Экономь с нами

Экономьте до 30% при бронировании товаров в аптеках.

Медичні товари

Последние новости

Холера – смертельна хвороба брудної води
Холера – смертельна хвороба брудної води

Забута для розвиненого суспільства хвороба холера може знову загрожувати населенню через порушення доступу до чистої питної води, що спостерігається в деяких регіонах України внаслідок військових дій.


Синдром вцілілого: почуття провини за свою безпеку
Синдром вцілілого: почуття провини за свою безпеку

Психологи попереджають українців про "синдром провини вцілілого", який розвивається у тих, хто перебуває зараз у відносній безпеці


Мавпяча віспа: чи здатна стати новою пандемією?
Мавпяча віспа: чи здатна стати новою пандемією?

Чутки про «чергову чуму», яка йде із Західною Європою, поширюються так само швидко, як і Ковід-19 свого часу, але чи може мавпяча віспа стати новою пандемією?


Збираємо аптечку першої допомоги у воєнний час
Збираємо аптечку першої допомоги у воєнний час

Народ України сьогодні має бути як ніколи готовий до будь-яких надзвичайних ситуацій і знати, як з ними справлятися заради себе та своїх близьких.


Товари медичного призначення

Надання допомоги пацієнтам – непросте завдання, для якого необхідний широкий спектр різних інструментів і виробів, які допоможуть забезпечити необхідну турботу щодня.

Поняття «товари медпризначення» включає великий асортимент виробів, які необхідні для проведення медичних процедур, діагностичних досліджень, догляду за хворими та поліпшення їх комфорту. Це невід'ємна складова в медичних установах і в домашніх умовах. Якісні медичні товари забезпечують належну стерильність і гігієнічність, дозволяють провести діагностику і лікування максимально ефективно, підвищують комфорт пацієнта і спрощують задачу тим, хто за ними доглядає.

Асортимент виробів медичного призначення в аптеці

Сайт Моя Аптека пропонує вам скористатися пошуком товарів медичного призначення, представлених в аптеках України, за допомогою зручного і систематизованого каталогу.

  • Товари для догляду за хворими

Щоб забезпечити якісний догляд за важкими хворими, людьми після хірургічних втручань, за неходячими пацієнтами, необхідні різні вироби медичного призначення. Одноразові гігієнічні вироби дозволяють забезпечити комфорт пацієнтам та задовольнити їх санітарно-гігієнічні потреби. Підгузки для дорослих, урологічні прокладки, пелюшки, клейонки, судна – все це важливі складові при догляді за пацієнтами, як в домашніх, так і стаціонарних умовах. До цієї категорії також належать вироби для пацієнтів зі стомою після видалення частини кишечника. В аптеці можна купити калоприймачі та сечоприймачі різної конфігурації.

  • Медична техніка

Медичне устаткування – це електрична та електронна апаратура, яка використовується в медичній практиці. Її використовують не тільки в умовах лікарняного стаціонару, а й в домашніх умовах. Сучасна мед техніка характеризується простотою використання і дозволить відстежувати динаміку стану здоров'я, запобігти загостренню захворювання і вчасно звернутися за екстреною медичною допомогою в надзвичайній ситуації. Людям з деякими хронічними захворюваннями (діабет, астма, гіпертонія) життєво необхідно користуватися глюкометрами, тонометрами, пульсоксиметрами та іншими приладами щодня. Купити мед техніку можна в будь-якій аптеці України. Тут вам запропонують якісні тонометри, термометри, інгалятори, глюкометри, необхідні комплектуючі і витратні матеріали, а також товари для краси і здоров'я (іригатори, грілки, масажери, вакуумні банки та інше).

  • Медичний текстиль

Для виробництва виробів медтекстилю використовують спеціальні еластичні волокна, пряжу, тканини. Основними вимогами до них є гіпоалергенність, нетоксичність, поглинання, м'якість та міцність. Асортимент доступних в аптеці медтекстільних продуктів великий: бандажі, ортези, корсети, пояси, тейпи, коміри, компресійний одяг, еластичні бинти та пов'язки. Розрізняють бандажі для спини, коліна, руки, шиї, попереку, гомілковостопного суглобу та зап'ястя. Використовують бандажі після операцій, травм і пологів, під час роботи з важкими предметами та занять спортом. Категорія компресійного трикотажу (панчохи, колготи, шкарпетки) призначена при венозній недостатності для поліпшення кровообігу та правильного розподілу фізіологічного тиску.

  • Перев'язувальні матеріали

Під час травм та оперативного втручання не обійтися без таких витратних матеріалів, як вата, бинти, пластирі, пов'язки, марлі, серветки. Такі вироби використовуються для контакту з раною або пошкодженням, тому неодмінною умовою до перев'язувальних виробів є стерильність, яка запобіжить вторинній шкоді здоров'ю пацієнта у вигляді зараження. Пластири серед матеріалів для перев'язки відрізняються своєю специфікацією. Вони можуть бути бактерицидними (для контакту з відкритою раною), фіксуючими (для утримання пов'язки або катетера), мозольний (для видалення ороговілої шкіри), перцевими (для місцевого прогрівання шкіри).

  • Ортопедичні вироби

Товари ортопедичного напрямку призначені для профілактики, корекції і лікування захворювань у зв'язках, кістках, сухожиллях. Ортопедичні устілки, шини, пов'язки, скоби допомагають стабілізувати та виправити порушення опорно-рухового апарату. Спеціальні матраци та подушки забезпечують необхідну підтримку під час сну. Вони мають різну ступінь жорсткості залежно від цілей лікування.

  • Товари для реабілітації

У період відновлення після проведення хірургічних втручань або травм пацієнти потребують таких виробів як ходунки, тростини, милиці. Вони дозволять самостійно вести рухливий спосіб життя.

  • Маніпуляційні засоби

До цієї категорії товарів відносять вироби необхідні, як правило, в маніпуляційному кабінеті та інших відділеннях лікарні. Це шприци, голки, катетери, канюлі, системи взяття та переливання крові. Ці вироби з пластика і металу відрізняються найвищими показниками стерильності для запобігання важких випадків інфікування пацієнтів. Тому купити такі медичні товари краще в аптеці і обов'язково в непошкодженій упаковці.

  • Товари медичного призначення

Крім перерахованих вище виробів, в медичній практиці використовується цілий ряд допоміжних інструментів і матеріалів. У даній категорії зібрані різні вироби, що мають відношення до цієї області: медичний інструмент для оглядів, матеріали для хірургії, одяг для лікарів, рукавички, медичні маски, ємності для аналізів, дезінфікуючі засоби та багато іншого. Високим попитом у аптеках користуються медичні маски та рукавички, які можна купити в кожному аптечному пункті.

  • Діагностичні тести

Діагностичні тести необхідні для визначення деяких захворювань. Велика частина таких виробів призначена для використання в домашніх умовах. Це зручний і швидкий спосіб підтвердити або спростувати діагноз, без відвідування медичного закладу. Дослідження може проводиться на зразку крові, сечі, калу або слини. Ефективність тесту залежить від чутливості діагностичного виробу, правильності збору зразка та методики проведення дослідження.

  • Аптечки першої допомоги

Аптечка являє собою набір медикаментів та виробів у компактному контейнері для надання першої допомоги. Вона повинна бути завжди під рукою в кожному будинку, установі, закладі, транспорті. Медична аптечка може знадобитися раптово і від її наявності може залежати життя людини. По набору медикаментів розрізняють аптечки для автомобіля, громадського транспорту (поїзди, літаки, судна), офісу, школи та будинку. Найбільш популярним є універсальні аптечки, в яких зібрані необхідні медикаменти і засоби для надання першої допомоги потерпілому.