Экономь с нами

Экономьте до 30% при бронировании товаров в аптеках.

Категории:

Аптечные сети Украины

Поиск по алфавиту

Подкатегории:

Препарати при аденомі та простатиті

Последние новости

Холера – смертельна хвороба брудної води
Холера – смертельна хвороба брудної води

Забута для розвиненого суспільства хвороба холера може знову загрожувати населенню через порушення доступу до чистої питної води, що спостерігається в деяких регіонах України внаслідок військових дій.


Синдром вцілілого: почуття провини за свою безпеку
Синдром вцілілого: почуття провини за свою безпеку

Психологи попереджають українців про "синдром провини вцілілого", який розвивається у тих, хто перебуває зараз у відносній безпеці


Мавпяча віспа: чи здатна стати новою пандемією?
Мавпяча віспа: чи здатна стати новою пандемією?

Чутки про «чергову чуму», яка йде із Західною Європою, поширюються так само швидко, як і Ковід-19 свого часу, але чи може мавпяча віспа стати новою пандемією?


Збираємо аптечку першої допомоги у воєнний час
Збираємо аптечку першої допомоги у воєнний час

Народ України сьогодні має бути як ніколи готовий до будь-яких надзвичайних ситуацій і знати, як з ними справлятися заради себе та своїх близьких.


Препарати від аденоми простати та простатиту

Близько половини чоловічого населення у віці від 25 до 50 років страждає від неприємних симптомів, пов'язаних з інфекціями простати. Найбільш частими скаргами є лихоманка, часте, переривчасте та утруднене сечовипускання, відчуття печіння, біль внизу живота і іноді є причиною сексуальної дисфункції. Простатит буває хронічним та гострим, вимагаючи різного підходу до лікування.

Аденома простати відома ще під медичною назвою доброякісна гіпертрофія передміхурової залози. Це захворювання турбує більш ніж 80% чоловіків у віці старше 80 років. Будучи природним явищем зростання простати, яке відбувається протягом усього життя чоловіка, воно не пов'язане з онкологією. Захворювання характеризується збільшенням передміхурової залози з віком і викликає болюче блокування відтоку сечі з сечового міхура, а також ще ряд симптомів.

Ліки, що використовуються для лікування простатиту та аденоми простати

Залежно від виду та характеру захворювання передміхурової залози вимагають різного фармакологічного лікування, що спрямоване на поліпшення сечовипускання та усунення больових відчуттів. Так, антибактеріальні медикаменти від простатиту необхідні при гострій формі захворювання, що викликана бактеріальним збудником. Лікування збільшення аденоми ґрунтується на комплексному підході, що включає в себе лікарські препарати від аденоми простати, гомеопатичні препарати (Гентос), ліки від простатиту на травах (Простамол Уно, Неопрост), а також таблетки від простатиту для профілактики.

Класи ліків від аденоми та простатиту:

  • Антибіотики. Це лікування, яке найчастіше призначається при простатиті. Найбільш ефективними є препарати на основі доксицикліну, триметоприму, рифампіцину та еритроміцину. Вони добре проникають в кисле середовище передміхурової залози і розчинні в жирах, мають високий показник ефективності. Хронічні типи вимагають більш тривалих курсів антибіотиків. При тяжких симптомах можуть знадобитися внутрішньовенні форми препаратів.
  • Альфа-адреноблокатори. Ці ліки допомагають розслабити шийку сечового міхура та м'язові волокна, в яких простата з'єднується з сечовим міхуром. Такі ліки для аденоми простати полегшую такі симптоми, як часте та болюче сечовипускання.
  • Інгібітори 5-альфа-редуктази. Допомагають зменшити простату та запобігти її подальшому зростанню.
  • Нестероїдні протизапальні препарати. Засоби на основі ібупрофену допомагають зменшити біль та запальний процес.

Ліки від аденоми простати: ціна та наявність в аптеках

В асортименті аптечної продукції представлений великий вибір сучасних ліків від простатиту та аденоми, які можна купити в Україні. Більшість з них доступні у вигляді свічок та таблеток від простатиту. Деякі з них доступні без рецепта, інші – тільки за рецептом від лікаря. Слід зазначити, що ціна на ліки від простатиту доволі висока, але за допомогою сайту Моя аптека можна заощадити на будь-якій покупці. Порівнявши вартість на необхідний препарат в аптеках вашого населеного пункту, ви можете обрати пропозицію від аптеки з найнижчою ціною. А завдяки функції резервування зробити покупку можна ще більш вигідною. Крім цього, видача замовлення вирішує деякі незручні моменти при купівлі медикаментів від таких делікатних чоловічих проблем. Для їх отримання необхідно лише сказати номер замовлення і не обговорювати його вміст.