Назонекс Синус спрей назал. дозир. 50 мкг/доза фл. 10 г, 60 доз №1

Назонекс Синус спрей назал. дозир. 50 мкг/доза фл. 10 г, 60 доз №1

Наличие в 1463 аптеках

Смотреть на карте
Цена от 21390 до 36900 грн
Производитель:
Бренд
Действующее вещество
Категория
Показания

синусит, алергічний риніт, поліпи

Область применения

простудні захворювання

Форма выпуска

Спрей назальний

Условия отпуска

рецептурний

Инструкция для Назонекс Синус спрей назал. дозир. 50 мкг/доза фл. 10 г, 60 доз №1

Состав

діюча речовина: 1 доза спрею містить мометазону фуроату моногідрат (мікронізований) у кількості, еквівалентній 50 мкг мометазону фуроату (безводного);

допоміжні речовини: целюлоза дисперсна (целюлоза мікрокристалічна та натрію карбоксиметилцелюлоза), гліцерин, кислота лимонна, моногідрат, натрію цитрат, дигідрат, полісорбат-80, бензалконію хлориду розчин, вода очищена.

Лікарська форма

Спрей назальний, дозований.

Фармакотерапевтична група

Протинабрякові та інші препарати для місцевого застосування при захворюваннях порожнини носа. Кортикостероїди. Код АТС R01A D09.

Показания

  • Лікування сезонного або цілорічного алергічного риніту у дорослих та дітей віком від 2 років. Профілактичне лікування алергічного риніту середнього і тяжкого перебігу рекомендується розпочати за 4 тижні до передбачуваного початку сезону пилкування.
  • Як допоміжний терапевтичний засіб при лікуванні антибіотиками гострих епізодів синуситів у дорослих (у тому числі літнього віку) і дітей віком від 12 років.
  • Лікування симптомів гострого риносинуситу без ознак тяжкої бактеріальної інфекції у дорослих і дітей віком від 12 років.
  • Лікування назальних поліпів та пов’язаних з ними симптомів, включаючи закладеність носа та втрату нюху, у пацієнтів віком від 18 років.

Противопоказания

Підвищена чутливість до активної речовини або до будь-якого неактивного компонента препарату.

Препарат не слід застосовувати при наявності нелікованої локалізованої інфекції із залученням слизової оболонки носової порожнини.

Через те, що кортикостероїди мають ефект пригнічення загоєння рани, пацієнтам, яким нещодавно робили операцію у носовій порожнині або у яких були травми, не можна застосовувати назальний кортикостероїд, поки не відбудеться загоєння.

Способ применения и дозы

Перед початком використання нового флакона препарату слід провести його калібрування. Калібрування здійснюється шляхом приблизно 10 натискань дозуючого пристрою, при цьому встановлюється стереотипна подача лікарської речовини, при якій з кожним натисканням відбувається викид приблизно 100 мг суспензії, що містить 50 мкг мометазону (одна доза). Якщо назальний спрей не використовувати протягом 14 днів або довше, перед наступним застосуванням необхідне повторне «виприскування» шляхом 2 натискань, доки не буде спостерігатися повна подача. Не проколюйте насадку перед початком застосування.

Перед кожним застосуванням слід енергійно струшувати флакон.

Якщо насадка забилася, потрібно зняти пластиковий ковпачок, обережно натискуючи на біле кільце, легко зняти насадку і промити її теплою проточною водою, висушити та встановити на попереднє місце. Не намагатися прочистити насадку голкою або іншим гострим предметом, оскільки такі дії пошкодять дозатор.

Регулярне очищення насадки є дуже важливим.

Перед кожним застосуванням слід ретельно очистити ніс від слизу.

Лікування сезонного або цілорічного алергічного риніту: дорослим (у тому числі літнього віку) і дітям віком від 12 років рекомендована профілактична і терапевтична доза препарату становить 2 впорскування (по 50 мкг кожне) у кожну ніздрю 1 раз на добу (загальна добова доза – 200 мкг). Після досягнення лікувального ефекту для підтримуючої терапії доцільне зменшення дози до 1 впорскування у кожну ніздрю 1 раз на добу (загальна добова доза – 100 мкг).

Якщо послаблення симптомів захворювання не вдається досягти застосуванням препарату у рекомендованій терапевтичній дозі, добову дозу можна збільшити до максимальної: по 4 впорскування у кожну ніздрю 1 раз на добу (загальна добова доза – 400 мкг). Після послаблення симптомів захворювання рекомендується зниження дози.

Препарат продемонстрував клінічно значущий початок дії протягом 12 годин після першого застосування деяким пацієнтам із сезонним алергічним ринітом. Однак повну користь від лікування не можна отримати у перші 48 годин, тому пацієнту необхідно продовжувати регулярне застосування для досягнення повного терапевтичного ефекту.

Для дітей віком 2–11 років рекомендована терапевтична доза становить 1 впорскування (50 мкг) у кожну ніздрю 1 раз на добу (загальна добова доза – 100 мкг).

Допоміжне лікування гострих епізодів синуситів. Дорослим (у тому числі літнього віку) і дітям віком від 12 років рекомендована терапевтична доза становить 2 впорскування (по 50 мкг) у кожну ніздрю 2 рази на добу (загальна добова доза – 400 мкг).

Якщо послаблення симптомів захворювання не вдається досягти застосуванням препарату в рекомендованій терапевтичній дозі, добову дозу можна збільшити до 4 впорскувань у кожну ніздрю 2 рази на добу (загальна добова доза – 800 мкг). Після послаблення симптомів захворювання рекомендується зниження дози.

Гострий риносинусит. Дорослим і дітям віком від 12 років рекомендована терапевтична доза становить 2 впорскування (по 50 мкг) у кожну ніздрю 2 рази на добу (загальна добова доза – 400 мкг).

Назальні поліпи. Для пацієнтів віком від 18 років (у тому числі літнього віку) рекомендована доза становить 2 впорскування (по 50 мкг) у кожну ніздрю 2 рази на добу (загальна добова доза – 400 мкг). Після досягнення клінічного ефекту рекомендовано зменшити дозу до 2 впорскувань у кожну ніздрю 1 раз на добу (загальна добова доза – 200 мкг).

Побочные реакции

Під час клінічних досліджень при сезонному і цілорічному алергічних ринітах відзначалися такі небажані явища, пов'язані із застосуванням препарату Назонекс® Синус: головний біль (8 %), носові кровотечі (тобто явна кровотеча, а також виділення кров'янистого слизу чи згустків крові) (8 %), фарингіт (4 %), відчуття печіння у носі (2 %), подразнення (2 %) та виразкові зміни (1 %) слизової оболонки носа. Розвиток подібних небажаних явищ є типовим при застосуванні будь-якого назального спрею, що містить кортикостероїди. Носові кровотечі припинялися самостійно і були помірними, виникали дещо частіше, ніж при застосуванні плацебо (5 %), але рідше, ніж при застосуванні інших інтраназальних кортикостероїдів, що досліджувалися та застосовувалися як активний контроль (у деяких із них частота виникнення носових кровотеч становила до 15 %). Частота виникнення інших небажаних явищ була порівнюваною з частотою виникнення при застосуванні плацебо.

У дітей частота розвитку небажаних явищ, у тому числі носових кровотеч (6 %), головного болю (3 %), відчуття подразнення у носі (2 %) і чхання (2 %), була порівнювана з такою при застосуванні плацебо.

Після інтраназального застосування мометазону фуроату іноді може спостерігатися алергічна реакція негайного типу (наприклад бронхоспазм, диспное). Дуже рідко виникали анафілактична реакція та ангіоневротичний набряк.

Повідомлялося про поодинокі випадки розладів смаку та нюху.

При застосуванні назального спрею Назонекс® Синус як допоміжного засобу у лікуванні гострих епізодів синуситів відзначалися такі небажані явища, частота виникнення яких порівнювалася з такою при застосуванні плацебо: головний біль (2 %), фарингіт (1 %), відчуття печіння в носі (1 %) і подразнення слизової оболонки носа (1 %). Носові кровотечі були помірно виражені і частота їх виникнення при застосуванні спрею Назонекс® Синус також порівнювалася з частотою носових кровотеч при застосуванні плацебо (5 % та 4 % відповідно).

У пацієнтів із назальними поліпами, гострим риносинуситом при застосуванні спрею Назонекс® Синус загальна кількість наведених вище небажаних явищ порівнювалася з такою при застосуванні плацебо та подібна до кількості, що спостерігалася у пацієнтів з алергічним ринітом.

Про виникнення інфекції верхніх дихальних шляхів повідомлялося у 1% пацієнтів, що застосовували Назонекс® Синус для лікування назальних поліпів, що порівнювалося з плацебо.

Дуже рідко при інтраназальному застосуванні кортикостероїдів відзначалися випадки перфорації носової перегородки чи підвищення внутрішньоочного тиску.

Про рідкісні випадки глаукоми та/або катаракти повідомлялося при використанні інтраназальних кортикостероїдів.

Передозировка

Унаслідок того, що системна біодоступность препарату <1 % (відповідно до результатів чутливого методу нижньої межі кількісного визначення становить 0,25 пг/мл), малоймовірно, що при передозуванні будуть потрібні інші заходи, крім нагляду за станом хворого з наступним застосуванням препарату у рекомендованій дозі. 

Інгаляція або пероральне введення надмірних доз кортикостероїдів може призвести до пригнічення функції гіпоталамо-гіпофізарно-наднирковозалозної системи.

Применение в период беременности или кормления грудью

Спеціальних досліджень дії препарату у вагітних жінок не проводилося.

Як і інші кортикостероїди для інтраназального застосування, препарат Назонекс® Синус застосовують вагітним і жінкам, які годують груддю, тільки якщо очікувана користь від його застосування виправдовує потенційний ризик для матері, плода або немовляти. Немовлят, матері яких у період вагітності застосовували кортикостероїди, слід ретельно обстежувати на предмет можливої гіпофункції надниркових залоз.

Діти

При проведенні плацебо-контрольованих клінічних досліджень у дітей, яким препарат Назонекс® Синус застосовували у добовій дозі 100 мкг протягом року, затримки росту не відзначалося.

Не досліджувалися безпека та ефективність препарату Назонекс® Синус при лікуванні назальних поліпів у дітей та підлітків молодше 18 років, симптомів риносинуситу – у дітей віком до 12 років, сезонного або цілорічного алергічного риніту – у дітей віком до 2 років.

Застосування препарату дітям молодшого віку необхідно проводити за допомогою дорослих.

Препарат не слід застосовувати при наявності нелікованої місцевої інфекції із залученням у процес слизової оболонки носа.

Препарат Назонекс® Синус слід застосовувати з обережністю або не застосовувати зовсім хворим з активною або латентною туберкульозною інфекцією респіраторного тракту, а також при нелікованій грибковій, бактеріальній, системній вірусній інфекції або при інфекції herpes simplex з ураженням очей.

Після 12-місячного лікування препаратом Назонекс® Синус не виникало ознак атрофії слизової оболонки носа; крім того, мометазону фуроат сприяв нормалізації гістологічної картини слизової оболонки носа. Як і впродовж будь-якого довготривалого лікування, пацієнтам, які застосовують препарат протягом кількох місяців і довше, необхідно періодично проходити огляд щодо виявлення можливих змін слизової оболонки носа. У випадку розвитку локальної грибкової інфекції носа чи глотки може знадобитися припинення терапії препаратом або проведення відповідного лікування. Подразнення слизової оболонки носа і глотки, що зберігається протягом тривалого часу, також може бути показанням до припинення лікування препаратом.

Хоча препарат контролює назальні симптоми у більшості пацієнтів, супутнє застосування відповідної додаткової терапії може призвести до додаткового послаблення інших симптомів, зокрема симптомів з боку очей.

При тривалому лікуванні препаратом Назонекс® Синус ознак пригнічення функції гіпоталамо-гіпофізарно-наднирковозалозної системи не спостерігалося. За пацієнтами, які переходять на лікування назальним спреєм після тривалої терапії кортикостероїдами системної дії, потрібно уважно спостерігати. Припинення прийому кортикостероїдів системної дії у таких хворих може призвести до недостатності функції кори надниркових залоз, що може вимагати поновлення терапії системними кортикостероїдами і застосування іншого відповідного лікування.

Під час переходу від лікування кортикостероїдами системної дії на лікування препаратом Назонекс®Синус у деяких хворих поряд із полегшенням носових симптомів можуть виникнути симптоми відміни кортикостероїдів (наприклад біль у суглобах та/або м'язах, відчуття втоми і депресія). Таких хворих необхідно спеціально переконувати у доцільності продовження лікування спреєм. Зміна терапії може також виявити алергічні захворювання (такі як алергічний кон’юнктивіт, екзема тощо), що розвинулись раніше і маскувалися терапією кортикостероїдами системної дії.

Пацієнти, які застосовують кортикостероїди, потенційно можуть мати знижену імунну реактивність і їх необхідно попереджати про підвищений ризик зараження при контакті з хворими на деякі інфекційні захворювання (наприклад вітряна віспа, кір), а також про необхідність консультації лікаря, якщо такий контакт відбувся.

Потенційний ризик синдрому Кушинга може виникнути при тривалому застосуванні препарату у високих дозах.

Після застосування інтраназальних кортикостероїдів дуже рідко повідомлялося про приклади перфорації носової перегородки або підвищеного внутрішньоочного тиску.

При проведенні плацебо-контрольованих клінічних досліджень у дітей, яким препарат застосовували у щоденній дозі 100 мкг протягом 1 року, затримки росту не відзначалося.

Слід попередити пацієнтів про необхідність негайного звернення до лікаря у разі виникнення ознак або симптомів тяжкої бактеріальної інфекції, таких як підвищення температури тіла, сильний однобічний біль у ділянці обличчя або зубний біль, орбітальна або періорбітальна припухлість/набряк, або погіршення стану після початкового покращання.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами

Невідома.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Препарат Назонекс® Синус застосовували одночасно з лоратадином, при цьому не було відзначено жодного впливу на концентрацію у плазмі крові лоратадину або його головного метаболіту, а мометазону фуроат не визначався у плазмі крові навіть у мінімальній концентрації. Сумісна терапія добре переносилася хворими.

Дані щодо взаємодії з іншими препаратами не представлені.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Мометазону фуроат – синтетичний кортикостероїд для місцевого застосування, який чинить виражену протизапальну дію. Локальна протизапальна дія мометазону фуроату виявляється у дозах, при яких не виникає системних ефектів.

В основному механізм протизапальної та протиалергічної дії мометазону фуроату пов'язаний з його здатністю пригнічувати виділення медіаторів алергічних реакцій. Мометазону фуроат значно зменшує синтез/вивільнення лейкотрієнів із лейкоцитів пацієнтів, які страждають на алергічні захворювання. Мометазон фуроат продемонстрував на культурі клітин у 10 разів більшу активність, ніж інші стероїди, включаючи беклометазону дипропіонат, бетаметазон, гідрокортизон та дексаметазон щодо пригнічення синтезу/вивільнення IL-1, IL-5, IL-6 та TNFα. Він також є потужним інгібітором продукції Th2 цитокінів, IL-4 та IL-5 із людських CD4+ Т-клітин. Мометазону фуроат також у 6 разів активніший, ніж беклометазон дипропіонат та бетаметазон, відносно пригнічення продукції IL-5.

У дослідженнях із провокаційними тестами з нанесенням антигенів на слизову оболонку носа була виявлена висока протизапальна активність водного назального спрею Назонекс® Синус як у ранній, так і у пізній стадії алергічної реакції. Це було підтверджено зниженням (порівняно з плацебо) рівня гістаміну та активності еозинофілів, а також зменшенням (порівняно з початковим рівнем) кількості еозинофілів, нейтрофілів і білків адгезії епітеліальних клітин.

Виражений клінічний ефект у перші 12 годин застосування водного назального спрею Назонекс® Синус був досягнутий у 28 % пацієнтів із сезонним алергічним ринітом. У середньому (50 %) полегшення наставало протягом 35,9 години. Окрім цього, Назонекс® Синус виявив значну ефективність у послабленні очних симптомів (почервоніння, сльозотеча, свербіж) у пацієнтів із сезонним алергічним ринітом.

У клінічних дослідженнях за участю пацієнтів із назальними поліпами Назонекс® Синус продемонстрував значну клінічну ефективність щодо зняття закладеності носа, зменшення розмірів поліпів, відновлення нюху порівняно з плацебо. 

У клінічних дослідженнях за участі пацієнтів віком від 12 років Назонекс® Синус по 200 мкг двічі на день продемонстрував високу ефективність щодо послаблення симптомів риносинуситу порівняно з плацебо. Протягом 15 днів лікування симптоми риносинуситу оцінювалися за шкалою вираженості симптомів (MSS – Major Symptom Score) (біль у ділянці обличчя, відчуття тиску у пазухах, біль при надавлюванні, біль у ділянці пазух, ринорея, стікання слизу по задній стінці глотки та закладеність носа). Ефективність застосування амоксициліну по 500 мг тричі на день значно не відрізнялася від плацебо щодо послаблення симптомів риносинуситу за шкалою MSS. Протягом періоду подальшого спостереження після завершення лікування кількість рецидивів у групі препарату Назонекс® Синус була низькою та порівнюваною з групою амоксициліну і плацебо. Тривалість лікування гострих риносинуситів понад 15 днів не оцінювалася.

Фармакокінетика.

Біодоступність мометазону фуроату при застосуванні у формі назального спрею становить < 1 % у плазмі крові (відповідно до даних, отриманих при використанні чутливого методу нижньої межі кількісного визначення становить 0,25 пг/мл). Суспензія мометазону фуроату дуже слабко абсорбується зі шлунково-кишкового тракту, а та невелика кількість, що може проковтнутися та абсорбуватися, піддається активному первинному метаболізму ще до екскреції переважно у вигляді метаболітів із жовчю та деякою мірою – з сечею.

Основні фізико-хімічні властивості

білого або майже білого кольору непрозора суспензія.

 

Условия хранения

Термін придатності. 3 роки.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 оС у недоступному для дітей місці. Не заморожувати.

Упаковка

По 10 г (60 доз) суспензії у поліетиленовому флаконі з дозуючим насосом-розпилювачем, закритим ковпачком. По 1 флакону у картонній коробці.

Категорія відпуску

За рецептом.


Добавить отзыв к товару

Оценка товара

Ваше имя
Отзыв
Отзывы о Назонекс Синус спрей назал. дозир. 50 мкг/доза фл. 10 г, 60 доз №1

По этому товару ещё нет отзывов

Возможные названия:

"НАЗОНЕКС® СИНУС спрей наз., доз., 50 мкг/доз. по 60 доз у фл." "Мерк Шарп і Доум Б.В., Нідерланди"

Назонекс синус наз.спрей 50 мкг/д 60 доз Schering-Plough

Назонекс Синус Спрей назальний 50 мкг 60 доз Шерінг Плау

НАЗОНЕКС СИНУС 50 мкг/доза 60 доз 10 г спрей назал. фл. Schering-Plough

НАЗОНЕКС СИНУС 50 мкг/доза 60 доз 10 г спрей назал. фл. Шерінг-Плау Лабо

Назонекс Синус 50мкг 10г 60доз Шеринг Бельгия Schering-Plough Labo (Бельгия)

Назонекс синус 50мкг наз.спрей 60 доз Шеринг-Плау Лаб

Назонекс Синус 50мкг/60доз наз.спрей фл. Schering-Plough Labo (Бельгия) (м)

Назонекс синус 50мкг/доза 60доз спрей Schering-Plough Corp. (США)

Назонекс Синус 50мкг/доза 60доз спрей наз. Schering-Plough Central East

Назонекс Синус наз спрей 50мкг 60доз ШЕРИНГ-ПЛАУ СЕНТРАЛ ИСТ АГ ШВЕЙЦАРИЯ

НАЗОНЕКС СИНУС наз.спрей 50мкг 60 доз

НАЗОНЕКС СИНУС наз.спрей 50мкг 60 доз Шеринг Плау (Швейцария)

Назонекс Синус наз.спрей 50мкг 60доз профарма-пр-кт

Назонекс Синус наз.спрей 50мкг 60доз Шерiнг-Плау Лабо Н.В/МСД Інтернешнл ГмбХ (філія Сі

Назонекс синус спрей 50мкг/дозу 60доз Шеринг Плау МСД Про-фарма*

Назонекс Синус спрей 50 мкг 60 доз Шеринг-Плау Лабо Н.В. (Бельгия)/ МСД Интернешнл ГмбХ филиал (Сингапур)

Назонекс синус спрей 50мкг 60доз Шеринг АГ

Назонекс синус спрей 50мкг 60доз Шерінг-Плау Лабо Н.В.. Бельгія/Гелінгхем ГмбХ & Ко

Назонекс Синус спрей 50мкг 60доз. Профарма

Назонекс Синус спрей 50мкг/60доз Шеринг-Плау, Бельгия

Назонекс Синус спрей 50мкг/д 60доз Schering-Plough

Назонекс Синус спрей 50мкг/доза 60доз фл. 10г Шеринг Плау

Назонекс Синус спрей 50мкг/фл 10г 60доз*** Про-Фарма, Україна

назонекс синус спрей 60 доз 10г Шеринг-Плау

Назонекс Синус спрей 60доз/50мкг(мометазон) Шеринг Фарма АГ Германия

Назонекс Синус спрей наз. 50мкг 60доз Шеринг АГ Германия

Назонекс Синус спрей наз. 50мкг 60дозНДС Шеринг АГ Германия

НАЗОНЕКС СИНУС спрей наз., доз. 50 мкг/дозу по 60 доз (10 г) у флак. Шерінг-Плау Лабо Н.В., Бельгія

НАЗОНЕКС СИНУС спрей наз., доз., 50 мкг/доз. 10 г (60 доз) во флак. Шерінг-Плау Лабо Н.В., Бельгія

Назонекс Синус спрей наз.50мкг/доза 60доз ШЕРИНГ-ПЛАУ

НАЗОНЕКС СИНУС спрей назал. 50 мкг/доза фл. 10 г 60 доз Schering-Plough Labo (Бельгия)

Назонекс синус спрей назал. 50 мкг/доза фл. 60 доз №1 Schering-Plough Labo (Бельгия)

Назонекс Синус спрей назал. 50мкг/доза 60 доз Шеринг

НАЗОНЕКС СИНУС спрей назал. 50мкг/доза фл. 60доз MERCK SHARP & DOHME

Назонекс Синус спрей назал. дозир. 50 мкг/доза фл. 60 доз Schering-Plough Central East

Назонекс Синус спрей назал. дозир. 50 мкг/доза фл. 60 доз НДС Schering-Plough Central East

НАЗОНЕКС СИНУС СПРЕЙ НАЗАЛ.50МКГ/ДОЗА 60ДОЗ SCHERING-PLOUGH LABO

НАЗОНЕКС СИНУС СПРЕЙ НАЗАЛЬН.50МКГ/ДОЗА 60ДОЗ Шеринг Плау. Бельгия

НАЗОНЕКС СИНУС СПРЕЙ НАЗАЛЬНИЙ 50МКГ/ДОЗ 60ДОЗ ФЛ. Байєр Шер_нг Фарма А

Назонекс Синус спрей назальный 50мкг/доза 60доз Schering-Plough Labo (Бельгия)

Назонекс Синус спрей назальный 50мкг/доза 60доз 10г Шеринг-Плау

НАЗОНЕКС СИНУС спрей назальный дозир. 50 мкг/доза фл. 10 г, 60 доз Schering-Plough Central East (Швейцария)

НАЗОНЕКС СИНУС СПРЕЙ50МКГ60ДОЗ ШЕРИНГ-ПЛАУ СЕНТРАЛ ИСТ АГ ШВЕЙЦАРИЯ

НАЗОНЕКС СИНУС СПРЕЙ50МКГ60ДОЗ Шерінг Плау фарма Л.Д.А.Португ

НАЗОНЕКС СИНУС-СПРЕЙ НАЗ.50МКГ 60 ДОЗ ШЕРИНГ АГ ГЕРМАНИЯ

Назонекс Сінус 50мкг 60 доз спрей назаль Шерінг АГ

Назонекс Сінус 60доз+Акванекс 20мл спр Шерінг Плау

НАЗОНЕКС® СИНУС спрей назал. дозир. 50 мкг/доза фл. 60 доз - Шеринг рец Schering-Plough Labo (Бельгия)

НАЗОНЕКС® СИНУС СПРЕЙ 50МКГ 60ДОЗ Шеринг-Плау Лабо Н.В., Бельгия

НАЗОНЕКС® СИНУС спрей назал. 50 мкг/доз. фл. 60 доз Schering-plough labo (Бельгия)

НАЗОНЕКС® СИНУС спрей назал. доз. 50 мкг/доза фл. 10 г, 60 доз №1 Schering-Plough

Все аптеки
Аналоги