Расширенный поиск

Поиск лекарств по производителю

Підприємством-виробником медичних товарів є організація, яка здійснює виробничу діяльність, пов'язану з будь-якою стадією виготовлення.

Моя Аптека надає можливість шукати лікарський препарат по його компанії-виробнику. В нашій базі налічується більше 4 тисяч фармвиробників. Сюди входять, як українські виробники, так і зарубіжні.

Як знайти препарат по його виробникові?

Деякі користувачі при виборі медичного препарату звертають велику увагу на країну, де він був виготовлений, або навіть на певну фабрику, яка викликає найбільшу довіру. На даній сторінці розширеного пошуку можна ознайомитися з повним асортиментом продукції обраної компанії, що здійснює поставки на територію України. Для пошуку виробника скористайтеся алфавітним покажчиком з латинських та кириличних літер. Пошук здійснюється тільки по першій букві в назві виробника. Далі обирайте компанію, що цікавить, і результат пошуку надасть повний список його фармацевтичної продукції, представленої в нашій базі.

Дана форма пошуку буде корисна для тих користувачів, які проявляють довіру до певного фармвиробника і бажають дізнатися про повний асортимент його продукції, представленої в аптеках України. Всі ці ліки доступні для пошуку та замовлення через інтернет заявку.