Бактобліс саше №30

Бактобліс саше №30

Наличие в 195 аптеках

Смотреть на карте
Цена от 50895 до 78490 грн

Инструкция для Бактобліс саше №30

Состав

«Бактобліс» відновлює і зберігає захисну мікрофлору на тривалий період, попереджає негативні наслідки антибіотиків на мікрофлору ротоглотки, підсилює захисну функцію слизових верхніх дихальних шляхів.

ОСОБЛИВОСТІ

Продукт містить перший в світі запатентований пероральний пробіотик (Streptococcus salivarius K12 (BLIS K12) для профілактики тонзиліту, фарингіту, середнього отиту, а також для лікування неприємного запаху з порожнини рота (галітозу) і орального кандидозу у дітей і дорослих.

Даний пробіотик виробляє дві потужні антимікробні субстанції (саліваріцін A і Б) здатні придушити або обмежити зростання небажаних бактерій, що призводять до розвитку хвороб вуха, горла, носа, ясен, зубів, а також неприємного запаху з порожнини рота.

СКЛАД

Пробіотик (Streptococcus salivarius До 12 (не менше 1 млрд КУО), інші інгредієнти (мальтодекстрин, діоксид кремнію, підсолоджувач (фруктоза), ароматизатор (полуниця).

Показания

«Бактобліс» може бути використаний з метою створення оптимальних дієтологічних умов для підтримки нормального мікробіоценозу мікрофлори слизової оболонки ротової порожнини і верхніх дихальних шляхів, стимуляції стійкості організму (резистентності) до інфекцій верхніх дихальних шляхів в період сезонних захворювань.

Противопоказания

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів продукту.

Способ применения и дозы

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ

Після вживання не рекомендовано приймати їжу або воду протягом 30-ти хвилин.

Курс вживання - більше 90 днів необхідно узгоджувати з лікарем.

Условия хранения

ФОРМА ВИПУСКУ

Саше, 30 штук.


Добавить отзыв к товару

Оценка товара

Ваше имя
Отзыв
Отзывы о Бактобліс саше №30

По этому товару ещё нет отзывов

Все дозировки и формы выпуска:

Бактобліс таблетки по 1000 мг №10

Бактобліс таблетки по 1000 мг №10

16915 - 33230грн
Все аптеки
Аналоги