Экономь с нами

Экономьте до 30% при бронировании товаров в аптеках.

Категории:

Аптечные сети Украины

Поиск по алфавиту

Протипухлинні засоби

Последние новости

Йод у таблетках від радіації: коли та як приймати?
Йод у таблетках від радіації: коли та як приймати?

Правильний прийом препаратів йоду у разі радіаційної катастрофи, якій росія не втомлюється загрожувати всьому світу, може врятувати життя та зберегти здоров'я.


Холера – смертельна хвороба брудної води
Холера – смертельна хвороба брудної води

Забута для розвиненого суспільства хвороба холера може знову загрожувати населенню через порушення доступу до чистої питної води, що спостерігається в деяких регіонах України внаслідок військових дій.


Синдром вцілілого: почуття провини за свою безпеку
Синдром вцілілого: почуття провини за свою безпеку

Психологи попереджають українців про "синдром провини вцілілого", який розвивається у тих, хто перебуває зараз у відносній безпеці


Мавпяча віспа: чи здатна стати новою пандемією?
Мавпяча віспа: чи здатна стати новою пандемією?

Чутки про «чергову чуму», яка йде із Західною Європою, поширюються так само швидко, як і Ковід-19 свого часу, але чи може мавпяча віспа стати новою пандемією?


Препарати для лікування раку

Рак вражає мільйони людей по всьому світу щорічно. Але, завдяки зусиллям медичних установ та фармакологічних компаній, можливості лікування онкології значно покращилися в останні роки. Сьогодні багато видів пухлин піддаються лікуванню, середня виживаність пацієнтів значно зросла.

Рак – це неконтрольований ріст та поділ клітин в організмі, що призводять до пухлин, пошкодження імунної системи та інших порушень, які можуть летальними. У таких аномальних клітинах відсутній механізм, що сигналізує про припинення поділу і природної загибелі. В результаті цього вони накопичуються, утворюючи пухлину. Одні форми раку утворюють видимі пухлини, інші, наприклад лейкемія (рак крові), не утворюють.

Існує багато різних видів ліків від раку. Медикаментозна терапія працює по-різному: руйнує ракові клітини (цитотоксичні препарати), зупиняючи їхнє поширення або уповільнює їхній ріст (цитостатичні). Лікування також супроводжує ряд засобів від раку, які допомагають полегшити симптоми, наприклад біль і блювоту. Призначити протипухлинні засоби може тільки лікар онколог в залежності від виду раку, стадії захворювання, віку пацієнта, стану здоров'я та інших факторів. Підбір препарату та графіку його прийому мають ключове значення в терапії. Може бути призначений один препарат для лікування раку або комбінація.

Види препаратів від раку

Більшість препаратів проти раку переносяться кров'ю, щоб вони могли досягти ракових клітин в будь-якій частині тіла. Однак, більшість з них мають сильний вплив не тільки на аномальні клітини, а й на здорові. Тому після введення ліків від раку організму необхідний час на відновлення від побічних ефектів. При цьому, ракові клітини не здатні регенерувати, тому гинуть.

Види медикаментозного лікування онкологічних захворювань:

  • Хіміотерапія. Використовуються ліки для знищення ракових клітин. Найчастіше їх вводять у вигляді ін'єкцій у вену, протипухлинних таблеток або капсул. До їх числа відносять препарати на основі а алкілуючих агентів (Цел, Ендоксан), з'єднань платини (Цисплатин, Цітоплатін), антиметаболітів (Гемцітабін, Гемзар), антрациклінів (Даунол), таксанів (Паклівіста, Паклімедак), вінкалкалоіїдів (Вінбластин).
  • Гормональна терапія. Уповільнює або зупиняє ріст пухлини матки, молочної та передміхурової залози за допомогою препаратів статевих гормонів.
  • Імунотерапія. Допомаає імунній системі самостійно боротися із захворюванням.
  • Таргетная терапія. Вплгиває на певні структури в ракових клітинах, які допомагають їм рости, ділитися та поширюватися.
  • Допоміжні препарати. Запобігають або усувають побічні ефекти після онкотерапії. Наприклад, бісфосфонати допомагають зміцнювати кістки та захищають їх від впливу токсичності медикаментів.

Більшість ліків, які лікують рак, є системними. Це означає, що вони проходять через кровотік і можуть атакувати ракові клітини практично в будь-якій частині тіла.

Протипухлинні препарати: ціна та наявність в аптеках України

У всьому світі зростає попит на онкологічні препарати. Це дуже дорога і небезпечна при самолікуванні група медикаментів. Купити їх в аптеках України можливо лише за письмовим призначенням лікаря. У нашому каталозі ви зможете знайти всі пропозиції новітніх ліків від раку від більшості аптек України. Серед них доцільно вибрати найбільш вигідну пропозицію товару за вартістю та розташуванню аптечного пункту, в якому він є в наявності. Крім того, наш сервіс пропонує знизити цінник покупки за допомогою функції резервування. Не потрібно ходити по аптеках і шукати рідкісні препарати, всі переваги доступні в онлайн режимі на сайті Моя Аптека.