Категории:

Аптечные сети Украины

Поиск по алфавиту

Подкатегории:

Дерматологічні препарати

Последние новости

Татуювання: головні ризики для здоров'я
Татуювання: головні ризики для здоров'я

Популярність татуювань сьогодні знаходиться на своєму піку. Кожен четвертий може похвалитися хоча б мінімальним малюнком на своєму тілі, але чи є небезпека для здоров'я?


Синдром Аспергера у дітей: симптоми та лікування
Синдром Аспергера у дітей: симптоми та лікування

Недавнє публічне визнання засновника компаній Tesla та SpaceX і мультимільярдера Ілона Маска про своє захворювання привернуло нову хвилю уваги до синдрому Аспергера.


Алергія на укуси комах
Алергія на укуси комах

У більшості людей укус комахи залишає лише невеликі больові відчуття та зіпсований настрій, але у деяких він може викликати надмірну захисну реакцію організму, яка загрожуватиме життю.


Оперізуючий лишай або герпес: симптоми та лікування
Оперізуючий лишай або герпес: симптоми та лікування

В організмі кожного, хто хворів на вітряну віспу в дитинстві, дрімає вірус герпесу. І одного разу він може прокинутися та вирватися назовні у вигляді оперізуючого лишаю.


Препарати, що застосовуються в дерматології

Шкіра найбільший орган тіла людини. Вона покриває і захищає організм. Це перша лінія оборони, яка відділяє нас від зовнішнього світу і захищає нас від факторів її впливу, вступаючи в постійний контакт з широким спектром забруднюючих речовин та подразників. Крім іншого, вона відповідає за регулювання температури тіла, підтримання водного балансу, захист від сонячного випромінювання, за синтез одного з найважливіших вітамінів (вітаміну D), запобігання проникнення хвороботворних мікроорганізмів та багато іншого.

Алергени, подразники, власна генетична інформація, а також певні захворювання та проблеми з імунною системою можуть викликати різні проблеми на поверхні тіла. Ці патологічні процеси можуть зачіпати всі шари шкіри, волосся, нігті, пов'язані з ними залози. Найбільша неприємність полягає в тому, що вони впливають зовнішність людини, а значить і на ставлення оточуючих на його та власну самооцінку.

Дерматологічні захворювання сильно відрізняються за симптомами і ступенем тяжкості. Вони можуть бути тимчасовими або постійними, можуть бути безболісними або приносять сильний біль. Деякі хвороби шкіри можуть бути непривабливими, але нешкідливими, в той час як інші можуть бути заразними, але малопомітними. Крім того, шкірні захворювання часто супроводжуються болісною сверблячкою.

Види та призначення дерматологічних засобів

Дерматологам відомо близько сотні захворювань шкіри. Деякі хвороби починаються внаслідок порушень внутрішніх органів зсередини (кропив'янка, злоякісні новоутворення), а деякі зовні, наприклад бактеріальні (розацеа, хвороба Ріттера), вірусні (вітряна віспа, краснуха, кір) або паразитичні (воші, лишай).

Відповідно до терапевтичними функціями препарати дерматологічного призначення можна згрупувати наступним чином:

  • Дезінфікуючі засоби та антисептики;
  • Протигрибкові та протимікробні;
  • Протипаразитарні (лишай, короста, воші);
  • Пом'якшувальні та анестезуючі;
  • Протисвербіжні;
  • Проти естетичних недосконалостей (бородавок, рубців, акне).

У дерматології доступний великий арсенал ліків проти шкірних захворювань. Деякі з них зараховують до лікарських засобів, косметики та медичних виробів. Вибір залежить від типу проблеми, її серйозності та симптомів. Але незмінною основою лікування залишається використання препаратів для шкіри місцевої дії. До них відносяться креми, мазі, спреї, порошки, піни, розчини для зовнішнього застосування та інші.

Інфекційні ураження шкіри є найбільш частими дерматологічними проблемами, з якими пацієнти рідко звертаються за лікарською допомогою і вважають за краще придбати засоби від дерматиту в аптеці. Це стосується в першу чергу протигрибкових препаратів для шкіри при початкових стадіях мікозних уражень.

Деякі більш небезпечні шкірні захворювання можуть потребувати багатопланового підходу, наприклад лікування псоріазу або важкої екземи. Для боротьби з ними можуть бути призначені стероїдні мазі для зменшення запалення, продукти для полегшення сверблячки та світлова терапія для усунення висипки. Рак шкіри або бородавки можуть потребувати хірургічного втручання. Хронічні захворювання шкіри (екзема, псоріаз, розацеа), на жаль, не піддаються медикаментозному місцевому лікуванню і вимагають інших підходів до вирішення проблеми.

Наявність та ціни дерматологічних препаратів

Препарати від шкірних захворювань є, мабуть, найбільш затребуваними в будь-якій аптеці. У кожній домашній аптечці необхідні усіма відомі антисептичні засоби йод та зеленка найвірніші помічники при ушкодженнях шкіри. Різноманітність нашкірних засобів дуже велика, тому в нашому каталозі вони згруповані в окремі підкатегорії, для зручного та швидкого пошуку необхідного медикаменту. Крім того, можливості сайту дозволяють підібрати більш дешеві аналоги ліків, а також знизити їх вартість завдяки функції резервування. Завдяки попередньому резервування товар чекатиме вас в обраному аптечному пункті і ви зможете отримати додаткову знижку.