Расширенный поиск

Поиск лекарств по действующему веществу

Діюча речовина лікарського препарату – це речовина хімічного або біологічного походження. Саме з її фізіологічним впливом на організм і пов'язують лікувальні властивості медичного препарату. Ліки можуть містити один або кілька компонентів. В цьому випадку вони носитимуть назву комбінованих. Крім активних речовин, медпрепарат може містити допоміжні наповнювачі, які не впливають на процес надходження активного елементу в кров або біодоступність.

Пошук ліків за діючою речовиною

Одним з найбільш популярних способів пошуку ліків в аптеках серед фахівців у сфері охорони здоров'я і звичайних користувачів є пошук за діючою речовиною. Даний варіант розширеного пошуку представлений у вигляді панелі, що складається з букв та цифр. Кириличний алфавіт включає російські і українські літери. Доступний для вибору і латинський алфавіт.

Наприклад, якщо вас цікавлять ліки для серця на основі ацетилсаліцилової кислоти, то вибравши за допомогою пошукової панелі кириличну букву «А» і далі «АЦ», сформується перелік ліків під назвою «Знайдені препарати». Цей список ліків буде відображати всі медикаменти, у складі яких є така субстанція.

За допомогою такого пошуку також дуже зручно і швидко здійснювати підбір дешевих аналогів ліків, адже вартість препарату може значно варіюватися залежно від торгової марки та країни походження. Визначившись з вибором препарату зі списку результатів, сервіс Моя аптека дозволяє одразу ж провести його пошук по аптеках. Для цього зі сторінки з інструкцією необхідно перейти у вкладку під назвою «Де купити?». Там ви зможе визначити місцезнаходження аптеки і вартість.