Экономь с нами

Экономьте до 30% при бронировании товаров в аптеках.

Категории:

Аптечные сети Украины

Поиск по алфавиту

Подкатегории:

Контрацепція, планування сім`ї

Последние новости

Холера – смертельна хвороба брудної води
Холера – смертельна хвороба брудної води

Забута для розвиненого суспільства хвороба холера може знову загрожувати населенню через порушення доступу до чистої питної води, що спостерігається в деяких регіонах України внаслідок військових дій.


Синдром вцілілого: почуття провини за свою безпеку
Синдром вцілілого: почуття провини за свою безпеку

Психологи попереджають українців про "синдром провини вцілілого", який розвивається у тих, хто перебуває зараз у відносній безпеці


Мавпяча віспа: чи здатна стати новою пандемією?
Мавпяча віспа: чи здатна стати новою пандемією?

Чутки про «чергову чуму», яка йде із Західною Європою, поширюються так само швидко, як і Ковід-19 свого часу, але чи може мавпяча віспа стати новою пандемією?


Збираємо аптечку першої допомоги у воєнний час
Збираємо аптечку першої допомоги у воєнний час

Народ України сьогодні має бути як ніколи готовий до будь-яких надзвичайних ситуацій і знати, як з ними справлятися заради себе та своїх близьких.


Контрацепція і засоби для планування сім'ї

Планування сім'ї є найважливішою проблемою в області жіночого здоров'я. І засоби контролю вагітності дозволяють парам досягти бажаної кількості дітей та визначити інтервал між пологами. До них відносять засоби визначення овуляції та зачаття, а також різні контрацептиви для жінок тачоловіків.

Можливість жінки самостійно вибирати час вагітності або її відсутність за активного статевого життя безпосередньо впливає на її здоров'я та благополуччя. Контроль над вагітністю актуальний для жінок будь-якого віку, які ведуть статеве життя. Так, протизаплідні для молодих дівчат дозволяють запобігти небажаній вагітності в занадто юному віці, а контрацепція після 40 років запобігає зачаттю, яке пов'язане з підвищеним ризиком викиднів та народженням дітей з різними відхиленнями.

Види сучасних контрацептивів

Сьогодні широко доступні як гормональні, так і негормональні форми контрацепції для жінок та чоловіків. Всі методи розрізняються з точки зору ефективності, прийнятності використання, витрат та можливих ускладнень. Різноманітність сучасних протизаплідних засобів дозволяє вибирати найбільш прийнятний спосіб саме для вашого способу життя. Він залежить від ряду факторів, у тому числі від стану здоров'я, частоти статевих актів, наявності протипоказань, і, звичайно ж, бажання мати дітей. Існує кілька видів протизаплідних засобів:

  • Бар'єрні методи (чоловічі та жіночі презервативи, діафрагми) створюють фізичний бар'єр між спермою та яйцеклітинами для запобігання процесу зачаття. Вони ефективні лише при дотриманні правил їх використання, при цьому презервативи є єдиними формами контролю над народжуваністю, які можуть знизити ризик захворювань, що передаються статевим шляхом.
  • Гормональні методи (оральні контрацептиви, вагінальні кільця, пластирі, ін'єкції). Ці форми контрацепції регулюють та контролюють ті ж типи гормонів, які виробляє організм (естроген та прогестин). Найчастіше вони спрямовані на затримку овуляції. Гормональні методи мають високу ефективність при правильному та регулярному використанні. Крім того, вони можуть допомогти з шкірними проблемами, типу акне та прищів. У цю групу також відносяться препарати екстреної контрацепції, які використовують для переривання незапланованого зачаття в найближчі 120 годин після статевого акту.
  • Внутрішньоматкові засоби (внутрішньоматкові спіралі, імпланти) мають найбільш пролонговану дію та працюють максимально ефективно. При цьому, вони пов'язані з труднощами використання та вимагають участі лікаря для їх установки. Пристрої можуть містити гормональні компоненти.

Ефективність всіх протизаплідних засобів досить висока, але часто залежить від правильного використання, яке вимагає певних навичок та досвіду. Але важливо розуміти, що жоден метод контрацепції не захищає на всі 100% від можливої ??вагітності та інфекцій, що передаються статевим шляхом.

Відстеження періоду овуляції необхідно для успішного планування вагітності. Але багато хто не відчувають ніяких симптомів її настання, а календарний метод підрахунку часто виявляється недостовірним. Для точного визначення фази овуляції і успішності зачаття в аптечному арсеналі представлено безліч домашніх тест-систем, які призначені для домашнього використання.

Вартість та наявність засобів контрацепції в аптеках

Всі засоби контрацепції та визначення овуляції широко представлені в кожній аптеці в достатній кількості. Для їх придбання не потрібен рецепт від лікаря, проте прийом гормональних препаратів без медичної консультації може виявитися, принаймні, неефективним, не кажучи вже про можливу шкоду здоров'ю. Презервативи та тести на вагітність можна також купити в більшості продуктових магазинів і відділів з косметикою.

У нашому каталозі представлено широкий асортимент протизаплідних засобів різної вартості. За допомогою порівняння цін на ресурсі можна купувати їх з відчутною вигодою і знаходити рідкісні на ринку препарати. Крім того, з ще більшою економією можна купити будь-які медикаменти, знайшовши їх більш дешеві аналоги за допомогою функціоналу сайту.