Экономь с нами

Экономьте до 30% при бронировании товаров в аптеках.

Як оформити замовлення?

Моя Аптека пропонує Вам економити на ліках вже зараз. Яким чином? Необхідно просто зробити резерв в аптеці, що надає знижку. В окремих випадках, купити ліки можна з економією до 20% від роздрібної вартості. До того ж, не потрібно витрачати час на очікування своєї черги і шукати аптечний пункт, у якого в наявності є рідкісний медикамент.

Як купити ліки онлайн на ресурсі Моя Аптека?

Можливість покупки і резервування ліків на сайті доступна після внесення ім’я і телефону користувача. Далі, на вказаний номер телефону прийде код підтвердження для входу в особистий кабінет, в якому доступна маса корисних функцій. Тут Ви зможете зберігати список ліків, історію пошуку по аптеках, виконувати порівняння цін в аптеках, відстежувати статус Вашого резерву та ін.

Оформляємо замовлення:

1. Проводимо пошук ліків по аптекам, обираємо найближчу аптеку з оптимальною ціною. Натискаємо зелену кнопку «Купити»

Оформлення замовлення в Моя Аптека

2. У вікні «Резерв» обираємо необхідну кількість товару і оформляємо замовлення далі або продовжуємо покупки. На даному етапі також можна побачити суму економії, виділену червоними цифрами.

Оформлення замовлення в Моя Аптека

3. В особистому кабінеті буде виведено список товарів для резервування в аптеці, який ще раз можна переглянути, побачити ціни на ліки і відкоригувати при необхідності свій заказ. Ще раз натискаємо «Оформити резерв».

Оформлення замовлення в Моя Аптека

4. У наступному вікні буде відображений статус замовлення. За вказаним номером телефону з Вами зв’яжеться менеджер аптеки або прийде CMC з підтвердженням резерву.

Оформлення замовлення в Моя Аптека

5. У вкладці особистого кабінету «Історія резервів» можна відстежувати статус своєї покупки. Коли він досягне фази «Очікує в аптеці», то своє замовлення можна забрати за вказаною адресою.

Оформлення замовлення в Моя Аптека

Приступимо до покупок!