Карнизонат капсули по 500 мг №30

Цена от 37079 до 41400 грн

Наличие в 36 аптеках

Аптеки на карте Список Аптек
Производитель
Бренд
Категория
Показания

улучшение функции сердца и сосудов

Область применения

кардиология

Форма выпуска

Таблетки и капсулы

Разрешено

для взрослых

Условия отпуска

безрецептурный

Инструкция для Карнизонат капсули по 500 мг №30

Состав

Карнізонат (Karnizonat) – це дієтична добавка комплексного впливу на організм, яка сприяє нормалізації функціонування серцево-судинної системи і загальному зміцненню організму.
Фармакологічні властивості

Властивості активних інгредієнтів

L-карнітин (левокарнітіна) – умовно незамінна амінокислота, подібна вітамінам групи В (її також називають вітаміном B11). Основною функцією левокарнітіна є транспортування довголанцюгових жирних кислот в клітинні "фабрики енергії" – мітохондрії, де і відбувається їх розщеплення з виділенням енергії. В результаті спалюється зайвий жир і одночасно виробляється енергія необхідна для підтримки високої працездатності організму.

Отримані продукти згоряння карнітин виводить з клітки, захищаючи її від «зашлакованості». Прискорення спалювання жирів краще відбувається при виконанні спеціальної, спрямованої на схуднення, фізичного навантаження.

Левокарнітін грає важливу роль у виробництві нейромедіаторів і серотоніну в корі головного мозку. У формі ацетил-карнітину він проникає в мозок, легко проходячи через гематоенцефалічний бар'єр, де проявляє себе в якості потужного антиоксиданту. Ця здатність карнітину підсилює захисні функції організму проти механізмів старіння і нейродегенерации головного мозку. Покращує концентрацію уваги і пам'ять. Підвищує імунну стійкість організму.

L-карнітин знижує рівень холестерину і тригліцеридів у крові. Завдяки чому зменшується утворення жирових відкладень на стінках дрібних судин в коронарної системі. Таким чином, покращуючи обмін речовин в серцевому м'язі і запобігаючи звуження кровоносних судин міокарда і мозку, L-карнітин знижує ризик виникнення інсультів та інфарктів.

Коензим Q10 – СоQ10, убіхінон – перекладається як «всюдисущий хинон», тому що присутня в кожній клітині організму людини і є вітаміноподібною коферментом. Працює КоQ10 в мітохондріях, активуючи ферменти, виробляють енергію і накопичують її у вигляді АТФ, необхідної людському організму для життєдіяльності. Цей кофермент особливо важливий для органів, що витрачають багато енергії. Тому його концентрація дуже велика в клітинах міокарда, нирках, печінці, підшлунковій залозі і скелетних м'язах.

Добавить отзыв к товару

Отзывы о Карнизонат капсули по 500 мг №30

По этому товару ещё нет отзывов