітаміну Е, яка сприяє підтримці функціонування передміхурової залози, усуненню запальних процесів при простатиті, усуненню проблем з сечовипусканням.

Як проявляються порушення функціонування передміхурової залози?

Порушення функціонування передміхурової залози частіш за все проявляються простатитом та аденомою. Простатит - це запалення, а аденома-доброякісна пухлина передміхурової залози. Причина виникнення простатиту є інфекції та порушення кровообігу в органах малого тазу, сидячий спосіб життя, часте переохолодження, стреси. Аденома (доброякісна гіперплазія передміхурової залози) виникає внаслідок підвищення у крові рівня 5-α-редуктази, яка стимулює вироблення гормону дигідротестостерону. Деякі симптоми простатиту та аденоми передміхурової залози схожі - це утруднене сечовипускання, що може супроводжуватися болем (дизурія).

Дія компонентів Адоліксу. Фармакологічна активність Адоліксу обумовлена комплексною дією компонентів екстрактів кропиви дводомної, карликової пальми у комбінації з лікопеном та вітаміном Е. Екстракти кропиви, карликової пальми та лікопен сприяють попередженню перетворення тестостерону в дигідротестостерон, надлишок якого спричинює ріст тканини передміхурової залози і призводить до аденоми.

Лікопен – це каротиноїд, який є потужним антиоксидантом. Він вибірково накопичується в тканинах простати та сприяє захисту від ушкодження вільними радикалами, покращенню якості сперми, шляхом збільшення кількості нормальних активних форм сперматозоїдів.

Під дією компонентів екстрактів кропиви та карликової пальми полегшується випорожнення сечового міхура, підвищується об’ємна швидкість сечовипускання, зменшується біль, печіння та імперативні позиви до сечовипускання.

Вітамін Е разом з лікопеном проявляють виражену антиоксидантну активність.

Протипоказання

підвищена чутливість до компонентів, що входять до складу.

Спосіб застосування та дози

Адолікс вживати чоловікам по 1 капсулі 2 рази на день після прийому їжі.

Курс споживання визначає лікар індивідуально.

Перед застосуванням обов’язково проконсультуйтеся з лікарем!

Не є лікарським засобом

 

Застереження при застосуванні

не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Умови зберігання

Умови зберігання

зберігати в оригінальній упаковці в захищеному від світла та недоступному для дітей місці при кімнатній температурі (не вище 25 °С) .

Форма випуску

м'які желатинові капсули (загальна маса капсули 1090 мг ± 10 %) № 10, № 20, № 30 у блістерах у картонній коробці.

Строк придатності

3 роки від дати виробництва.

Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.


Реєстраційні данні

Дозування: Адолікс капсули м'як. желат. №30 (15х2)

Виробник: Лабораторіос Ліконса, С.А. (Іспанія)

Регистрация: № 05.03.02-03/28872 від 02.07.2015. Наказ № 413 від 04.06.2015