Экономь с нами

Экономьте до 30% при бронировании товаров в аптеках.

Категории:

Аптечные сети Украины

Поиск по алфавиту

Подкатегории:

Лікування порожнини рота

Последние новости

Вітряна віспа (вітрянка) у дітей: що потрібно знати батькам?
Вітряна віспа (вітрянка) у дітей: що потрібно знати батькам?

Численні червоні прищі та нестерпне свербіння – це «найяскравіші» спогади про вітряну віспу, з якою більшість з нас зіткнулися у дитинстві.


Як збити температуру в домашніх умовах без ліків?
Як збити температуру в домашніх умовах без ліків?

Підвищення температури тіла вказує на появу деяких захворювань в організмі, але перш ніж бігти до аптечки, спробуйте деякі народні засоби.


Остеоартроз: перші симптоми та принципи лікування
Остеоартроз: перші симптоми та принципи лікування

З віком у кожної людини починають переважати процеси руйнування хрящової тканини над процесом її побудови. Тоді то і виникає остеоартроз.


Запалення жовчного міхура: холецистит
Запалення жовчного міхура: холецистит

Холецистит часто розвивається у людей з камінням в жовчному міхурі при закупорці проток, але може виникати і без ознак їх наявності.


Засоби для лікування порожнини рота

Ротова порожнина людини вистелена тонкими слизовими оболонками і включає ясна та язик. Всі ці структури часто піддаються запаленню та різним захворюванням, які, як правило, викликані нехтуванням правилами гігієни. Найбільш поширеними хворобами ротової порожнини є стоматит, гінгівіт, парадонтоз та інші. За відсутності лікування вони можуть ускладнюватися бактеріальною та вірусною інфекціями, а також грибковою молочницею. Оскільки язик є м'язом, що постійно рухається та бере участь в мові і споживанні їжі, то симптоми запалення можуть викликати сильні больові відчуття. А ігнорування запаленням ясен призводить до парадонтиту, за якого між зубами та яснами утворюються кишені, зручні для розвитку патогенних бактерій, що з часом призводить до втрати більшої частини зубів.

Існує безліч причин, що викликають запалення тканин ротової порожнини та ясен. Вони включають травмування тканин внаслідок неправильної техніки чищення зубів, тертя з системами для вирівнювання зубів або ортодонтологічними протезами. Це сприяє надмірному розвитку патогенної мікрофлори в мікропошкодженнях слизовій оболонці на тлі поганої гігієни ротової порожнини. Крім цього, через зміни гормонального фону під час вагітності та періоду входження в менопаузу жінки частіше страждають подібними проблемами. Чимало захворювань ясен пов'язано з нестачею вітамінів, особливо групи В та аскорбінової кислоти, що викликає цингу.

Різновиди препаратів для лікування ротової порожнини

Вибір медикаментів для лікування захворювань порожнини рота залежить, перш за все, від їх причини виникнення. Але основною метою лікування є боротьба з інфекцією за допомогою антисептичних засобів. Їх форма і тривалість використання буде визначена ступенем розвитку хвороби. При цьому, найчастіше, рекомендуються препарати місцевої дії для усунення подібних проблем, наприклад:

  • Антисептичні розчини та лікарські трави для полоскання;
  • Пасти та гелі для ясен;
  • Спреї з анестетиком;
  • Пастилки для розсмоктування;
  • Ополоскувачі.

Ці засоби допомагають зменшити біль та прискорити загоєння. При сильному болі під час прийому їжі або ковтання можливе використання засобів, що містять лідокаїн, або оральних знеболюючих безрецептурних препаратів, наприклад Найз, Налгезін, Нурофєн.

Вартість та наявність препаратів для лікування порожнини рота

У нашому каталозі зібрані препарати для боротьби із захворюваннями ротової порожнини. Вони включають як синтетичні лікарські засоби, так і натуральні рослинні препарати для профілактичного використання. Всі вони мають різну вартість і призначення. За допомогою Моєї Аптеки Ви зможете зорієнтуватися в асортименті і знайти медикамент за найбільш низькою ціною. В кожному товарі представлена інструкція по його застосуванню, показання та можливі побічні реакції. Можливості ресурсу також дозволяють знайти подібні препарати за діючою речовиною або іншим характеристиками. Наша база включає пропозиції медикаментів від безлічі аптечних пунктів на території України, які відображаються на онлайн карті із зазначенням місця розташування аптеки. А при резервуванні товару за допомогою Моєї Аптеки Ви зможете отримати додаткову знижку на нього. Таким чином, ми пропонуємо нашим користувачам істотну економію коштів та часу на пошук необхідних ліків.