"Венода" - інструкція з використання, показання, дозування

Дозування:

Склад

1 капсула містить:

активні інгредієнти: Діосмін – 150 мг, Геспередин – 50 мг; кстракт насіння Кінського каштану – 100 мг (есцину - 20 мг).

Допоміжні речовини: аеросіл, магнію стеарат, лактоза, мікрокристалічна целюлоза.

Харчова (поживна) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г добавки: білки – г, вуглеводи – г, жири – г; ккал

( кДж).

Форма випуску

капсули з масою вмісту 400 мг № 30 та № 60.

Функціональні властивості

Рекомендується в якості додаткового джерела венотропних біологічно активних речовин - діосміну, геспередину та есцину. Функціональні властивості ВЕНОДА зумовлені оптимальним поєднанням трьох рослинних екстрактів, які доповнюють та значно підсилюють дію один одного та зумовлюють комплексний - венотонізуючий, ангіопротекторний, протинабряковий та знеболюючий ефект та швидке і довготривале полегшення захворювань судин.

Екстракт насіння Кінського каштану містить природні венотропні речовини: три-терпенсапоніни під загальною назвою есцин (20%), біофлавоноїди, рутін, каротиноїди, вітаміни В, К, Р, полісахариди.

Есцин виявляє значну протизапальну, протинабрякову та капіляропротекторну дію, підвищує тонус та зменшує ламкість капілярів, нормалізує стан судинної стінки, полегшує рух крові по судинам, покращує циркуляцію лімфи та венозний відтік. Активує протизгортальну активність крові, зменшує ексудацію, запальні процеси та набряки, у тому числі, післяопераційні та травматичні, а також сприяє попередженню розвитку синців та гематом. Внаслідок цього, Есцин значно швидше полегшує біль та важкість в ногах, у порівнянні з ефектом біофлавоноїдів.

Діосмін і Геспередин є біофлавоноїдами рослинного походження. Діосмін підвищує тонус венозних та лімфатичних судин, зменшує венозний та лімфатичний застій, зміцнює стінки капілярів та зменшує їхню проникливість, має протизапальну, та антиагрегантну, протинабрякову та анальгезуючу дію, покращує мікроциркуляцію та трофіку тканин.

Геспередин також тонізує судини, сприяє зміцненню стінок судин та зменшує їхню проникливість, має антиоксидантну, протизапальну, спазмолітичну, знеболюючу та ранозаживляючу дію, покращує реологічні властивості крові, периферичний кровообіг та лімфовідтік. Ефекти Геспередину та Діосміну виявляються поступово, але тривають довго.

Показання

Рекомендується в якості дієтичної добавки до раціону харчування при варикозному розширенні вен, гострому та хронічному тромбофлебіті та посттромбофлебітичному синдромі для попередження та зменшення набряків, болю, судом та відчуття важкості в нижніх кінцівках. Доцільно також споживати для попередження та зменшення проявів гострого та хронічного гемороя.

Протипоказання

індивідуальна несприйнятливість компонентів, важкі захворювання нирок, вагітність.

Не є лікарським засобом.

Спосіб застосування та дози

Вживати дорослим по 1 капсулі 2-3 рази на добу під час їжі, запиваючи водою. Курс споживання – 2 місяці, при необхідності можна повторити декілька разів на рік. Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Побічні реакції

Умови зберігання

зберігати в оригінальній упаковці при температурі від 4°С до 25°С у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Номер серії виробництва: вказано на упаковці.

Дата виготовлення: вказана на упаковці.

Строк придатності

24 місяці з дати виготовлення.


Реєстраційні данні

Дозування: Венода капсули по 290 мг №60 (10х6)

Виробник:ТОВ «Новалік-Фарм»

Регистрация: № 05.03.02-06/20533 від 25.03.2014. Наказ № 178 від 24.03.2014

Код АТХ:

(Z) Товары без кода АТС

(Z01) Товари без коду АТС-2

(Z01A) Товари без коду АТС-3

(Z01AB) Товари без коду АТС-4

(Z01AB01) Товари без коду АТС-5

На мапі
Аналоги