Загальна інформація
Сайт Моя Аптека є сучасною інформаційно-довідниковою платформою, яка допомагає знайти і порівняти ціни на будь-які товари аптечного асортименту в аптеках України. Це найпростіший спосіб підібрати ліки за найнижчою ціною в найближчій до Вас аптеці і заощадити до 20-30% на деяких покупках.
Переглядайте актуальні ціни та наявність необхідного товару в будь-якій аптеці на карті в онлайн форматі, бронюйте його всього в кілька кроків і забирайте в зручний час у зазначеній аптеці.
-
Як забронювати ліки на сайті Моя Аптека?
Оформити резерв на необхідний товар можна за допомогою зеленої кнопки із позначкою кошика «Забронювати» на сторінці товару, на карті або прямо з каталогу.
-
Чи можна отримати знижку при резервуванні?
Так! Наш сервіс дає можливість економити до 30% вартості від фактичної ціни в аптеці на ті товари, на які передбачена знижка. Сума знижки вказується при оформленні броні.
-
Як оплатити і отримати своє замовлення?
Оплата і отримання товару здійснюється тільки в аптеці за адресою, який був обраний при бронюванні товару. Моя Аптека дає можливість кожному економити гроші і час на покупці ліків.
Сайт mypharmacy.com.ua не надає послуг по доставці/відправленні товарів
![Заощаджуй з нами](/assets/images/economy-icon.png)
Економте до 30% при бронюванні товарів в аптеках.
Бальзам-Ополіскувач з УФ-фільтром 200 мл
![Бальзам-Ополіскувач з УФ-фільтром 200 мл](/assets/images/no-image-sku-icon.jpg)
Основна інформація
М’які зовнішні
безрецептурний
Інструкція для Бальзам-Ополіскувач з УФ-фільтром 200 мл
Склад
Бальзам-ополіскувач пантенол з УФ-фільтром рекомендується для частого використання при догляді за всіма типами волосся. Регулярне використання бальзаму-ополіскувача сприяє відновленню пошкодженої структури волосся, зміцненню, Живленню і зволоженню волосся. Рекомендується використовувати з Універсальним шампунем пантенол з УФ-фільтром.
Реєстраційні данні
Інструкція для: Бальзам-Ополіскувач з УФ-фільтром 200 мл
Виробник: Фармаком ВТФ ТОВ (Україна, м.Харків)
Реєстрація: 05.03.02-04/13487
Бальзами, маски:
![Рене Фуртерер (Rene Furterer Okara Color) Маска Захист кольору 200 мл](/foto/skuFoto/82885s.jpg)
![Бальзам-кондиціонер Зволоження і Захист Slavia Lege Artis для сухого і ослабленого волосся, 400 мл](/assets/images/no-image-sku-icon.jpg)
![Apivita Express Beauty (Апівіта Експрес Б`юті) Маска для волосся Зволоження з гіалуроновою кислотою 20 мл](/foto/skuFoto/78205s.jpg)
![Dr.Nice (Доктор Найс) Бальзам для волосся Інтенсив Цибулево-часниковий комплекс 200 мл](/foto/skuFoto/86906s.jpg)
Відгук про Бальзам-Ополіскувач з УФ-фільтром 200 мл
Цей товар ще не має відгуків