Загальна інформація
Сайт Моя Аптека є сучасною інформаційно-довідниковою платформою, яка допомагає знайти і порівняти ціни на будь-які товари аптечного асортименту в аптеках України. Це найпростіший спосіб підібрати ліки за найнижчою ціною в найближчій до Вас аптеці і заощадити до 20-30% на деяких покупках.
Переглядайте актуальні ціни та наявність необхідного товару в будь-якій аптеці на карті в онлайн форматі, бронюйте його всього в кілька кроків і забирайте в зручний час у зазначеній аптеці.
-
Як забронювати ліки на сайті Моя Аптека?
Оформити резерв на необхідний товар можна за допомогою зеленої кнопки із позначкою кошика «Забронювати» на сторінці товару, на карті або прямо з каталогу.
-
Чи можна отримати знижку при резервуванні?
Так! Наш сервіс дає можливість економити до 30% вартості від фактичної ціни в аптеці на ті товари, на які передбачена знижка. Сума знижки вказується при оформленні броні.
-
Як оплатити і отримати своє замовлення?
Оплата і отримання товару здійснюється тільки в аптеці за адресою, який був обраний при бронюванні товару. Моя Аптека дає можливість кожному економити гроші і час на покупці ліків.
Сайт mypharmacy.com.ua не надає послуг по доставці/відправленні товарів
![Заощаджуй з нами](/assets/images/economy-icon.png)
Економте до 30% при бронюванні товарів в аптеках.
Пристрій (система) для вливання кровозамінників та інфузійних розчинів (ПР) з металевою голкою №1
![Пристрій (система) для вливання кровозамінників та інфузійних розчинів (ПР) з металевою голкою №1](/assets/images/no-image-sku-icon.jpg)
Основна інформація
Шприц
для дітей/для дорослих
безрецептурний
Інструкція для Пристрій (система) для вливання кровозамінників та інфузійних розчинів (ПР) з металевою голкою №1
Склад
Призначена: для гравітаційного внутрішньосудинного вливання кристалоїдних розчинів.
Укомплектована спеціальними голками типу «олівець», що зменшує ризик фрагментації (відшаровування) пробки і ймовірність порушення прохідності голки. Має нейлоновий рідинний мікрофільтр з мінімально можливим діаметром осередку 15 мкм.
Складається:
- проколюючий шип: метал
- крапельна камера: ПВХ медичної якості / TПЕ (термопластичний еластомер) - SEBS
- мембранний фільтр: поліпропілен
- трубки: ПВХ медичної якості / поліуретан
- регулятор швидкості: поліетилен медичної якості
Властивості
- Голки для проколювання пробок (металеві та пластикові) виготовлені за технологією "вістря типу олівець", що дозволяє зменшити ризик фрагментації пробки і ймовірність порушення прохідності голки.
- воздухозабірна голка (або повітрозабірний клапан резервуара системи) забезпечена водонепроникною мембраною для очищення повітря. Мембрана зроблена зі скловолокна, відсоток очищення повітря становить 95% (стандарт - не менше 90%), що знижує ризик порушення стерильності розчину, що вводиться.
- стерильна інфузійна система забезпечена нейлоновим рідинним мікрофільтром з мінімально можливим діаметром осередку 15 мкм, що дозволяє провести надійну очистку розчину від домішок без зменшення швидкості потоку розчину і запобігти порушенню мікроциркуляції в капілярах легень при попаданні мікрочастинок скла, гуми і т.д.)
- роликовий регулятор плавно змінює швидкість інфузії: 20 крапель = 1 мл.
- прозорі з'єднувальні трубки дозволяють контролювати якість і стан розчину, що вводиться.
- латексний або безлатексний ін'єкційний вузол забезпечує можливість проведення болюсних ін'єкцій.
- ін'єкційна голка 21G (0,8 x 40 мм) з атравматичним заточуванням забезпечує безболісну венепункцію.
- система інфузійна для вливання розчинів комплектується сполученнями Luer і Luer-Lock,
- адаптовано до ін'єкційних голок, периферичних і центральних венозних катетерів.
Технічні характеристики
- Якість: CE
- стерилізація: оксидом етилену
- одноразового використання
- термін придатності: 5 років
- голка: 21G (0,8 х 40 мм)
- упаковка: індивідуальна в стерильній поліетиленовій упаковці
Реєстраційні данні
Інструкція для: Пристрій (система) для вливання кровозамінників та інфузійних розчинів (ПР) з металевою голкою №1
Виробник: Медік-о-Пленет ГмбХ (НІмеччина)
Код АТХ:
(V07) Інші різні нелікувальні засоби
Всі варіанти товару:
![Пристрій (система) для вливання кровозамінників та інфузійних розчинів (ПР) метал. голка, тіп Луер, блістер №1](/assets/images/no-image-sku-icon.jpg)
Відгук про Пристрій (система) для вливання кровозамінників та інфузійних розчинів (ПР) з металевою голкою №1
Цей товар ще не має відгуків