"Сітопростат" - інструкція з використання, показання, дозування

Дозування:

Склад

1 капсула містить: фітостероли - 200 мг; цинку цитрат - 10 мг; селен (в перерахунку з селену хелати) - 10 мкг;
допоміжні речовини: Орісіл, кальцію стеарат, целюлоза мікрокристалічна, крохмаль картопляний, лактоза.
Харчова (поживна) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г добавки: білки - 3,0 г, вуглеводи - 13,0 г, жири - 0 г; 64,0 ккал (268 кДж).

Сітопростат - додаткове джерело фітостеролів, цинку і селену для чоловіків групи ризику, що мають в анамнезі захворювання передміхурової залози (простатит, аденома).
Основний компонент фітостеролів - бета-ситостерол (до 80%) - сприяє поліпшенню функціонального стану передміхурової залози при хронічних простатитах і аденомі передміхурової залози, а також при вікових змінах передміхурової залози, нормалізує ліпідний обмін, знижуючи ризик виникнення серцево-судинних захворювань.
Бета-ситостерол - біологічно активний компонент рослинних масел, що бере участь в метаболізмі арахідонової кислоти і забезпечує повноцінний синтез простагландинів, перешкоджає зв'язуванню дигидротестостерона і андрогенних рецепторів в передміхуровій залозі. Бета-ситостерол володіє антисклеротичну, антіпроліфератівнимі і антибактеріальними властивостями. Включення фітостеролів в раціон харчування ефективно сприяє зниженню рівня загального холестерину і β-ліпопротеїдів в крові і таким чином природним і безпечним шляхом знижує ризик розвитку серцево-судинних захворювань. Природні фітостероли, які у великій кількості присутні в жиророзчинних фракціях рослин, легко руйнуються в процесі переробки харчової сировини, тому їх необхідно приймати окремо.
Цинк відіграє важливу роль в процесах розвитку репродуктивних органів і функції передміхурової залози. Цинк пригнічує фермент, який контролює відновлення тестостерону до дигидротестостерона і підтримує достатній рівень статевого гормону. Дефіцит цинку може призводити до імпотенції, підвищення чутливості до інфекцій, безпліддя, захворювань передміхурової залози.
Селен стимулює утворення антитіл і тим самим підвищує захист організму від інфекційних та застудних захворювань. Бере участь у виробленні еритроцитів, сприяє підтримці і продовженню сексуальної активності. Селен витрачається з еякулятом, тому у чоловіків, які ведуть активне сексуальне життя, потреба в цьому мікроелементі вище, ніж у жінок.

Показання

Рекомендується в якості дієтичної добавки до раціону харчування чоловіків при простатиті, аденомі передміхурової залози і вікові зміни передміхурової залози для нормалізації функціонального стану сечовидільної та статевої систем, зокрема репродуктивної функції, а також для нормалізації ліпідного обміну і зниження ризику виникнення серцево-судинних захворювань. Особливо актуально вживання у чоловіків старшого віку з віковими патологічними змінами передміхурової залози.
Вживати дорослим (чоловікам) по 1-2 капсули 2 рази на добу до їди, у першій половині дня, запиваючи водою. Курс вживання - 2 міс, при необхідності можна повторити кілька разів на рік. Перед вживанням рекомендована консультація з лікарем.

Протипоказання

Індивідуальна непереносимість компонентів.
Не є лікарським засобом.

Спосіб застосування та дози

употреблять взрослым (мужчинам) по 1-2 капсулы в день до еды в первую половину дня, запивая водой. Рекомендованный курс употребления – 2 месяца. Курс употребления можно повторять несколько раз в год.

Перед применением рекомендована консультация  врача.

Умови зберігання

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ:

при температурі від 4 до 25 ° С в сухому захищеному від світла місці.


Реєстраційні данні

Дозування: Сітопростат диет. добавка 330мг капс. №30

Виробник: ТОВ "ФАРМПЛАНЕТА" (Україна)

Код АТХ:

(Z) Товары без кода АТС

(Z01) Товари без коду АТС-2

(Z01A) Товари без коду АТС-3

(Z01AB) Товари без коду АТС-4

(Z01AB01) Товари без коду АТС-5