Расширенный поиск

Поиск лекарств по международному названию

Що таке МНН?

Міжнародна непатентована назва (МНН) – це унікальне найменування фармацевтичної речовини, описати яке можливо хімічною формулою або номенклатурою. Воно ще відоме під назвою «генеричні препарати» (дженерики). На сьогодні перелік МНН лікарських засобів в міжнародній базі налічує близько 7 тисяч позицій і збільшується на 150 одиниць щорічно. Слід зазначити, що міжнародні назви лікарським препаратам рослинного походження і гомеопатичним засобам не присвоюються.

МНН прийнято з метою інтеграції реєстру медикаментів в єдину систему, адже саме за такою номенклатурою вносяться препарати до національного реєстру лікарських засобів України. МНН визнано в усьому світі і рекомендовано до використання Всесвітньою організацією охорони здоров'я.

Як здійснювати пошук ліків по МНН?

На нашому сайті доступна форма розширеного пошуку за МНН лікарських засобів. Він призначений для підбору ліків за їх міжнародною назвою діючої речовини. Пошук здійснюється за двома першими буквами або цифрі в назві медичного препарату. Покажчик містить букви латинського та кириличного алфавітів, що дозволяє знайти речовину англійською, російською та українською мовами.

Результатом пошуку буде список під назвою «Знайдені препарати». Це всі медпрепарати, у складі яких знаходиться речовина, що обрана користувачем. Так, наприклад, відомий знеболюючий і жарознижуючий засіб Ібупрофен можна знайти по МНН «Ibuprofen». При цьому список знайдених препаратів буде включати аналоги, серед яких також можна вибрати і замовити необхідні ліки.

Пошук за міжнародною назвою є корисним, головним чином, для фахівців медичної сфери, дозволяючи з максимальною точністю ідентифікувати лікарський засіб. Крім того, на даній сторінці також можна ознайомитися з речовинами, що мають найбільшу кількість переглядів. Для цього треба скористатись кнопкою «Популярні».