"Прополки льодяники без цукру Прополіс-лимон з вітаміном С" - інструкція з використання, показання, дозування

Дозування:

Склад

1 льодяник містить: 35 мг стандартизованого екстракту прополісу 20 мг вітаміну С.Допоміжні речовини:цукор крохмальний сироп кислота лимонна (Е 330) натуральний лимонний ароматизатор (олія лимонна).Харчова та енергетична цінність (на 100 г продукту): вуглеводів – 96 5 г; жирів – 0 0 г; білків – 0 0 г.Енергетичнацінність – 386 ккал.

Показання

ПРОПОЛКИ можуть бути використані для загального зміцнення організму при сезонних застудних захворюваннях верхніх дихальних шляхів для полегшення стану при запальних процесах у горлі і ротовій порожнині.

 

 

Застереження при застосуванні:

не рекомендуються для осіб з підвищеною чутливістю до продуктів бджільництва та інших складових продукту. Не слід перевищувати рекомендовану добову дозу.

Спосіб застосування та дози

дорослим та дітям старше 12 років по 1-5 льодяників на день.Льодяники необхідно розсмоктувати повільно щоб активніречовини прополісу могли ефективно впливати на слизову оболонку ротової порожнини. Тривалість споживання – 3-4 тижні при необхідності курс споживання можна повторити 2-3 рази на рік з перервою 4-6 тижнів.


Реєстраційні данні

Дозування: Прополки льодяники без цукру Прополіс-лимон з вітаміном С льодяники №16

Виробник: Єва ТВП АП (Польща)