"Дитячий крем «3в1» з молоком" - інструкція з використання, показання, дозування

Дозування:

Склад

Компанія Johnson's Baby спеціалізується на виробництів універсальних засобів, які можна застосовувати для догляду навіть за дуже чутливою ??шкірою.

Цей дитячий крем 3 в 1 призначений для догляду за ніжною шкірою немовлят. Він є гіпоалергенним та абсолютно безпечним для крихіток. Його можна застосовувати із перших днів життя дитини. Крем можна наносити щодня на тіло, на ручки та на личко малюка. Цей засіб дбайливо доглядатиме за шкірою немовляти, утворюючи на її поверхні невидимий захисний шар, покликаний підтримувати природний рівень вологи у тканинах шкіри протягом усього дня. Вас приваблюватиме цей засіб приємним запахом пряженого молока, легкою консистенцією та швидким поглинанням. Це ідеальний продукт для догляду за шкірою всіх членів родини.

Склад: Aqua, Mineral Oil, Glyceryn, Petrolatum, Stearate-2, Stearate-21, Dimethicone, Isopropyl Palmitate, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Phenoxyethanol, Ethylglycerin, Carbomer, Fragrance, Titanium Dioxide, Sodium Hydroxide, Panthenol, Sodium Ascorbyl, Phospahate, Tocopheryl Acetate, Milk Protein, Hedrolyzed Rice Bran Protein, PEG-12, Dimethicone, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Copper Gluconate.

Спосіб застосування та дози

наносьте засіб м'якими масажними рухами на обличчя, тіло та руки малюка.


Реєстраційні данні

Дозування: Дитячий крем «3в1» з молоком крем 50 мл

Виробник: Енк'юб Етікалз Пвт. Лтд (Індія) для Джонсон & Джонсон, ТОВ