Загальна інформація
Сайт Моя Аптека є сучасною інформаційно-довідниковою платформою, яка допомагає знайти і порівняти ціни на будь-які товари аптечного асортименту в аптеках України. Це найпростіший спосіб підібрати ліки за найнижчою ціною в найближчій до Вас аптеці і заощадити до 20-30% на деяких покупках.
Переглядайте актуальні ціни та наявність необхідного товару в будь-якій аптеці на карті в онлайн форматі, бронюйте його всього в кілька кроків і забирайте в зручний час у зазначеній аптеці.
-
Як забронювати ліки на сайті Моя Аптека?
Оформити резерв на необхідний товар можна за допомогою зеленої кнопки із позначкою кошика «Забронювати» на сторінці товару, на карті або прямо з каталогу.
-
Чи можна отримати знижку при резервуванні?
Так! Наш сервіс дає можливість економити до 30% вартості від фактичної ціни в аптеці на ті товари, на які передбачена знижка. Сума знижки вказується при оформленні броні.
-
Як оплатити і отримати своє замовлення?
Оплата і отримання товару здійснюється тільки в аптеці за адресою, який був обраний при бронюванні товару. Моя Аптека дає можливість кожному економити гроші і час на покупці ліків.
Сайт mypharmacy.com.ua не надає послуг по доставці/відправленні товарів
![Заощаджуй з нами](/assets/images/economy-icon.png)
Економте до 30% при бронюванні товарів в аптеках.
Топікрем (Topicrem) Hydra+ Чутлива шкіра Гель для Сяяння Обличчя зволожуючий 40 мл
![Топікрем (Topicrem) Hydra+ Чутлива шкіра Гель для Сяяння Обличчя зволожуючий 40 мл](/foto/skuFoto/75232.jpg)
Наявність у 230 аптеках
Аптеки на мапіОсновна інформація
дерматокосметологія
М’які зовнішні
для дорослих
безрецептурний
Інструкція для Топікрем (Topicrem) Hydra+ Чутлива шкіра Гель для Сяяння Обличчя зволожуючий 40 мл
Склад
AQUA (WATER) . GLYCERIN . COCO-CAPRYLATE/CAPRATE . PROPANEDIOL . INOSITOL . SILICA . 1,2-HEXANEDIOL . BETAINE . OCTYLDODECYL PCA . TAURINE . XYLITYLGLUCOSIDE . MALTODEXTRIN . ETHYLHEXYLGLYCERIN . ANHYDROXYLITOL . CARBOMER . CASTANEA SATIVA (CHESTNUT) SEED EXTRACT . CHLORPHENESIN . PARFUM (FRAGRANCE) . XYLITOL . XANTHAN GUM . SODIUM HYDROXIDE . GLUCOSE . BIOSACCHARIDE GUM-4 . TOCOPHEROL.
Активні інгрідієнти: Біо-активна вода (3,5%) Полісахаридний матрикс (1%) Поліглюкозидний комплекс (1,5%) Діоксид кремнію (1,5%).
Властивості:
Зволожує, захищає від забруднень, надає шкірі сяйва
Надлегка текстура на водній основі Зволожувального гелю надає чутливій шкірі свіжого та здорового вигляду. Біо-активна вода інтенсивно зволожує протягом 24 годин, полісахаридний матрикс, захищає від негативного впливу навколишнього середовища, а поліглюкозидний комплекс повертає шкірі сяяння. Крім того, гель містить такий активний компонент як діоксид кремнію, який надає шкірі оксамитово вигляду. Гель не блокує пори, не залишає плівки на поверхні та ідеально підходить як основа під макіяж.
В результаті використання шкіра на 48% більш сяюча, на 100% зволожена та залишає відчуття комфорту на шкірі, що підтверджують дослідження під контролем дерматологів.
Не містить алергенів, некомедогенний. Користувачі – дорослі
Показання
Ультра свіжий гель-крем для зволоження та надання свіжості чутливої шкіри обличчя
Реєстраційні данні
Інструкція для: Топікрем (Topicrem) Hydra+ Чутлива шкіра Гель для Сяяння Обличчя зволожуючий 40 мл
Виробник: Лабораторії Ніжи (Франція)
Код АТХ:
(V07) Інші різні нелікувальні засоби
(V07A) Інші різні нелікувальні засоби
(V07AT) Косметика
Догляд за шкірою обличча:
![Біовен (Biovene) Крем для обличчя проти зморшок з вітаміном С для сяйва шкіри нічний 50 мл](/foto/skuFoto/85064s.jpg)
![Uriage Xemose (Урьяж Ксемоз) Крем для обличчя 40 мл](/foto/skuFoto/52444s.jpg)
![Кодалі (Caudalie Soleil Des Vigne) Олія-еліксир 50 мл](/foto/skuFoto/85567s.jpg)
Кодалі (Caudalie Soleil Des Vigne) Олія-еліксир 50 мл , олія №1
Каудаліе (Франція)
![Avene (Авен) Tolerance (Толеранс) лосьйон для обличчя делікатний очищаючий 200 мл](/assets/images/no-image-sku-icon.jpg)
![Biotrade Intensive (Біотрейд Інтенсив) Сироватка для обличчя антивікова з ретинолом 0,2% 30 мл](/assets/images/no-image-sku-icon.jpg)
Відгук про Топікрем (Topicrem) Hydra+ Чутлива шкіра Гель для Сяяння Обличчя зволожуючий 40 мл
Цей товар ще не має відгуків