"Супероптік Аква Міні" - інструкція з використання, показання, дозування

Дозування:

Склад

1 мл розчин містить: натрію гіалуронат – 1,0 мг, натрію хлорид – 9,0 мг, натрію гідрофосфат – 1,1 мг, натрію дигідрофосфат дигідрат – 0,7 мг, вода для ін'єкцій – до 1 мл. Не містить консервантів.

Фармакологічні властивості

СуперОптік Аква містить гіалуронову кислоту (0,10%)

 

Показання

СуперОптіктм Аква міні – зволожуючі очні краплі, які забезпечують ефективне і тривале зволоження очей.

СуперОптіктм Аква міні усуває сухість, подразнення, відчуття втоми та піску в очах, що виникають:

  • при впливі подразнювальних факторів навколишнього середовища, таких як: пил, дим, УФ-випромінювання, висока температура в приміщенні (наприклад, від центрального опалення, сауни), кондиціювання повітря, вітру, хлорованої води, косметики;
  • при зменшенні частоти моргання, у зв'язку з тривалим переглядом телевізора, читанням, роботою за комп'ютером або водінням автомобіля; при зменшенні кількості або порушенні складу слізної рідини, включаючи синдром «сухого ока», а також вікові зміни у осіб старше 40 років;
  • при використанні контактних лінз.

Протипоказання

Підвищена чутливість до будь-якого із компонентів СуперОптікутм Аква Міні.

Спосіб застосування та дози

Для закапування у кон'юнктивальний мішок.

Золожуючі очні краплі СуперОптіктм Аква міні закапують у кон'юнктивальний мішок по 1-2 краплі від 3 до 5 разів на день або за потреби.

Перед застосуванням очних крапель вимийте руки. Зніміть кришку з флакону. Не торкайтеся до наконечника-дозатора, тому що це може викликати контамінацію (забруднення) вмісту флакону.

Нахиліть голову трохи назад, злегка відведіть пальцем нижню повіку і закапайте СуперОптіктм Аква міні у кон'юнктивальний мішок. Закрийте око для рівномірного розподілу розчину по поверхні ока. Те ж саме повторіть і для іншого ока.

Щільно закручуйте кришку флакону після кожного застосування очних крапель. Якщо симптоми подразнення та сухості очей зберігаються або посилюються, незважаючи на застосування очних крапель і відсутності подразника, слід припинити застосування крапель та звернутися до лікаря-офтальмолога.

Побічні реакції

СуперОптіктм Аква міні добре переноситься. Рідко спостерігаються почервоніння кон'юнктиви, відчуття печіння або тимчасова затуманеність зору. Якщо виникає тривале відчуття дискомфорту або подразнення, слід припинити застосування зволожуючих очних крапель і проконсультуватися з лікарем-офтальмологом.

Умови зберігання

Форма випуску

По 0,5 мл в одноразових флаконах. По 12 ампул, спаяних між собою у вигляді стрипа. По 1 стрипу з інструкцією для застосування у картонній пачці.

Умови зберігання

зберігати при температурі не вище 25 ºC, у недоступному для дітей місці.

Термін придатності

2 роки.

Не застосовувати після закінчення терміну придатності.


Реєстраційні данні

Дозування: Супероптік Аква Міні краплі оч. по 5 мл у флак. №12

Виробник: Польфа АТ, Варшавський ФЗ, Польща

Регистрация: № 14072/2014 від 27.06.2014. Наказ № 823 від 27.06.2014

Код АТХ:

(Z) Товары без кода АТС

(Z01) Товари без коду АТС-2

(Z01A) Товари без коду АТС-3

(Z01AB) Товари без коду АТС-4

(Z01AB01) Товари без коду АТС-5