Уважаемые клиенты, временно on-line заказы доступны, по ограниченному количеству аптек. На сайте можно узнать о наличии препаратов в аптеках Украины. В связи с комендантским временем график работы аптек может изменяться. Берегите себя и родных.

Категории:

Аптечные сети Украины

Поиск по алфавиту

Подкатегории:

Препарати для нервової системи

Последние новости

Гіпергідроз: причини та лікування підвищеної пітливості
Гіпергідроз: причини та лікування підвищеної пітливості

Потовиділення регулюється нервовою системою і допомагає запобігти небезпечному перегріванню тіла, але надмірна його активність може сильно зіпсувати нам життя.


Булімія: порочне коло переїдання та блювання
Булімія: порочне коло переїдання та блювання

Незадоволеність своїм зовнішнім виглядом або вагою може призвести до психологічних розладів харчової поведінки із тяжкими наслідками для здоров'я.


Гормон стресу: як кортизол впливає на здоров'я
Гормон стресу: як кортизол впливає на здоров'я

Щодня ми стикаємося з безліччю стресових ситуацій, внаслідок яких щоразу в організм викидається велика кількість гормону стресу.


Ліки на 1000 грн від «єПідтримка»: хто і як зможе їх купити?
Ліки на 1000 грн від «єПідтримка»: хто і як зможе їх купити?

24 січня стартувала президентська програма «єПідтримка» для українців віком від 60 років: тепер на 1000 грн можна купити ліки


Препепарати для  лікування нервової системи

Нервова система людини являє собою добре розвинену нейронну мережу, яка контролює більшість функцій організму. Вона отримує інформацію від сенсорних систем про подразники у зовнішньому та внутрішньому середовищі і використовує цю інформацію для формування відповідних поведінкових процесів. В рамках обробки інформації в нервовій системі відбуваються процеси пам'яті та навчання. І коли частина цього злагодженого механізму порушена, то виникають важкі функціональні розлади, що вимагають серйозного лікування.

Неврологічні розлади включають в себе будь-які захворювання нервової системи, біохімічні, хімічні або електричні порушення в мозку, спинному мозку або нейронних закінченнях, які викликають різні симптоми. Серед найбільш поширених ознак: параліч, м'язова слабкість, порушена координація, втрата чутливості, судоми, сплутаність свідомості, біль. Вони можуть проявлятися в порушенні ходьби, ковтання, запам'ятовування, дихання, настрою і емоційних реакціях. Захворювання ЦНС викликані різними причинами, включаючи генетичні, вроджені дефекти, інфекції, ракові пухлини, порушення кровообігу, травми та інші.

Мозок та нейрони є надзвичайно уразливими тканинами і схильні безлічі розладів. На сьогоднішній момент медицині відомо більше 600 неврологічних захворювань, зокрема:

 • Деменція;
 • Хвороба Альцгеймера;
 • Хвороба Паркінсона;
 • Тривожні розлади;
 • Депресія;
 • Розсіяний склероз;
 • Епілепсія;
 • Різні неврози;
 • Порушення сну.

При виявленні перших ознак неврологічних хвороб, приступати до їх лікування слід якомога раніше. Швидке та ефективне лікування може запобігти незворотнім фізіологічним порушенням і дозволить відновити роботу нейронів.

Групи засобів для лікування нервової системи

Більшість неврологічних розладів мають хронічний характер і метою медикаментозного лікування часто є запобігання погіршень стану пацієнта та поліпшення його якості життя. Ліки для нервової системи можна розділити на кілька груп:

 • Препарати для ЦНС від запаморочення – Вертінекс, Вестінорм, Вестібо;
 • Депресанти ЦНС – селективні інгібітори зворотного захоплення серотоніну або норадреналіну (Адреноре), амітриптилін (Амітриптилін, Саротен);
 • Таблетки для заспокоєння нервової системи (седативні) – Седасен, екстракт валеріани, Персен Форте, пустирник;
 • Препарати для відновлення нервової системи, поліпшують роботу мозку (ноотропи) – Луцетам, Ноофен, Пірацетам, Церегін;
 • Препарати для зміцнення нервової системи при порушеннях рухової активності – Карбідопа і леводопа, Мірапекс, Амантин;
 • Препарати для відновлення електричної активності мозку і ЦНС (протиепілептичні, протисудомні) – Ламіктал, Ламотрин, Левіцітам, Прегадол.

Також в складі основної терапії в якості додаткових засобів часто використовуються знеболюючі препарати, аналгетики, коріткостероіди для боротьби із запаленням, БАДи та інші.

Вартість та наявність препаратів для відновлення нервової системи

Препарати для лікування захворювань нервової системи взаємодіють з мозком і тілом, змінюючи настрій, емоції і поведінку, хімію мозку і сприйняття людини, а також впливаючи на те, як люди взаємодіють з навколишнім світом. Вони можуть уповільнювати або прискорювати роботу ЦНС системи і вегетативних функцій, необхідних для життя, таких як кров'яний тиск, дихання, частоту серцевих скорочень і температуру тіла. У зв'язку з цим всі препарати для заспокоєння нервової системи або іншого виду впливу на неї є строго рецептурної групою. Крім легких седативних таблеток від нервів на травах, інші препарати для нервової системи придбати без рецепта неможливо. Крім того, багато хто з них містять психоактивні речовини, яке у важких випадках приймає форму наркотичної залежності.

Асортимент аптечних пропозицій ресурсу Моя Аптека пропонує Вам пошук необхідних кошти для заспокоєння нервової системи у вигляді зручного каталогу, в якому згруповані ліки в групи в залежності від захворювання та напрямку дії. Тут ви зможете легко дізнатися, в яких аптеках України є необхідний препарат і за якою ціною. Крім того, на покупку деяких медикаментів можна заощадити за допомогою функції резервування товару.