"Аквасінус плюс" - інструкція з використання, показання, дозування

Дозування:

Склад

Аерозоль «АКВАСІНУС™ ПЛЮС» – засіб на основі морської води та екстракту Ламінарії для підтримання природного фізі- ологічного стану слизових оболонок порожнини рота, носа, носоглотки, верхніх дихальних шляхів і придаткових пазух. Аерозоль «АКВАСІНУС™ ПЛЮС» являє собою водний ізотонічний (фізіологічний) розчин солей, що входять до складу мор- ської води. Морська вода в ізотонічній концентрації зволожує слизову оболонку носових ходів і верхніх дихальних шля- хів, перешкоджає розвитку сухості; сприяє розрідженню і виведенню слизу, служить природним бар’єром від сторонніх часток, мікробів та алергенів. Ламінарія – це глибоководна водорість Тихого і Атлантичного океанів. Екстракт Ламінарії багатий на мікроелементи (йод, магній, фосфор, марганець, цинк, фосфор, сірка, залізо), вітаміни А, С, Д, Е, групи В, органічні кислоти і полісахариди. Кіль- кість йоду в ламінарії перевершує його вміст у морській воді в тисячі разів. Завдяки такому складу екстракт ламінарії має протизапальні, антисептичні та регенераторні властивості і широко використовується в медицині і косметології.

Форма випуску: аерозоль, 125 мл. Склад: вода очищена, екстракт ламінарії, морська сіль, пропілпарабен, метилпарабен. Не містить речовин, що звужують судини. Не містить етилового спирту.

Показання

Аерозоль «АКВАСІНУС™ ПЛЮС» рекомендується: – при станах, які супроводжуються набряком слизових оболонок носа та його закладеністю, – при підвищеному утворенні і скупченні слизу, – у період застуд, ГРЗ, сезонних алергенів. Здорові люди можуть застосовувати аерозоль «АКВАСІНУС™ ПЛЮС» для підтримки гігієни носа і носоглотки, з профілак- тичною метою при впливі на органи дихання несприятливих умов і чинників: – перебування в приміщеннях з кондиціонером, центральним опаленням, обігрівачами, – запилене повітря, – низький рівень вологості повітря, – тривале перебування (проживання) в несприятливих екологічних умовах, – куріння. Аерозоль «АКВАСІНУС™ ПЛЮС» можна застосовувати протягом тривалого часу як самостійно, так і спільно з лікарськими препаратами

Протипоказання

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів засобу. Основа аерозолю «АКВАСІНУС™ ПЛЮС» – це ізотонічний розчин морської солі з екстрактом ламінарії, які в таких кон- центраціях зазвичай не завдають локальної чи системної шкоди організму людини. Спеціальних досліджень з безпеки застосування аерозолю «АКВАСІНУС™ ПЛЮС» у дітей, жінок у період вагітності та лактації не проводилось. Порадьтеся з лікарем, перш ніж використовувати продукт у даної категорії людей.

Спосіб застосування та дози

Перед застосуванням необхідно зняти захисний ковпачок з балона і надіти розпорошувальну насадку на шток насоса. Для зрошення слизових оболонок порожнини носа і носоглотки насадку-розпилювач аерозолю «АКВАСІНУС™ ПЛЮС» слід ввести по черзі в правий і лівий носові ходи і зробити по 1-3 коротких за часом (близько 1 секунди) натискання. Про- цедуру проводити до 5 разів на день або в коли є потреба. Після кожного використання насадку-розпилювач необхідно промити теплою кип’яченою водою.

Умови зберігання

Умови зберігання. Зберігати в недоступному для дітей і захищеному від прямих сонячних променів і джерел тепла місці, при температурі від +5°С до +25°С. Балон під тиском! Не розбирати та не спричиняти механічних пошкоджень. Не є лікарським засобом. Перед застосуванням проконсультуйтеся з лікарем. Термін зберігання: 24 місяці від дати виробництва.


Реєстраційні данні

Дозування: Аквасінус плюс аерозоль, 125 мл.

Виробник: ТОВ «Флорі Спрей», Україна, м. Харків