Экономь с нами

Экономьте до 30% при бронировании товаров в аптеках.

Категории:

Аптечные сети Украины

Поиск по алфавиту

Подкатегории:

Лікування геморою

Последние новости

Йод у таблетках від радіації: коли та як приймати?
Йод у таблетках від радіації: коли та як приймати?

Правильний прийом препаратів йоду у разі радіаційної катастрофи, якій росія не втомлюється загрожувати всьому світу, може врятувати життя та зберегти здоров'я.


Холера – смертельна хвороба брудної води
Холера – смертельна хвороба брудної води

Забута для розвиненого суспільства хвороба холера може знову загрожувати населенню через порушення доступу до чистої питної води, що спостерігається в деяких регіонах України внаслідок військових дій.


Синдром вцілілого: почуття провини за свою безпеку
Синдром вцілілого: почуття провини за свою безпеку

Психологи попереджають українців про "синдром провини вцілілого", який розвивається у тих, хто перебуває зараз у відносній безпеці


Мавпяча віспа: чи здатна стати новою пандемією?
Мавпяча віспа: чи здатна стати новою пандемією?

Чутки про «чергову чуму», яка йде із Західною Європою, поширюються так само швидко, як і Ковід-19 свого часу, але чи може мавпяча віспа стати новою пандемією?


Препарати для лікування геморою

Геморой є поширеною та незручною проблемою для багатьох людей. Він виникає при збільшенні вен (тромбуванні) в прямій кишці або анальної області. На вені утворюється болюча шишка, яка заважає при дефекації. На сьогоднішній день доведено, що поява геммороїдальних шишок обумовлена генетично схильною слабкістю сполучної тканини в усьому організмі. І якщо до неї підключаються фактори, що сприяють розвитку хвороби, такі як регулярне підняття важких предметів, навантаження на черевну порожнину, сидячий спосіб життя, неправильне харчування, вживання алкоголю, то ризики будуть реалізовані. Дане захворювання однаково часто зустрічається у чоловіків і жінок, а його поширеність досягає піку у віці від 45 до 65 років. Особливо поширена ця проблема серед вагітних жінок через гормональні зміни та підвищений тиск плоду на кишечник.

Існує два типи геморою: зовнішній та внутрішній. Зовнішній з'являється в області заднього проходу, викликаючи біль, дискомфорт, свербіж та кров'янисті виділення при дефекації. Внутрішній геморой виникає в нижній частині прямої кишки і людина, як правило, не відчуває інших симптомів. При цьому всередині відбувається постійна кровотеча, приводячи до важкої анемії.

Які ліки використовують від геморою?

Геморой лікується різними способами від простих домашніх засобів до хірургії. Це залежить від серйозності симптомів та розташування вузлів. Комплексне лікування геморою завжди включає дотримання спеціальної дієти, зміну способу життя, а також прийом антигемороїдальних препаратів:

  • Протизапальні знеболюючі засоби при геморої;
  • Венотонізуючі препарати при геморої;
  • Креми та мазі;
  • Ректальні супозиторії.

Лікування даної проблеми важливо почати з появою перших ознак, оскільки вона має тенденцію погіршуватися з часом. Для вирішення гострих симптомів використовуються ліки від зовнішнього геморою, що включають ректальні свічки і мазі з місцевим анестетиком (Прокто-глівенол, Проктозан). Ці мазі утворюють локальний захисний шар для полегшення спорожнення кишечника. Крім того, вони містять речовини, які зменшують геморойні вузли, загоюють слизову оболонку і відновлюють тканини. Проте, ці методи лікування допомагають лише впоратися з симптомами, але не вилікувати саме захворювання.

Супозиторії є іншим ефективним варіантом місцевого лікування геморою. У порівнянні з мазями вони здатні краще впоратися з болем і дискомфортом, пов'язаних із захворюванням. Ректальні свічки представляють собою тверді лікарські препарати, призначені для введення в пряму кишку, де вони розчиняються і всмоктуються через її слизову оболонку. Найчастіше вони являють собою комбінацію масла та лікарської речовини.

Ліки від геморою: ціна та наявність в аптеках

В аптечному асортименті доступний широкий асортимент препаратів від геморою. Він включає рецептурні та безрецептурні засоби від геморою. Ефективність їх різна і бажано проконсультуватися з лікарем, щоб вибрати найбільш підходящий варіант. В каталозі Моїй Аптеці Ви знайдете безліч пропозицій ліків від геморою від аптек на території всієї України. За допомогою даного сервісу можна швидко знайти аналоги дорогих ліків від геморою і купити їх з додатковою знижкою при резервуванні. А за допомогою порівняння цін на медикамент обирайте аптечний пункт з найбільш вигідною пропозицією.