Мілістан Дитячий таблетки жув. зі смак. ананас. по 160 мг №24 (12х2)

Мілістан Дитячий таблетки жув. зі смак. ананас. по 160 мг №24 (12х2)

Наличие в 0 аптеках

Смотреть на карте
Производитель:
Бренд
Действующее вещество
Категория
Показания

симптом. лікування грипу, ГРВІ, застуди

Область применения

простудні захворювання

Форма выпуска

Таблетки для розсмоктування

Разрешено

для дітей

Условия отпуска

безрецептурний

Инструкция для Мілістан Дитячий таблетки жув. зі смак. ананас. по 160 мг №24 (12х2)

Состав

діюча речовина: 1 таблетка містить 160 мг парацетамолу;

допоміжні речовини: глюкоза, цукроза, маніт (Е 421), кислота лимонна, натрію сахарин, аспартам (Е 951), натрію метилпарабен (Е 219), натрію пропілпарабен (Е 217), повідон, магнію стеарат, тальк, кремнію діоксид колоїдний безводний, есенція малини або ананаса, ментол, тартразин (Е 102) або еритрозин (Е 127), крохмаль кукурудзяний. 

Лікарська форма.

Таблетки жувальні зі смаком малини та ананаса.

Виробники. Юнімакс Лабораторіес, Теміс Медикаре Лімітед, для

Заявник. Мілі Хелскере Лімітед, Великобританія.

Хай Пойнт

Томас Стріт

Тонтон

Сомерсет ТА2 6НВ.

Фармакотерапевтична група. Аналгетики та антипіретики. Код ATC N02B E01.

Парацетамол має знеболювальні, жарознижувальні та протизапальні властивості. Механізм знеболювального ефекту парацетамолу пов’язаний з пригніченням біосинтезу простагландинів. Інгібуючи циклогеназу, він попереджає утворення простагландинів E2 та F2, які відіграють значну роль при сприйнятті подразнень рецепторів і передачі збудження до центральної нервової системи.

Парацетамол ефективніше інгібує циклооксигеназу в клітинах центральної нервової системи та значно слабше інгібує в периферичних тканинах. Антипіретичний ефект парацетамолу пов’язаний з пригніченням біосинтезу простагландинів з переважним впливом на центр терморегуляції. 

Фармакокінетика парацетамолу характеризується швидкою та повною абсорбцією у травному тракті, рівномірним розподілом у тканинах, коротким періодом напіввиведення. Максимальна концентрація в плазмі зазвичай визначається за 30 – 60 хв після прийому. Дія препарату спостерігається протягом 5 годин після одноразового прийому. Біодоступність препарату дуже висока - до 90 %. Ступінь зв’язування з протеїнами - 25 – 50 %. Метаболізм парацетамолу (до 80 %) здійснюється мікросомальними ензимами печінки шляхом глюкуронізації та сульфатизації, тільки 3 % виводиться нирками у незміненому стані.

Показания

Больовий синдром незначної та помірної інтенсивності різного генезу (головний біль, зубний біль, невралгія, біль у м`язах), пропасниця при інфекційно-запальних захворюваннях, болісні менструації.

Противопоказания

Підвищена чутливість до парацетамолу. Дисфункція печінки та нирок, сахарний діабет, захворювання крові. Дитячий вік до 3 років. Недостатність ферментів глюкозо-6-фосфатдегідрогенази і редуктази глютатіону в анамнезі, що може спричинити гемоліз еритроцитів чи лікарської гемолітичної анемії при застосуванні препарату Мілістан дитячий.

Особливі застереження.

При тривалому застосуванні препарату потрібен моніторинг системи кровотворення (аналіз крові) та стану печінки й нирок кожні 10 днів.

У разі, якщо при застосуванні препарату Мілістан дитячий стався розпад еритроцитів чи лікарська гемолітична анемія, препарат слід негайно відмінити.

Діти. Протипоказано застосовувати у дітей віком до 3 років.

Способ применения и дозы

Максимальна добова доза для дітей не повинна перевищувати 60 мг на 1 кг маси тіла. Середня терапевтична доза становить 20 - 30 мг на 1 кг маси тіла на добу. Дозу препарату підбирають з урахуванням віку та маси тіла дитини; будь-яку з наведених нижче доз препарату можна приймати повторно через кожні 6 годин.

Дітям віком від 3 до 6 років – по 160 мг 3-4 рази на добу (по 1 жувальній таблетці 3-4 рази на добу). Дітям віком від 6 до 8 років – по 320 мг 3-4 рази на добу (по 2 жувальні таблетки 3-4 рази на добу). Дітям віком від 8 до12 років – по 480 мг 3-4 рази на добу (по 3 жувальні таблетки 3-4 рази на добу). Таблетки рекомендується розжовувати та запивати великою кількістю води.

Побочные реакции

Алергічні реакції можливі при індивідуальній підвищеній чутливості до препарату, які можуть проявитися нападами бронхоспазму, анафілаксії, ангіоневротичним набряком, набряком гортані, макуло-папульозним, уртикарним, еритематозним висипом, кропив’янкою, ураженням слизових оболонок.

З боку шлунково-кишкового тракту рідко можуть виникати диспептичні розлади.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Кофеїн може посилити аналгетичну дію парацетамолу. Парацетамол може посилити безпосередню дію антикоагулянтів - похідних кумарину та індолу. При одночасному застосуванні з барбітуратами, рифампіцином, фенобарбіталом, препаратами, що містять етанол, значно підвищується ризик гепатотоксичної дії. Мілістан дитячий не слід застосовувати разом з іншими засобами, що містять парацетамол.

Передозировка

Парацетамол у великих дозах чинить гепатотоксичну дію. Клінічні та біохімічні ознаки ураження печінки проявляються через 12 – 24 години. До них належать підвищення активності дегідрогенази, печінкової трансамінази, збільшення концентрації білірубіну і зниження рівня протромбіну.

Симптоми: анорексія, нудота, блювання, біль у животі, блідість шкіри, а також некроз печінки, який виражається у гепатоцелюлярній неостаточності, метаболічному ацидозі, енцефалопатії.

Лікування: негайна госпіталізація, промивання шлунка, введення N-ацетилцистеїну, симптоматична терапія.

Условия хранения

Термін придатності.

3 роки.

Умови зберігання.

Зберігати при температурі не вище 25 °С в оригінальній упаковці та недоступному для дітей місці.

Упаковка.

По 12 жувальних таблеток у блістері, по 2 блістери у картонній коробці.

Категорія відпуску.

Без рецепта.


Регистрационные данные

Инструкция для: Мілістан Дитячий таблетки жув. зі смак. ананас. по 160 мг №24 (12х2)

Производитель: Юнімакс Лаб./Теміс Медикаре Лтд. для "Мілі Хелскер Лтд", Індія/Великобританія

Фарм. группа: Аналгетики та антипiретики.

Регистрация: № UA/0309/01/01 від 22.01.2009. Наказ № 31 від 22.01.2009

МНН: Paracetamol

Код АТХ:

(N) Засоби, що діють на нервову систему

(N02) Анальгетики

(N02B) Інші анальгетики та антипіретики

(N02BE) Аніліди

(N02BE01) Парацетамол

Добавить отзыв к товару

Оценка товара

Ваше имя
Отзыв
Отзывы о Мілістан Дитячий таблетки жув. зі смак. ананас. по 160 мг №24 (12х2)

По этому товару ещё нет отзывов

Популярные препараты:

Імустат таблетки, в/о, по 100 мг №10 (10х1)

Імустат таблетки, в/о, по 100 мг №10 (10х1) , таб. №10

Дарниця, ФФ, ПрАТ, м.Київ, Україна

6100 - 15640грн
Плаквеніл табл. п/плен. оболочкой 200 мг блистер №60

Плаквеніл табл. п/плен. оболочкой 200 мг блистер №60 , таб. №60

Санофі-Синтелабо Лтд для "Санофі-Авентіс Україна, ТОВ", Великобританія/Україна

52297 - 71760грн
Артрида р-р д/ин. 100 мг/мл амп. 2 мл №10

Артрида р-р д/ин. 100 мг/мл амп. 2 мл №10 , р-р д/ин. №10

Хаупт Фарма Ліврон для "Фармліга Україна, ТОВ", Франція/Україна

39055 - 76100грн
Кардосал 40 Мг таблетки, в/плів. обол., по 40 мг №28 (14х2)

Кардосал 40 Мг таблетки, в/плів. обол., по 40 мг №28 (14х2) , таб. №28

Берлін-Хемі АГ (Менаріні Груп), Німеччина

38935 - 62110грн
Кортінефф таблетки по 0,1 мг №20 у флак.

Кортінефф таблетки по 0,1 мг №20 у флак. , таб. №20

Польфа АТ, Паб'яніцький ФЗ, Польща

12328 - 19200грн
Дикломакс гель 5%, 75 мл

Дикломакс гель 5%, 75 мл

ТОВ "Илан Фарм", Україна

8455 - 16500грн
Каффетін Леді табл. п/плен. оболочкой 200 мг №10

Каффетін Леді табл. п/плен. оболочкой 200 мг №10 , таб. №10

Алкалоїд АД - Скоп'є, Республіка Македонія

7016 - 19820грн
Назонекс Синус спрей назал. дозир. 50 мкг/доза фл. 10 г, 60 доз №1

Назонекс Синус спрей назал. дозир. 50 мкг/доза фл. 10 г, 60 доз №1 , аэр/спр №60

Шерінг-Плау Лабо Н.В., Бельгія

21505 - 36800грн