Экономь с нами

Экономьте до 30% при бронировании товаров в аптеках.

Категории:

Аптечные сети Украины

Поиск по алфавиту

Гомеопатичні препарати

Последние новости

Холера – смертельна хвороба брудної води
Холера – смертельна хвороба брудної води

Забута для розвиненого суспільства хвороба холера може знову загрожувати населенню через порушення доступу до чистої питної води, що спостерігається в деяких регіонах України внаслідок військових дій.


Синдром вцілілого: почуття провини за свою безпеку
Синдром вцілілого: почуття провини за свою безпеку

Психологи попереджають українців про "синдром провини вцілілого", який розвивається у тих, хто перебуває зараз у відносній безпеці


Мавпяча віспа: чи здатна стати новою пандемією?
Мавпяча віспа: чи здатна стати новою пандемією?

Чутки про «чергову чуму», яка йде із Західною Європою, поширюються так само швидко, як і Ковід-19 свого часу, але чи може мавпяча віспа стати новою пандемією?


Збираємо аптечку першої допомоги у воєнний час
Збираємо аптечку першої допомоги у воєнний час

Народ України сьогодні має бути як ніколи готовий до будь-яких надзвичайних ситуацій і знати, як з ними справлятися заради себе та своїх близьких.


Принципи гомеопатичної медицини

Мало хто знає, що таке гомеопатичні препарати і що входить до їх складу, часто плутаючи з фітотерапевтичними. Лікування гомеопатичними препаратами є різновидом альтернативної медицини. Воно засноване на декількох філософських припущеннях. Перше полягає в тому, що речовини, які можуть викликати захворювання або симптоми у здорової людини, можуть в дуже малих дозах служити в якості медичного лікування для інших людей. Згідно з другою гіпотезою, сильно розбавлені рідини можуть зберігати «пам'ять» вихідної речовини, що призводить до процесу зцілення організму. Вважається, що кожна людина індивідуальна і потребує різного лікування.

Гомеопатичні лікарські препарати були винайдені ще 200 років тому і продовжують застосовуватися по сьогоднішній день. Їх метою є стимуляція організму до самолікування та відновлення природного балансу. Використання ліків змушує організм виділяти гормони та речовини, які допомагають йому відновитися. Наприклад, антитіла, які борються з бактеріями та вірусами, ферменти, які сприяють обміну речовин, позбавленню від токсинів, виділенню ендорфінів, що володіють антидепресантною дією і багато іншого.

Дослідницька література, яка свідчить на користь ефективності комплексних гомеопатичних препаратів, заснована на доклінічних даних з посиланням на історичну, наглядову та порівняльну літературу. При цьому, міжнародні клінічні випробування підтверджують безпеку цих препаратів, але не відзначають терапевтичну значимість.

Список показань гомеопатичних препаратів досить великий. Він включає проблеми з опорно-руховою системою, інфекційні захворювання лор-органів, безсоння, розлади нервової системи, діабет, різні види алергії, захворювання шкірних покривів та інші, в тому числі й хронічні стани.

Види та форми випуску гомеопатичних засобів

Гомеопатичні препарати – це натуральні речовини, які в процесі приготування багаторазово розбавляли водою або спиртом. Вихідним матеріалом служить сировина рослинного або тваринного походження, метали, мінеральні солі та інші натуральні речовини. Вона ретельно підбирається, щоб імітувати симптоми, які майбутній засіб покликаний вилікувати, точніше допомогти йому самовідновитися. Після всіх процесів розведення і приготування такого засобу концентрація діючої речовини зводиться до нуля. При цьому, виробники пояснюють ефект наданням воді певної енергетичної частоти, схожої з частотою побічного ефекту, що викликає захворювання. Вона «навчає» організм боротися з хворобою самостійно.

Як і лікарські засоби, гомеопатичні препарати випускають у формі таблеток, капсул, драже, порошків, оральних крапель та розчинів, мазей, спреїв. Найбільш поширений вид – драже, що приймаються під язик.

Даний вид ліків вважається дуже чутливим до будь-яких впливів і навіть до електромагнітного випромінювання. З цієї причини зберігати їх рекомендується подалі від летких ароматних речовин та джерел електромагнітного випромінювання (комп'ютерів, телефонів, холодильника, мікрохвильової печі). Для зберігання підходить металева тара, крізь яку не проникають електромагнітні хвилі.

Де купити гомеопатичні препарати в Києві та інших містах України?

Сьогодні гомеопатичні препарати можна знайти в будь-якій аптечній мережі, не тільки в гомеопатичній аптеці. Знайти місця їх продажу та дізнатись вартість можна за допомогою ресурсу Моя Аптека. У нас в каталозі гомеопатії представлений великий асортимент препаратів проти різних захворювань. Крім того, будь-які гомеопатичні препарати можна замовити по інтернету, оформивши резерв. В цьому випадку аптека надасть вам додаткову знижку при покупці.