Экономь с нами

Экономьте до 30% при бронировании товаров в аптеках.

Категории:

Аптечные сети Украины

Поиск по алфавиту

Подкатегории:

Препарати при аденомі та простатиті

Последние новости

Цукровий діабет 1 типу: інсулінозалежний, ювенільний
Цукровий діабет 1 типу: інсулінозалежний, ювенільний

Діабет 1 типу потребує постійного моніторингу рівня цукру в крові та введення ін'єкцій інсуліну. Це дозволяє вести повноцінний спосіб життя.


Міома матки: спостерігати, лікувати чи видаляти?
Міома матки: спостерігати, лікувати чи видаляти?

Міома матки – це доброякісне новоутворення, що часто не має попереджувальних симптомів, але може спровокувати безпліддя та серйозні ускладнення.


Вітряна віспа (вітрянка) у дітей: що потрібно знати батькам?
Вітряна віспа (вітрянка) у дітей: що потрібно знати батькам?

Численні червоні прищі та нестерпне свербіння – це «найяскравіші» спогади про вітряну віспу, з якою більшість з нас зіткнулися у дитинстві.


Як збити температуру в домашніх умовах без ліків?
Як збити температуру в домашніх умовах без ліків?

Підвищення температури тіла вказує на появу деяких захворювань в організмі, але перш ніж бігти до аптечки, спробуйте деякі народні засоби.


Препарати від аденоми простати та простатиту

Близько половини чоловічого населення у віці від 25 до 50 років страждає від неприємних симптомів, пов'язаних з інфекціями простати. Найбільш частими скаргами є лихоманка, часте, переривчасте та утруднене сечовипускання, відчуття печіння, біль внизу живота і іноді є причиною сексуальної дисфункції. Простатит буває хронічним та гострим, вимагаючи різного підходу до лікування.

Аденома простати відома ще під медичною назвою доброякісна гіпертрофія передміхурової залози. Це захворювання турбує більш ніж 80% чоловіків у віці старше 80 років. Будучи природним явищем зростання простати, яке відбувається протягом усього життя чоловіка, воно не пов'язане з онкологією. Захворювання характеризується збільшенням передміхурової залози з віком і викликає болюче блокування відтоку сечі з сечового міхура, а також ще ряд симптомів.

Ліки, що використовуються для лікування простатиту та аденоми простати

Залежно від виду та характеру захворювання передміхурової залози вимагають різного фармакологічного лікування, що спрямоване на поліпшення сечовипускання та усунення больових відчуттів. Так, антибактеріальні медикаменти від простатиту необхідні при гострій формі захворювання, що викликана бактеріальним збудником. Лікування збільшення аденоми ґрунтується на комплексному підході, що включає в себе лікарські препарати від аденоми простати, гомеопатичні препарати (Гентос), ліки від простатиту на травах (Простамол Уно, Неопрост), а також таблетки від простатиту для профілактики.

Класи ліків від аденоми та простатиту:

  • Антибіотики. Це лікування, яке найчастіше призначається при простатиті. Найбільш ефективними є препарати на основі доксицикліну, триметоприму, рифампіцину та еритроміцину. Вони добре проникають в кисле середовище передміхурової залози і розчинні в жирах, мають високий показник ефективності. Хронічні типи вимагають більш тривалих курсів антибіотиків. При тяжких симптомах можуть знадобитися внутрішньовенні форми препаратів.
  • Альфа-адреноблокатори. Ці ліки допомагають розслабити шийку сечового міхура та м'язові волокна, в яких простата з'єднується з сечовим міхуром. Такі ліки для аденоми простати полегшую такі симптоми, як часте та болюче сечовипускання.
  • Інгібітори 5-альфа-редуктази. Допомагають зменшити простату та запобігти її подальшому зростанню.
  • Нестероїдні протизапальні препарати. Засоби на основі ібупрофену допомагають зменшити біль та запальний процес.

Ліки від аденоми простати: ціна та наявність в аптеках

В асортименті аптечної продукції представлений великий вибір сучасних ліків від простатиту та аденоми, які можна купити в Україні. Більшість з них доступні у вигляді свічок та таблеток від простатиту. Деякі з них доступні без рецепта, інші – тільки за рецептом від лікаря. Слід зазначити, що ціна на ліки від простатиту доволі висока, але за допомогою сайту Моя аптека можна заощадити на будь-якій покупці. Порівнявши вартість на необхідний препарат в аптеках вашого населеного пункту, ви можете обрати пропозицію від аптеки з найнижчою ціною. А завдяки функції резервування зробити покупку можна ще більш вигідною. Крім цього, видача замовлення вирішує деякі незручні моменти при купівлі медикаментів від таких делікатних чоловічих проблем. Для їх отримання необхідно лише сказати номер замовлення і не обговорювати його вміст.