Экономь с нами

Экономьте до 30% при бронировании товаров в аптеках.

Категории:

Аптечные сети Украины

Поиск по алфавиту

Подкатегории:

Лікувальні трави

Последние новости

Йод у таблетках від радіації: коли та як приймати?
Йод у таблетках від радіації: коли та як приймати?

Правильний прийом препаратів йоду у разі радіаційної катастрофи, якій росія не втомлюється загрожувати всьому світу, може врятувати життя та зберегти здоров'я.


Холера – смертельна хвороба брудної води
Холера – смертельна хвороба брудної води

Забута для розвиненого суспільства хвороба холера може знову загрожувати населенню через порушення доступу до чистої питної води, що спостерігається в деяких регіонах України внаслідок військових дій.


Синдром вцілілого: почуття провини за свою безпеку
Синдром вцілілого: почуття провини за свою безпеку

Психологи попереджають українців про "синдром провини вцілілого", який розвивається у тих, хто перебуває зараз у відносній безпеці


Мавпяча віспа: чи здатна стати новою пандемією?
Мавпяча віспа: чи здатна стати новою пандемією?

Чутки про «чергову чуму», яка йде із Західною Європою, поширюються так само швидко, як і Ковід-19 свого часу, але чи може мавпяча віспа стати новою пандемією?


Лікувальні трави

Цілющі трави були відомі людині з незапам'ятних часів. Їх використання в лікувальних цілях становить основу народної медицини і триває протягом тисячоліть. Але оскільки сучасна медицина просунулася далеко вперед з тих часів, то корисні трави стали мати лише другорядну роль, не витримуючи конкуренції з хімічними та синтетичними препаратами. При цьому, 80% населення по всьому світу продовжують використовувати і довіряти силам природи оздоровлення свого організму. Фітотерапія підходить людям будь-якого віку, включаючи дітей та вагітних жінок, оскільки вважається безпечною і при відсутності алергічних реакцій рідко викликає побічні ефекти.

Лікувальні трави класифікуються як лікарські засоби, що отримані шляхом впливу на рослину: сушка, дроблення, розбавлення водою або іншою інертною речовиною. Вони можуть включати цілі рослини, коріння, надземні частини, листя, плоди, квітки, насіння або екстракти. Використовуються вони в основному у вигляді чаю, таблеток, капсул, настоянок, масел, інгаляцій, компресів та інших формах.

Для чого використовують аптечні трави?

Лікувальні трави містять активні речовини з фізіологічним та біохімічним ефектом, які впливають тим чи іншим чином на процеси в організмі. До них відносять флавоноїди, алкалоїди, антоціани, сапоніни, глікозиди та т.д. Причому одна рослина може містити багато інгредієнтів, які працюють разом, щоб зробити терапевтичний ефект. І якщо ефективність синтетичних ліків залежить від виробничих умов, то ефективність природної сировини залежить від багатьох факторів. Наприклад, від типу навколишнього середовища (клімату, якості грунту), в якій зростала рослина, а також від фізіологічної фази росту, в яку воно було зібрано, і способу його обробки.

Кожна рослина має особливу спеціалізацію по відношенню до певної системи організму. Лікувальну траву випускають у вигляді монокомпонентного чаю або спеціально складених зборів, спрямовані на вирішення певної проблеми зі здоров'ям. Найбільш популярними зборами є:

  • Лікарські трави від кашлю;
  • Від застуди;
  • Від тиску;
  • Для кишечника;
  • Для схуднення;
  • Від циститу;
  • Для лікування суглобів.

Слід пам'ятати, що, як і всі лікарські засоби, трави мають сильний вплив на організм і можуть бути потенційно шкідливими при неправильному використанні. Тому застосовувати їх слід з тієї ж обережністю та уважністю, що й звичайні ліки.

Лікарські трави в аптеках України

В даному розділі каталогу ресурсу Моя Аптека Ви знайдете безліч натуральних рослинних засобів, що так широко застосовуються в народній медицині по всьому світу. Вони є відмінними профілактичними засобами різних захворювань, а також охоче призначаються лікарями в якості допоміжних засобів до основної медикаментозної терапії. Купити їх можна в будь-якій аптеці без наявності рекомендацій лікаря. Всі аптечні трави проходять екологічний контроль якості та мають спеціальне маркування на упаковці. При покупці особливу увагу слід звернути на позначку успішно пройденого радіологічного контролю, оскільки трави мають властивості накопичувати деякі активні ізотопи.

Основний склад лікарських чаїв в Україні складають вітчизняні трави і вартість їх досить демократична. Але на нашому ресурсі Ви зможете вибрати збір з найдешевшою ціною серед найближчих до Вас аптечних пунктів і підібрати аналоги. Крім того, в кожній картці товару знаходиться докладний опис препарату, його показання, склад, побічні ефекти та спосіб прийому. На онлайн карті представлено розташування аптек на території України з обраними ліками.