Экономь с нами

Экономьте до 30% при бронировании товаров в аптеках.

Категории:

Аптечные сети Украины

Поиск по алфавиту

Подкатегории:

Препарати для лікування хвороб опорно-рухового апарату

Последние новости

Цукровий діабет 1 типу: інсулінозалежний, ювенільний
Цукровий діабет 1 типу: інсулінозалежний, ювенільний

Діабет 1 типу потребує постійного моніторингу рівня цукру в крові та введення ін'єкцій інсуліну. Це дозволяє вести повноцінний спосіб життя.


Міома матки: спостерігати, лікувати чи видаляти?
Міома матки: спостерігати, лікувати чи видаляти?

Міома матки – це доброякісне новоутворення, що часто не має попереджувальних симптомів, але може спровокувати безпліддя та серйозні ускладнення.


Вітряна віспа (вітрянка) у дітей: що потрібно знати батькам?
Вітряна віспа (вітрянка) у дітей: що потрібно знати батькам?

Численні червоні прищі та нестерпне свербіння – це «найяскравіші» спогади про вітряну віспу, з якою більшість з нас зіткнулися у дитинстві.


Як збити температуру в домашніх умовах без ліків?
Як збити температуру в домашніх умовах без ліків?

Підвищення температури тіла вказує на появу деяких захворювань в організмі, але перш ніж бігти до аптечки, спробуйте деякі народні засоби.


Засоби для опорно-рухового апарату

Опорно-руховий апарат, що складається з кісток, м'язів, суглобів, сухожиль, забезпечує рух, допомагає системі кровопостачання та підтримує поставу. Майже всі рухи в тілі людини відбуваються завдяки скорочувальный функції м'язів, що оточують кістки. Ушкодження цієї системи може призвести до обмеження можливості рухатися, порушення роботи інших систем органів та хронічного больового синдрому.

Захворювання кістково-м'язової системи включають різні порушення:

 • Хребетного стовпа – сколіоз, остеохондроз, стеноз, радикуліт;
 • Кісткової тканини – остеопороз, остеомаляція;
 • Суглобів – артроз, артрит, подагра, бурсит;
 • М'язової тканини – міалгія, міопатія, міастенія, розтягнення, м'язова дистрофія.

Причини виникнення хвороб скелетно-м'язової системи включають в себе спадкові чинники, аутоімунні, вікові зміни, травми, перенапруження або, навпаки, малорухливий спосіб життя. Серед найбільш поширених симптомів і скарг виділяють біль, слабкість, скутість в суглобах, обмеження рухливості. Часто спостерігаються набряки, почервоніння шкіри і жар в області виникнення запальних процесів. Занадто сильний набряк суглоба може бути ознакою накопичення рідини, супроводжуючись болем та скутістю руху.

Види медикаментів для опорно-рухового апарату

Медикаментозне лікування кістково-м'язової системи проводитися у вигляді пероральної та ін'єкційної терапії з використанням місцевих нашкірних засобів та зігріваючих розтирань. Препарати, що входять в цю групу мають різні цілі і механізми дії:

 • Місцеві креми, мазі, гелі, бальзами, розтирання (ДИП, Диклак гель, Олфен, Фіналгель, Хондроксид) – усувають біль у м'язах і суглобах на локальній ділянці, більшість має зігріваючий ефект;
 • Нестероїдні протизапальні засоби (Диклофенак, Кетопрофен, Нурофен) – забезпечують тимчасове полегшення болю, особливо пов'язаної із запаленням. Виготовляються у вигляді капсул та таблеток.
 • Глюкокортикоїди (Медрол, Дексаметазон, Преднізолон) – різко зменшують запалення, можуть використовуватися на початку захворювання або в період загострення. Мають серйозні побічні реакції.
 • Хондропротектори (Артріда, Хондромін, Хондросат, Артрон) – найбільш популярними речовинами цієї групи є хондроїтин та глюкозамін. Біологічні добавки на їх основі здатні уповільнити деградацію хрящової тканини і відновити їх еластичність.
 • Препарати кальцію (Кальцемін, Кальцеос, Кальцій-Д3 Нікомед Остеофорте) – заповнюють втрату кісткової маси та уповільнюють прогресування остеопорозу.
 • Міорелаксанти (Сірдалуд, Толперіл, Мідостад, Баклосан) – знімають напругу з м'язів за допомогою впливу на нервову систему.
 • Протиревматоїдні засоби, що модифікують захворювання або повільнодіючі протиревматоїдні засоби (Метотаб, Методжект, Сульфасалазин, Хуміра, Плаквеніл) – уповільнюють руйнування кісткової тканини при ревматоїдному артриті і впливають на запальні механізми, контролюючи роботу імунної системи. Призначені для тривалої терапії.

Наявність та вартість препаратів для лікування опорно-рухового апарату

У нашому каталозі товарів продукція систематизована і представлена у вигляді розділів та більш дрібних підрозділів, що дозволяють прискорити пошук необхідного медикаменту. Згідно з нашою класифікацією, ліки згруповані в залежності від захворювання, наприклад препарати при артриті, остеопорозі, міозиті, сколіозі, радикуліті, ревматизмі і т.д. Більшість ліків для кістково-м'язової системи відпускаються без рецепта лікаря. При покупці міорелаксантів та сильнодіючих знеболюючих потрібне письмове призначення. Ціновий сегмент даної групи препаратів досить високий, але за допомогою нашого ресурсу ви зможете знайти аптеку з найбільш низькою вартістю необхідних ліків. Можливості сайту Моя Аптека також дозволять підібрати більш дешеві аналоги дорогих препаратів, дізнатися контакти аптечних пунктів і прокласти до них маршрут на онлайн карті.