Расширенный поиск

Поиск лекарств по алфавиту

За допомогою алфавітного покажчика можно швидко і легко знайти ліки в аптеках України.

Як працює алфавітний пошук?

Дана сторінка призначена для підбору лікарських засобів за алфавітним покажчиком. Для зручності користувача тут розташовані числові і буквені покажчики:

  • Цифровий ряд
  • Латинська абетка
  • Алфавіт на основі кирилиці (включає символи української та російської мов)

Наприклад, щоб знайти лікарський препарат, назва якого починається на цифровий символ, слід скористатися числовою панеллю. Результати пошуку будуть відображені нижче під назвою «Знайдені препарати». Серед них Ви зможете вибрати медикамент, що цікавить.

Використання алфавітного покажчика для пошуку дозволяє прискорити вибір ліків завдяки поєднанню перших двох букв назви медпрепарату, запропонованому на наступному етапі. Такий інструмент мінімізує список видачі результатів пошуку, роблячи сервіс більш комфортним та швидким.

Обравши необхідний препарат, Ви потрапите на довідкову сторінку, що містить повну інформацію про препарат, офіційну інструкцію з використання, всі можливі варіанти дозувань. Тут також можна підібрати список аналогів та довідатися про ціни на даний препарат в аптеках Києва та інших міст України.

Таким чином, дана форма розширеного пошуку буде зручна тим, хто знає назву медикаменту або хоча б першу його букву. У разі, коли відомий тільки його виробник або основна діюча речовина, слід звернути увагу на інші варіанти пошуку на ресурсі «Моя аптека».