Экономь с нами

Экономьте до 30% при бронировании товаров в аптеках.

Категории:

Фильтр:

Аптечные сети Украины

Поиск по алфавиту

Вітаміни групи В

Последние новости

Симптоми раку печінки: який зв'язок із цирозом?
Симптоми раку печінки: який зв'язок із цирозом?

Онкологічні захворювання печінки рідко супроводжуються симптомами на ранніх стадіях, тому виявлення хвороби відбувається найчастіше випадково і на пізніх стадіях.


Посттравматичний стресовий розлад (ПТСР): ознаки та симптоми
Посттравматичний стресовий розлад (ПТСР): ознаки та симптоми

Війна з окупантами позбавляє мільйони українців почуття безпеки, підриває фізичне та психологічне здоров'я наших військових та мирних мешканців.


Скарлатина у дітей: перші ознаки та лікування
Скарлатина у дітей: перші ознаки та лікування

В одному ряду найбільш заразних дитячих хвороб, поряд з вітрянкою, кіром та краснухою, стоїть скарлатина з її характерними симптомами "малинового" язика.


Лептоспіроз: смертельна небезпека купання у водоймах
Лептоспіроз: смертельна небезпека купання у водоймах

У купальний сезон традиційно збільшується захворюваність на інфекційні захворювання, які часто призводять до летального результату, якщо вчасно не розпізнати симптоми.


Вітаміни групи B в аптеках Києва та України

Вітаміни групи В відносяться до групи хімічних сполук, які розчиняються у воді. Їх можна знайти в м'ясі, салаті, молоці, бобах, горосі і цільнозернових борошняних виробах. Хоча деякі з них містяться лише в певних харчових продуктах. Будь-який їх надлишок виводиться сечовидільної системою і не накопичується в організмі, виключаючи токсичне передозування.

Роль цієї вітамінної групи дуже важлива для здоров'я і виконує важливі функції – від нормальної травної та метаболічної активності, відновлення клітин до продукування життєвої енергії. При цьому, кожен вітамін групи Б для чогось потрібен, оскільки виконує свою унікальну роль. Так, наприклад, функції вітамінів Б1, Б2, Б3 та біотин (Б7) полягають у виробництві енергії, піридоксин (Б6) перетворює їжу в енергію, а фолієва кислота (Б12) допомагає поділу клітин.

Види вітамінів групи В та їх призначення

Раніше вважалося, що вітамін В – це один елемент. Але пізніше з'ясувалося, що це ціле сімейство, що містить 8 окремих речовин. Назва була змінена на «Комплекс вітамінів В», а кожному учаснику групи був надан номер:

  • В1 (тіамін) – сприяє поліпшенню зв'язків між синапсами нервових клітин, а також відповідає за нормальну роботу серцевого м'яза;
  • В2 (рибофлавін) – бере участь в перетворенні білків, жирів і вуглеводів, грає роль в насиченні клітин киснем, для продукування клітинної енергії;
  • В3 (нікотинамід) – позитивно впливає на циркуляцію крові, підтримує роботу серця і судин;
  • В5 (пантотенова кислота) - бере активну участь в синтезі різних жирних кислот, холестерину і гемоглобіну, а також підсилює сигнали від нейронів до м'язів;
  • В6 (піроксідін) - бере участь більш ніж в 100 біохімічних процесах організму. Цей вітамін групи В особливо важливий і незамінний при підтримці функцій нервової системи;
  • В7 (біотин) – сприяє підтримці молодості шкіри, краси нігтів і блиску волосся;
  • В9 (фолієва кислота) – бере участь в синтезі червоних та білих кров'яних клітин, зміцнює травну і імунну систему, пам'ять, запобігає анемії. Дефіцит вітаміну Б9 під час вагітності може призвести до порушень розвитку плода;
  • В12 (ціанокобаламін) – важливий для виробництва клітинної енергії, формування еритроцитів і правильної роботи нервових клітин.

Всі вітаміни групи В можна отримати природним шляхом через різноманітні продукти, для цього необхідно дотримуватися збалансованого харчування. Але, оскільки це група водорозчинних речовин, то надходження їх повинно бути щоденним. Тільки ціанокобаламін або B12 здатний затримуватися в організмі на деякий час.

Наявність та ціни вітаміну В в аптеках України

Для заповнення цих важливих речовин застосовуються різні препарати вітамінів групи В у вигляді комплексів або монокомпонентних засобів. При цьому, ціна на комплекси вітамінів Б буде варіюватися в широких межах через кількість речовин, що входять до складу. Їх широко рекомендують людям різного віку. Вони є незамінними елементами на ранніх стадіях розвитку дітей, регулюючи метаболічні процеси молодого організму. Важливо пам'ятати, що перш, ніж приймати будь-які біологічно активні добавки, необхідно порадитися з лікарем, своїм тренером або дієтологом.

На сайті Моя Аптека знаходиться великий асортимент медикаментів, товарів для мами і дитини, харчових біологічних добавок, лікувальної косметики та багато іншого. У нас можна купити вітаміни групи В в капсулах, таблетках, ампулах. Ми публікуємо інформацію про наявність медичних товарів в аптеках у всіх населених пунктах України. Це дозволяє кожному користувачеві знайти адресу аптечної точки, де є ліки і купити товар ще дешевше у разі його резервування.