"Біфітен" - інструкція з використання, показання, дозування

Дозування:

Склад

1 капсула містить: основні речовини:

ліофілізовані пробіотичні бактерії дев’яти штамів, неменше – 4,50 х 10? КУО.

Кислотостійка капсула БІФІТЕНу виготовлена за інноваційною технологією MURE® (Multi Resistant Encapsulation): захищає вміст капсули від впливу низького рівню рН шлункового соку, руйнівного впливу травних ферментів та солей жовчних кислот; забезпечує надходження безпосередньо в кишечник живих бактерій, здатних адаптуватися та зберігати високу біологічну активність саме в кишечнику протягом тривалого часу, що підтверджено дослідженнями та перевірено часом.

Живі корисні бактерії, що потрапляють у кишечник, через 1 – 3 години після приймання внутрішньо виходять з анабіозу, заселяють кишечник і починають проявляти здатність до адгезії та протидії патогенним бактеріям.

Основні речовини:

1 капсула містить:

Ліофілізат пробіотичних бактерій:

 

4,5 мільярди бактерій (4,50 х 10? КУО *)

Bifidobacterium bifidum

 

2,25 х 10? КУО/1,0мг

 

Lactobacillus plantarum

 

2,25 х 10? КУО/0,9мг

 

Lactobacillus casei

 

2,25 х 10? КУО/4,0мг

 

Bifidobacterium breve

 

4,50 x 10? КУО/5,0мг

 

Lactococcus lactis

9,00 х 10? КУО/4,5мг,

Lactobacillus rhamnosus

4,50 х 10? КУО/2,0мг

Streptococcus thermophilus

 

4,50 x 10? КУО/5,0мг

 

Lactobacillus helveticus

 

9,00 х 10? КУО/7,8мг

Bifidobacterium longum

6,75 х 10? КУО/5,0мг

Пребіотичний компонент: олігофруктоза

6Змг

 

*КУО- колонієутворюючі одиниці.

допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, крох-маль кукурудзяний прежелатинізований, наповнювач: гідроксипропілметилцелюлоза; емульгатори: шелак, магнію стеарат, кислота альгінова, камедь ріжкового дерева, олія оливкова, барвник: титану двоокис, антиоксидант: кислота аскорбінова.

БІФІТЕН - синбіотик, що містить дев’ять відбірних штамів живих корисних бактерій, які вважаються безпечними і схвалені Європейським Агентством Безпеки Харчових Продуктів (EFSA) та пребіотик олігофруктозу, що слугує живильним середовищем і джерелом енергії для зростання та розвитку живих бактерій.

  • Біфідобактерії (Bifidobacterium) беруть участь в утворенні молочної та оцтової кислот, синтезі амінокислот, білків та вітамінів, посилюють всмоктування іонів кальцію, заліза та вітаміну D, пригнічують ріст патогенної мікрофлори, підтримують процеси пристінкового травлення, сприяють зниженню pH поживної маси в товстому кишечнику.
  • Лактобактерії (Lactobacillus, Lactococcus ) пригнічують ріст патогенної мікрофлори, продукуючи молочну кислоту, спирт, лізоцим, перекис водню, інтерферони, а також позитивно впливають на розвиток біфідобактерій, які є основною складовою мікрофлори здорового кишечнику. Лактобактерії виробляють речовини з природними протимікробними властивостями, що сприяє очищенню організму від шкідливих бактерій та грибків.
  • Термофільний стрептокок(Streptococcus thermophilus) розщеплює лактозу і полісахариди, зменшує алергічні прояви при непереносимості лактози, сприяє пригніченню росту патогенної мікрофлори, розщеплює казеїн, окислює нітрити до нітратів.

Саме завдяки такій комбінації бактерій БІФІТЕН має підвищену ефективність в порівнянні з продуктами, що містять один вид бактерій. Тому 1 капсула на добу допоможе підтримати і збалансувати мікрофлору шлунково-кишкового тракту.

Показання

за рекомендацією лікаря в якості добавки дієтичної до раціону харчування як додаткове джерело живих штамів пробіотичних бактерій та пребіотику з метою регуляції діяльності шлунково-кишкового тракту при порушенні балансу мікрофлори кишечника (дисбактеріозі):

  • внаслідок кишкових інфекцій бактеріального і вірусного походження, функціональних розладах кишечника (діареї, закрепах);
  • під час або після антибіотикотерапії;
  • пригніченні імунітету, порушенні обміну речовин, алергічних проявах;
  • погіршенні якості харчових продуктів і питної води, незбалансованому харчуван-ні і переїданні, дії несприятливих чинників;
  • довкілля, фізичному та емоційному стресі, різкої зміні кліматичних та часових поясів, перебуванні в екстремальних умовах.

Протипоказання

підвищена чутливість до будь-якого з компонентів.

Спосіб застосування та дози

вживати дорослим і дітям віком від 3-х років і старше по 1 капсулі 1 раз на добу під час їжі. Тривалість прийому до 10 днів. Перед застосуванням рекомендовано проконсультуватися з лікарем.

БІФІТЕН є безпечним для осіб з непереносимістю лактози, молока та молочних продуктів.

Продукт не містить казеїну і консервантів тому може використовуватись особами з алергією на продукти, що містять дані речовини.

Умови зберігання

Строк придатності

24 місяці від дати виробництва.

Умови зберігання

зберігають при температурі до 25 °С, у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Не потребує зберігання в холодильнику.

Форма випуску

капсули масою 428 мг ± 5,0 %.


Реєстраційні данні

Дозування: Біфітен капсули №10 (10х1)

Виробник: Валартін Фарма, ТОВ, Київська обл., Україна

Регистрация: № 05.03.02-04/4451 від 10.02.2015