"Біолакт форте" - інструкція з використання, показання, дозування

Дозування:

Склад

Біолакт — біологічно активний кисломолочний продукт для дітей раннього віку. Для заквашування молока використовують різновиди ацидофільних паличок, що володіють вираженими антибіотичними і протеолітичними властивостями і невисокою кислотоутворюючою здатністю. У продукті накопичується також цілий комплекс біологічно активних речовин, в тому числі різні ферменти, бактерицидні речовини, вільні амінокислоти, вітаміни та інші інгредієнти, що значно підвищує його поживну цінність. Смак биолакта кисломолочний, в міру солодкий, консистенція однорідна, нагадує сметану, з вираженим згустком, без газоутворення. Кислотність готового продукту - 80-105°Т, жиру міститься не менш 3,2 %, сахарози - не менше 4%.

Показання

Продукт рекомендується для харчування дітей з 5-місячного віку і дорослих.

Біолакт володіє також здатністю пригнічувати життєдіяльність умовно патогенних і патогенних мікробів при попаданні їх в шлунково-кишковий тракт дитини, зберігаючи в той же час корисні види мікробів для організму. 
Біолакт використовується для попередження гострих кишкових інфекцій, а також як засіб, що знижує побічну дію антибіотиків, які використовуються для лікування деяких захворювань.

Забезпечує організм життєво важливою мікрофлорою, посилює імунітет, нормалізує діяльність шлунково-кишкового тракту, надає лікувальну дію при захворюванні органів травлення, прояв харчової алергії, дисбактеріозі.

Умови зберігання

Порошок 3000 мг у саше №10


Реєстраційні данні

Дозування: Біолакт форте пор.3000мг саше №10 диет.доб

Виробник:Ілдонг Фармас'ютікал Ко. Лтд. (Корея)

На мапі
Аналоги