Экономь с нами

Экономьте до 30% при бронировании товаров в аптеках.

Категории:

Аптечные сети Украины

Поиск по алфавиту

Подкатегории:

Препарати від алергії

Последние новости

Йод у таблетках від радіації: коли та як приймати?
Йод у таблетках від радіації: коли та як приймати?

Правильний прийом препаратів йоду у разі радіаційної катастрофи, якій росія не втомлюється загрожувати всьому світу, може врятувати життя та зберегти здоров'я.


Холера – смертельна хвороба брудної води
Холера – смертельна хвороба брудної води

Забута для розвиненого суспільства хвороба холера може знову загрожувати населенню через порушення доступу до чистої питної води, що спостерігається в деяких регіонах України внаслідок військових дій.


Синдром вцілілого: почуття провини за свою безпеку
Синдром вцілілого: почуття провини за свою безпеку

Психологи попереджають українців про "синдром провини вцілілого", який розвивається у тих, хто перебуває зараз у відносній безпеці


Мавпяча віспа: чи здатна стати новою пандемією?
Мавпяча віспа: чи здатна стати новою пандемією?

Чутки про «чергову чуму», яка йде із Західною Європою, поширюються так само швидко, як і Ковід-19 свого часу, але чи може мавпяча віспа стати новою пандемією?


Протиалергічні препарати

Алергія є занадто сильною відповіддю імунної системи на речовини, що містяться в навколишньому середовищі. До них відносяться рослини, тварини, певні продукти харчування та будь-які інші речовини. Ці алергени не загрожують життю, але імунна система ідентифікує їх як патогени і починає атакувати. Алергічна реакція призводить до вивільнення гістаміну, викликаючи підвищену секрецію інших хімічних речовин, які відповідальні за безліч симптомів. Алергічні симптоми можуть варіюватися від просто неприємних до загрожуючих життю. Вони включають нежить, сльозоточивість, печіння в очах, чхання, задишку, висипання на шкірі, астму, а в найважчих випадках анафілактичний шок та задуху. Іноді реакція є псевдоалергічною, що означає, що вона викликана вивільненням різних медіаторів запалення, відповідальних за алергічну реакцію.

Найбільш поширеними алергенами є:

  • Побутовий пил;
  • Рослинний пилок;
  • Шерсть домашніх тварин;
  • Продукти харчування;
  • Бджолина отрута;
  • Лікарські засоби;
  • Латекс.

На сьогоднішній день існує безліч доступних рішень для боротьби з симптомами алергії, але не всі види алергії можна вилікувати повністю.

Особливості антигістамінних препаратів

Основним та перевіреним засобом від алергії є антигістамінні препарати, що блокують виробництво гістаміну, а це, в свою чергу, зменшить неприємні та виснажливі симптоми. Антигістамінні препарати діляться на дві великі категорії: седативні та неседативні. До першої категорії відносяться ліки першого покоління, такі як Супрастин, Димедрол. Вони ефективно знімають симптоми, але викликають сильну сонливість та інші побічні ефекти, включаючи сухість у роті. Таблетки від алергії другого покоління не пов'язані з сонливістю, оскільки не проникають в нервову систему або мозок, і представлені в аптечному асортименті ширше. До таких препаратів від алергії відносяться Лоратадин, Цетрин, Еріус, Кларитин, Алерзін.

Якщо антигістамінні засоби не допомагають усунути симптоми алергії, то для їх стримування необхідні більш сильні ліки кортикостероїди. Вони є високоефективними протиалергічними засобами, але їх необхідно приймати за призначенням лікаря за певною схемою (Преднізолон, Солу-Медрол, Дексаметазон).

Антигістамінні препарати: ціна та наявність

У нашому асортименті медичної продукції представлений великий вибір пропозицій противоалергенних препаратів від різних видів алергій. Як правило, в будь-якій аптеці в достатній кількості є ця група товарів. Ліки від алергії доступні у вигляді таблеток, сиропу, назального спрею, внутрішньом'язових ін'єкцій крапель, очних крапель, інгаляцій, гелів, кремів. Деякі з них доступні без рецепта, інші тільки за рецептом. Слід зазначити, що вартість препаратів проти алергії варіюється в досить широких межах. При цьому, часто вартість препаратів з однаковою діючою речовиною відрізняється на декілька десятків гривень в залежності від країни виробництва та препаративної форми. Можливості нашого ресурсу дозволяють не тільки знайти препарат в аптеці свого міста, а й підібрати його більш дешеві аналоги. Крім того, Моя Аптека дозволяється зробити покупку ще більш вигідною за допомогою функції резервування на сайті.