Экономь с нами

Экономьте до 30% при бронировании товаров в аптеках.

Категории:

Аптечные сети Украины

Поиск по алфавиту

Подкатегории:

Препарати для лікування хвороб опорно-рухового апарату

Последние новости

Холера – смертельна хвороба брудної води
Холера – смертельна хвороба брудної води

Забута для розвиненого суспільства хвороба холера може знову загрожувати населенню через порушення доступу до чистої питної води, що спостерігається в деяких регіонах України внаслідок військових дій.


Синдром вцілілого: почуття провини за свою безпеку
Синдром вцілілого: почуття провини за свою безпеку

Психологи попереджають українців про "синдром провини вцілілого", який розвивається у тих, хто перебуває зараз у відносній безпеці


Мавпяча віспа: чи здатна стати новою пандемією?
Мавпяча віспа: чи здатна стати новою пандемією?

Чутки про «чергову чуму», яка йде із Західною Європою, поширюються так само швидко, як і Ковід-19 свого часу, але чи може мавпяча віспа стати новою пандемією?


Збираємо аптечку першої допомоги у воєнний час
Збираємо аптечку першої допомоги у воєнний час

Народ України сьогодні має бути як ніколи готовий до будь-яких надзвичайних ситуацій і знати, як з ними справлятися заради себе та своїх близьких.


Засоби для опорно-рухового апарату

Опорно-руховий апарат, що складається з кісток, м'язів, суглобів, сухожиль, забезпечує рух, допомагає системі кровопостачання та підтримує поставу. Майже всі рухи в тілі людини відбуваються завдяки скорочувальный функції м'язів, що оточують кістки. Ушкодження цієї системи може призвести до обмеження можливості рухатися, порушення роботи інших систем органів та хронічного больового синдрому.

Захворювання кістково-м'язової системи включають різні порушення:

 • Хребетного стовпа – сколіоз, остеохондроз, стеноз, радикуліт;
 • Кісткової тканини – остеопороз, остеомаляція;
 • Суглобів – артроз, артрит, подагра, бурсит;
 • М'язової тканини – міалгія, міопатія, міастенія, розтягнення, м'язова дистрофія.

Причини виникнення хвороб скелетно-м'язової системи включають в себе спадкові чинники, аутоімунні, вікові зміни, травми, перенапруження або, навпаки, малорухливий спосіб життя. Серед найбільш поширених симптомів і скарг виділяють біль, слабкість, скутість в суглобах, обмеження рухливості. Часто спостерігаються набряки, почервоніння шкіри і жар в області виникнення запальних процесів. Занадто сильний набряк суглоба може бути ознакою накопичення рідини, супроводжуючись болем та скутістю руху.

Види медикаментів для опорно-рухового апарату

Медикаментозне лікування кістково-м'язової системи проводитися у вигляді пероральної та ін'єкційної терапії з використанням місцевих нашкірних засобів та зігріваючих розтирань. Препарати, що входять в цю групу мають різні цілі і механізми дії:

 • Місцеві креми, мазі, гелі, бальзами, розтирання (ДИП, Диклак гель, Олфен, Фіналгель, Хондроксид) – усувають біль у м'язах і суглобах на локальній ділянці, більшість має зігріваючий ефект;
 • Нестероїдні протизапальні засоби (Диклофенак, Кетопрофен, Нурофен) – забезпечують тимчасове полегшення болю, особливо пов'язаної із запаленням. Виготовляються у вигляді капсул та таблеток.
 • Глюкокортикоїди (Медрол, Дексаметазон, Преднізолон) – різко зменшують запалення, можуть використовуватися на початку захворювання або в період загострення. Мають серйозні побічні реакції.
 • Хондропротектори (Артріда, Хондромін, Хондросат, Артрон) – найбільш популярними речовинами цієї групи є хондроїтин та глюкозамін. Біологічні добавки на їх основі здатні уповільнити деградацію хрящової тканини і відновити їх еластичність.
 • Препарати кальцію (Кальцемін, Кальцеос, Кальцій-Д3 Нікомед Остеофорте) – заповнюють втрату кісткової маси та уповільнюють прогресування остеопорозу.
 • Міорелаксанти (Сірдалуд, Толперіл, Мідостад, Баклосан) – знімають напругу з м'язів за допомогою впливу на нервову систему.
 • Протиревматоїдні засоби, що модифікують захворювання або повільнодіючі протиревматоїдні засоби (Метотаб, Методжект, Сульфасалазин, Хуміра, Плаквеніл) – уповільнюють руйнування кісткової тканини при ревматоїдному артриті і впливають на запальні механізми, контролюючи роботу імунної системи. Призначені для тривалої терапії.

Наявність та вартість препаратів для лікування опорно-рухового апарату

У нашому каталозі товарів продукція систематизована і представлена у вигляді розділів та більш дрібних підрозділів, що дозволяють прискорити пошук необхідного медикаменту. Згідно з нашою класифікацією, ліки згруповані в залежності від захворювання, наприклад препарати при артриті, остеопорозі, міозиті, сколіозі, радикуліті, ревматизмі і т.д. Більшість ліків для кістково-м'язової системи відпускаються без рецепта лікаря. При покупці міорелаксантів та сильнодіючих знеболюючих потрібне письмове призначення. Ціновий сегмент даної групи препаратів досить високий, але за допомогою нашого ресурсу ви зможете знайти аптеку з найбільш низькою вартістю необхідних ліків. Можливості сайту Моя Аптека також дозволять підібрати більш дешеві аналоги дорогих препаратів, дізнатися контакти аптечних пунктів і прокласти до них маршрут на онлайн карті.