"Валеріанівна" - інструкція з використання, показання, дозування

Дозування:

Склад

Основна діюча речовина: екстракт валеріани (Valeriana officinalis L.) сухий – 300 мг; допоміжні речовини: мікрокристалічна целюлоза, карбонат кальцію аеросіл 200, магнію стеарат.

Властивості екстракту валеріани

Кореневища і коріння валеріани лікарської використовуються в якості заспокійливого рослинного засобу у багатьох країнах світу. Валеріана лікарська містить біологічно активні речовини, які зменшують рефлекторну збудливість центральної нервової системи, сприяють прискоренню і поліпшенню процесу засинання, відновлюють структуру сну. Активні компоненти екстракту мають седативні (заспокійливі), анксіолітичні (протитривожні), протисудомні та спазмолітичні властивості.

Показання

рекомендується в якості добавки дієтичної до раціону харчування як додаткове джерело ефірної олії та валеренової кислоти з метою:

  • пом’якшення перебігу розладів сну;
  • зменшення збудливості центральної нервової системи під час стресу та нервового перевантаження,
  • зниження тривожності;
  • для зменшення інтенсивності проявів клімактеричного синдрому.

Має заспокійливі властивості.

Протипоказання

вагітність і період лактації, індивідуальна непереносимість, печінкова і ниркова недостатність.

Спосіб застосування та дози

застосовувати дорослим по 1-2 капсули 1-2 рази на добу. Капсули слід приймати не розжовуючи, запиваючи достатньою кількістю рідини. При порушеннях сну краще приймати 1 капсулу за 30 хвилин до сну або 2 рази протягом вечора: 1 капсулу за 2-3 години до сну і 1 капсулу за 30 хвилин до сну. Курс застосування визначає лікар індивідуально.

Застосування у період вагітності або годування груддю

перед застосуванням необхідна консультація лікаря. У період використання Валеріановна® слід утримуватися від керування транспортними засобами та виконання іншої роботи, що вимагає підвищеної уваги, швидких психічних і рухових реакцій.

Умови зберігання

препарату Валеріановна®: зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ° С і відносній вологості повітря не більше 75% в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Термін придатності – 3 роки з дати виготовлення.


Реєстраційні данні

Дозування: Валеріанівна капсули 300 мг №10

Виробник:Омніфарма Київ ТОВ

На мапі
Аналоги