Категории:

Аптечные сети Украины

Поиск по алфавиту

Протипухлинні засоби

Последние новости

Татуювання: головні ризики для здоров'я
Татуювання: головні ризики для здоров'я

Популярність татуювань сьогодні знаходиться на своєму піку. Кожен четвертий може похвалитися хоча б мінімальним малюнком на своєму тілі, але чи є небезпека для здоров'я?


Синдром Аспергера у дітей: симптоми та лікування
Синдром Аспергера у дітей: симптоми та лікування

Недавнє публічне визнання засновника компаній Tesla та SpaceX і мультимільярдера Ілона Маска про своє захворювання привернуло нову хвилю уваги до синдрому Аспергера.


Алергія на укуси комах
Алергія на укуси комах

У більшості людей укус комахи залишає лише невеликі больові відчуття та зіпсований настрій, але у деяких він може викликати надмірну захисну реакцію організму, яка загрожуватиме життю.


Оперізуючий лишай або герпес: симптоми та лікування
Оперізуючий лишай або герпес: симптоми та лікування

В організмі кожного, хто хворів на вітряну віспу в дитинстві, дрімає вірус герпесу. І одного разу він може прокинутися та вирватися назовні у вигляді оперізуючого лишаю.


Препарати для лікування раку

Рак вражає мільйони людей по всьому світу щорічно. Але, завдяки зусиллям медичних установ та фармакологічних компаній, можливості лікування онкології значно покращилися в останні роки. Сьогодні багато видів пухлин піддаються лікуванню, середня виживаність пацієнтів значно зросла.

Рак – це неконтрольований ріст та поділ клітин в організмі, що призводять до пухлин, пошкодження імунної системи та інших порушень, які можуть летальними. У таких аномальних клітинах відсутній механізм, що сигналізує про припинення поділу і природної загибелі. В результаті цього вони накопичуються, утворюючи пухлину. Одні форми раку утворюють видимі пухлини, інші, наприклад лейкемія (рак крові), не утворюють.

Існує багато різних видів ліків від раку. Медикаментозна терапія працює по-різному: руйнує ракові клітини (цитотоксичні препарати), зупиняючи їхнє поширення або уповільнює їхній ріст (цитостатичні). Лікування також супроводжує ряд засобів від раку, які допомагають полегшити симптоми, наприклад біль і блювоту. Призначити протипухлинні засоби може тільки лікар онколог в залежності від виду раку, стадії захворювання, віку пацієнта, стану здоров'я та інших факторів. Підбір препарату та графіку його прийому мають ключове значення в терапії. Може бути призначений один препарат для лікування раку або комбінація.

Види препаратів від раку

Більшість препаратів проти раку переносяться кров'ю, щоб вони могли досягти ракових клітин в будь-якій частині тіла. Однак, більшість з них мають сильний вплив не тільки на аномальні клітини, а й на здорові. Тому після введення ліків від раку організму необхідний час на відновлення від побічних ефектів. При цьому, ракові клітини не здатні регенерувати, тому гинуть.

Види медикаментозного лікування онкологічних захворювань:

  • Хіміотерапія. Використовуються ліки для знищення ракових клітин. Найчастіше їх вводять у вигляді ін'єкцій у вену, протипухлинних таблеток або капсул. До їх числа відносять препарати на основі а алкілуючих агентів (Цел, Ендоксан), з'єднань платини (Цисплатин, Цітоплатін), антиметаболітів (Гемцітабін, Гемзар), антрациклінів (Даунол), таксанів (Паклівіста, Паклімедак), вінкалкалоіїдів (Вінбластин).
  • Гормональна терапія. Уповільнює або зупиняє ріст пухлини матки, молочної та передміхурової залози за допомогою препаратів статевих гормонів.
  • Імунотерапія. Допомаає імунній системі самостійно боротися із захворюванням.
  • Таргетная терапія. Вплгиває на певні структури в ракових клітинах, які допомагають їм рости, ділитися та поширюватися.
  • Допоміжні препарати. Запобігають або усувають побічні ефекти після онкотерапії. Наприклад, бісфосфонати допомагають зміцнювати кістки та захищають їх від впливу токсичності медикаментів.

Більшість ліків, які лікують рак, є системними. Це означає, що вони проходять через кровотік і можуть атакувати ракові клітини практично в будь-якій частині тіла.

Протипухлинні препарати: ціна та наявність в аптеках України

У всьому світі зростає попит на онкологічні препарати. Це дуже дорога і небезпечна при самолікуванні група медикаментів. Купити їх в аптеках України можливо лише за письмовим призначенням лікаря. У нашому каталозі ви зможете знайти всі пропозиції новітніх ліків від раку від більшості аптек України. Серед них доцільно вибрати найбільш вигідну пропозицію товару за вартістю та розташуванню аптечного пункту, в якому він є в наявності. Крім того, наш сервіс пропонує знизити цінник покупки за допомогою функції резервування. Не потрібно ходити по аптеках і шукати рідкісні препарати, всі переваги доступні в онлайн режимі на сайті Моя Аптека.