Экономь с нами

Экономьте до 30% при бронировании товаров в аптеках.

Категории:

Аптечные сети Украины

Поиск по алфавиту

Подкатегории:

Гінекологічні препарати

Последние новости

Цукровий діабет 1 типу: інсулінозалежний, ювенільний
Цукровий діабет 1 типу: інсулінозалежний, ювенільний

Діабет 1 типу потребує постійного моніторингу рівня цукру в крові та введення ін'єкцій інсуліну. Це дозволяє вести повноцінний спосіб життя.


Міома матки: спостерігати, лікувати чи видаляти?
Міома матки: спостерігати, лікувати чи видаляти?

Міома матки – це доброякісне новоутворення, що часто не має попереджувальних симптомів, але може спровокувати безпліддя та серйозні ускладнення.


Вітряна віспа (вітрянка) у дітей: що потрібно знати батькам?
Вітряна віспа (вітрянка) у дітей: що потрібно знати батькам?

Численні червоні прищі та нестерпне свербіння – це «найяскравіші» спогади про вітряну віспу, з якою більшість з нас зіткнулися у дитинстві.


Як збити температуру в домашніх умовах без ліків?
Як збити температуру в домашніх умовах без ліків?

Підвищення температури тіла вказує на появу деяких захворювань в організмі, але перш ніж бігти до аптечки, спробуйте деякі народні засоби.


Препарати в гінекології

Від початку статевого дозрівання до менопаузи репродуктивні органи жінки постійно змінюються в результаті гормональних процесів, статевої активності, вагітності та старіння, а іноді – хвороб та травм. Гінекологічні жіночі захворювання включають в себе будь-які порушення статевих та репродуктивних органів, зокрема матки, маткових труб, яєчників, піхви. Найбільш поширеними з них є ендометріоз, міома, вагінальні інфекції, запалення яєчників, різні симптоми менопаузи, порушення гормонального фону, а також менструального циклу, включаючи біль та передменструальний синдром. Деякі з цих проблем можуть вплинути на правильне функціонування репродуктивної системи та на здатність жінки завагітніти. Тому вимагають кваліфікованого лікування у фахівця, заснованого на різних лікарських препаратах в гінекології.

Різновиди препаратів для жіночого здоров'я

Застосовувані ліки для жіночого здоров'я можна розділити на деякі категорії в залежності від призначення:

  • Засоби контрацепції (свічки, мазі, спіралі, таблетки):
  • Протимікробні препарати в гінекології при молочниці, вагінітах:
  • Гормональні препарати при клімаксі та дисфункції яєчників;
  • Протизапальні засоби від кольпіту і ін.;
  • Ліки від енрометріоза;
  • Препарати для відновлення мікрофлори піхви.

За видами препаративних форм дана група медикаментів відрізняється великою різноманітністю. У неї входять пероральні та гінекологічні таблетки і капсули, супозиторії та песарії, таблетки для піхви, внутрішньоматкові спіралі і діафрагми, мазі, гелі, креми.

Серед усіх препаратів найбільш популярними і доступними для лікування в домашніх умовах є протигрибкові, які використовують для боротьби з усіма відомої молочницею або кандидозом. Проти цієї дріжджової інфекції досить ефективним є місцеве лікування, що включає одноразовий прийом флуконазолу 150-200 мг (Фуцис, Дифлюкан, Дифлазон), використання вагінальних таблеток з клотримазолом або супозиторієв з метронідазолом (Гайнекс). У профілактичних цілях рекомендують приймати засоби для відновлення вагінальної мікрофлори або промивання розчинами з антисептичним складом (гекса).

Ціни і вартість препаратів, що застосовуються в гінекології

Гінекологічні ліки включають дуже велику і різноманітну групу медикаментів. Для вашої зручності в каталозі ресурсу Моя Аптека вони згруповані в окремі підрозділи, які допомагають легше орієнтуватися серед такого різноманіття лікарських засобів. Крім того, вартість цих медикаментів також варіює в досить широких межах, але, як правило, доступний і великий вибір аналогів. Наш сервіс пропонує швидкий і зручний підбір препаратів з аналогічними діючими речовинами, ціна на які можуть бути значно нижче призначених ліків. Також за допомогою послуги резервування і порівняння цін серед аптечних точок свого району проживання, придбання може стати ще вигідніше. Більшість пероральних та вагінальних препаратів можна придбати без рецепта. Це не стосується антибактеріальних засобів, для яких потрібне письмове призначення від гінеколога.