"Плаценти Екстракт" - інструкція з використання, показання, дозування

Дозування:

Склад

діюча речовина: водний екстракт консервованої на холоді плаценти людини;

допоміжні речовини: натрію хлорид 0,75 %.

Лікарська форма

Розчин для ін'єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості прозора або злегка опалесціююча, безбарвна або злегка жовтуватого кольору рідина; рН від 6,3 до 7,1.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що впливають на систему травлення та метаболічні процеси. Код АТХ. А16А Х.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Препарат містить карбонові, нуклеїнові амінокислоти, глікозаміноглікани, ацетилхолін та ацетилхоліноподібні речовини, 17-кетостероїди та естріол. Підвищує резистентність організму при різних захворюваннях, прискорює процеси регенерації та розсмоктування у патологічно змінених тканинах, нормалізує процеси обміну. Діє як індуктор біосинтезу білків, зокрема, ферментів. Підвищує активність найважливіших ферментів вуглеводного обміну та антиоксидантного захисту. Стимулює гіпоталамо-гіпофізарно-надниркову систему, активізує кіркові процеси збудження та гальмування. 

Фармакокінетика.

Не вивчалась.

Показання

В офтальмологічній практиці застосовується при іритах, іридоциклітах, увеїтах, помутніннях склоподібного тіла, рогівки, хоріоїдитах, при пігментному переродженні сітківки, невриті та атрофії зорового нерва, невроретиніті, трахомі, блефариті, кон¢юнктивітах. Застосовують також у клініці внутрішніх захворювань при виразковій хворобі шлунка та дванадцятипалої кишки, а також при радикулітах, екземах, нейродермітах, міалгії, артритах, запальних захворюваннях жіночої статевої системи.

Протипоказання

Туберкульозні захворювання очей, скрофульоз, некомпенсована глаукома, тяжкі захворювання нирок і серцево-судинної системи. Індивідуальна чутливість до препарату.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Сумісне введення підвищує чутливість до коразолу та кордіаміну. Препарат підвищує чутливість організму до наркотичної дози гексеналу, підсилює ефект антибактеріальних хіміотерапевтичних засобів, підвищує концентрацію сульфаніламідів у крові.

Особливості застосування

Застосування препарату при цукровому діабеті спричиняє підсилення дії інсуліну. 

Застосування у період вагітності або годування груддю

Не застосовувати через відсутність відповідних досліджень.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Не досліджувалась.

Спосіб застосування та дози

Вводити підшкірно. Застосовувати для лікування дорослим по 1-2 мл щоденно одноразово або через день. Дітям також щоденно або через день: віком від 3 до 5 років – одноразово 0,2-0,3 мл; після 5 років – одноразово 0,5 мл. Курс лікування – 25-30 ін`єкцій. При необхідності після 2-3 місяців перерви введення повторити.

Діти

Препарат застосовують дітям від 3 до 18 років. Дозування наведено у відповідному розділі: «Спосіб застосування та дози».

Побічні реакції

Алергічні реакції, в тому числі папульозні висипання, свербіж, гіперемія. Можливі реакції у місці введення.

Передозування

Виражені прояви побічних реакцій.

Умови зберігання

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці для захисту від дії світла при температурі від 2 οС до 8 οС. Зберігати в захищеному від дітей місці.

Несумісність

Не вивчалась. Препарат не слід змішувати з іншими лікарськими засобами.

Упаковка

По 1 мл в ампулах № 10; по 1 мл в ампулах № 10 (5х2) у білстерах.

Категорія відпуску

За рецептом.