Заощаджуй з нами

Економте до 30% при бронюванні товарів в аптеках.

Правила використання інтернет-сайту Моя Аптека

Будь ласка, уважно ознайомтеся з умовами використання інтернет-сайту mypharmacy.com.ua (далі – «Правила користування»), перш ніж починати користуватися ним. Останнє буде рівносильне Вашій заяві про те, що Ви взяли до відома ці Правила користування і погоджуєтесь з ними. У тому випадку, якщо Ви не згодні з одним або декількома положеннями Правил користування, утримайтеся від використання інтернет-сайту.

Загальна правова інформація

Дія Правил користування цим інтернет-сайтом (далі – «Сайт») поширюється як на фізичних, так і на юридичних осіб (далі – «Користувач»).
Компанія «Моя Аптека» (далі – «Власник») надає достовірну інформацію про ціни й наявність ліків в аптеках України. Інформація збирається безпосередньо з аптечних мереж і оновлюється на сайті, мінімум один раз на добу.

Сайт містить матеріали, включаючи, але не обмежуючись: інформацію, тексти, малюнки, фотографії, дизайнерські роботи, графіку, зображення, а також інші матеріали і твори, що включають інтелектуальну власність, права на яку належать Власнику або надані йому третіми особами, в тому числі матеріали захищені авторським правом, зареєстровані товарні знаки, а також інші об’єкти інтелектуальної власності, ВСІ ПРАВА ЗАХИЩЕНІ. Матеріали, включаючи будь-яку інформацію, розміщену на Сайті, призначені для перегляду в особистих цілях. Будь-яке інше використання матеріалів або Сайту суворо заборонено, включаючи: перепублікацію, поширення, переклад, внесення змін, видалення, повторне розповсюдження, чи будь-яке розмноження без попереднього письмового дозволу

Власника Сайту або іншого відповідного правовласника.

Третім особам забороняється використовувати матеріали сайту в будь-яких комерційних цілях, в тому числі, з метою маркетингу, комерційної розсилки, поштою, електронною поштою або через комерційних агентів/представників або електронних посередників. Будь-які товарні знаки або інформація, захищені авторським правом, що містяться на цьому сайті, є власністю відповідних власників.

Будь-яке санкціоноване використання сайту не включає використання сайту і матеріалів в яких би то не було незаконних цілях. На цьому Сайті розміщені логотипи, зображення брендів та інші торгові марки і знаки обслуговування, які є власністю Власника або розміщуються на Сайті відповідно до ліцензії, дозволу або домовленості з власниками торгових знаків. Власник може використовувати будь-яку інформацію, опубліковану на даному Сайті на власний розсуд, не обмежуючись ніякими положеннями.

Дозволене використання

Користувач даного Сайту повинен у всіх відносинах демонструвати поведінку, очікувану від кожного добросовісного користувача Інтернет.

Крім іншого, Користувач не повинен використовувати цей Сайт або його вміст для здійснення будь-яких дій, що суперечать законам, громадському порядку або загальноприйнятим нормам пристойності.

Захист авторських прав

Всі права на інтелектуальну власність щодо матеріалів, розміщених на даному сайті (в тому числі фотографій, ілюстрацій, текстів, цифрових даних, екранних заставок, програмного забезпечення, торгових марок, назв продуктів та іншої інформації) одноосібно належать Власнику або третім особам, що надали Власнику цю інформацію.

У разі порушення Правил користування цим сайтом, Власник залишає за собою право застосувати до порушників всі допустимі законом заходи запобіжного характеру і захисту своїх порушених прав.

Звільнення від відповідальності

Власник Сайту не несе відповідальності за зміст даного Сайту або інших сайтів, так чи інакше пов’язаних з цим Сайтом, наприклад через гіперпосилання, гіпертекстові посилання або «мета-теги».

Власник Сайту не несе ніякої відповідальності перед користувачем або третіми особами за можливий збиток, пов’язаний з використанням інформації або матеріалів, розміщених на даному Сайті.

Посилання на сайти третіх осіб

Даний Сайт може містити інформацію про сайти третіх осіб. Перехід на будь-який інший Інтернет-ресурс, пов’язаний з цим Сайтом, надається виключно для зручності наших відвідувачів. Власник не несе відповідальності за точність інформації, даних, опублікованих на цих сайтах.

Правила користування даного Сайту не поширюються на інші сайти, на які може бути здійснений перехід з даного Сайту.

Умови зберігання анонімності. Конфіденційність

Оскільки Користувач через Сайт добровільно надає Власнику свої особисті дані (такі як ім’я, телефон та інше), мається на увазі, що це робиться тільки з явної згоди Користувача. Тим самим Користувач дає Власнику явний дозвіл на використання цієї особистої інформації в статистичних цілях.

Можливо, що деяка інша інформація, не пов’язана з особистими даними, буде зберігатися на сервері Власника. Така інформація може включати в себе (не обмежуючись) тип браузера, характеристики апаратного забезпечення, назви домену провайдера, який надає послуги Інтернет Користувачу і IP адресу Користувача. Її наявність потрібна, перш за все, для забезпечення найбільш швидкого і надійного онлайнового з’єднання між Сайтом і Користувачем.

Політика конфіденційності mypharmacy.com.ua відноситься до використання цього Ресурсу, його умов і є частиною Умов використання. Для перегляду нашої політики конфіденційності, будь ласка, перейдіть за посиланням https://mypharmacy.com.ua/ua/сonfidentiality/

Відмова від гарантій

Ми не гарантуємо, що наші послуги будуть відповідати Вашим очікуванням. Ми не гарантуємо, що якість продукції, послуг або інформації, отриманих за допомогою нашого Сервісу буде відповідати Вашим очікування і/або вимогам.

Ми не несемо відповідальності за будь-який продукт або послугу, які рекламуються або пропонуються користувачам через наш Ресурс або з якогось гіперпосилання на сайті. Ми не несемо відповідальності перед користувачами і третіми особами за можливі наслідки використання Контенту.

Ми не несемо відповідальності за достовірність інформації рекламного характеру. Вся відповідальність за точність реклами та її відповідність законам несе користувач, який розміщує таку рекламу. Такий користувач вважається рекламодавцем по відношенню до mypharmacy.com.ua.

Ми не несемо відповідальності за будь-які збитки (включаючи, втрату грошей, зв’язків або репутації, прибутку, інших нематеріальних втрат, яких-небудь спеціальних або непрямих збитків) в результаті Вашого використання сайту або Вашої нездатності використовувати наш Ресурс; помилок або неточностей в Контенті; затримок або збоїв в наших послугах; вірусів та іншого шкідливого програмного забезпечення; помилок або неточностей будь-якого роду в наших послугах; пошкодження Ваших пристроїв, внаслідок використання послуг mypharmacy.com.ua; Контенту, дій або бездіяльності третіх осіб.

Сайт mypharmacy.com.ua вправі, на власний розсуд і без Вашої попередньої згоди, привласнити свої права і обов’язки за даною Угодою третім особам. У разі такого присвоєння, дані Умови використання інтернет-порталу зберігають свою силу, а права і обов’язки mypharmacy.com.ua повинні бути передані наступнику.

Зміна умов

Власник Сайту може час від часу вносити зміни у вищезазначені Правила користування Сайтом без попереднього повідомлення Користувача.

Проглядаючи даний Сайт, Ви приймаєте зобов’язання дотримуватися цих Правил, тому Ви повинні перевіряти їх при кожному новому відвідуванні Сайту.