Категории:

Аптечные сети Украины

Поиск по алфавиту

Протипухлинні засоби

Последние новости

Нарколепсія: непереборна денна сонливість
Нарколепсія: непереборна денна сонливість

Хвороба не пов'язана з наркотичною залежністю, як можна припустити з назви. Це маловивчена неконтрольована денна сонливість.


Гастроезофагеальна рефлюксна хвороба (ГЕРХ)
Гастроезофагеальна рефлюксна хвороба (ГЕРХ)

Захворювання ГЕРБ проявляється в проникненні шлункового соку в стравохід, викликаючи печію та масу неприємних симптомів у людей будь-якого віку.


L-карнітин: спорт, спалювання жирів, значення для здоров'я
L-карнітин: спорт, спалювання жирів, значення для здоров'я

Харчові добавки з L-карнітинином стали популярними в останні роки для поліпшення спортивних результатів та боротьби із зайвою вагою. Але чи працюють вони?


Глаукома: найпідступніше захворювання очей
Глаукома: найпідступніше захворювання очей

Одним з найпідступніших захворювань очей, що ведуть до повної сліпоти, вважається глаукома. Не викликаючи жодних симптомів на ранніх стадіях, хвороба діагностується лише при порушенні зору.


Препарати для лікування раку

Рак вражає мільйони людей по всьому світу щорічно. Але, завдяки зусиллям медичних установ та фармакологічних компаній, можливості лікування онкології значно покращилися в останні роки. Сьогодні багато видів пухлин піддаються лікуванню, середня виживаність пацієнтів значно зросла.

Рак – це неконтрольований ріст та поділ клітин в організмі, що призводять до пухлин, пошкодження імунної системи та інших порушень, які можуть летальними. У таких аномальних клітинах відсутній механізм, що сигналізує про припинення поділу і природної загибелі. В результаті цього вони накопичуються, утворюючи пухлину. Одні форми раку утворюють видимі пухлини, інші, наприклад лейкемія (рак крові), не утворюють.

Існує багато різних видів ліків від раку. Медикаментозна терапія працює по-різному: руйнує ракові клітини (цитотоксичні препарати), зупиняючи їхнє поширення або уповільнює їхній ріст (цитостатичні). Лікування також супроводжує ряд засобів від раку, які допомагають полегшити симптоми, наприклад біль і блювоту. Призначити протипухлинні засоби може тільки лікар онколог в залежності від виду раку, стадії захворювання, віку пацієнта, стану здоров'я та інших факторів. Підбір препарату та графіку його прийому мають ключове значення в терапії. Може бути призначений один препарат для лікування раку або комбінація.

Види препаратів від раку

Більшість препаратів проти раку переносяться кров'ю, щоб вони могли досягти ракових клітин в будь-якій частині тіла. Однак, більшість з них мають сильний вплив не тільки на аномальні клітини, а й на здорові. Тому після введення ліків від раку організму необхідний час на відновлення від побічних ефектів. При цьому, ракові клітини не здатні регенерувати, тому гинуть.

Види медикаментозного лікування онкологічних захворювань:

  • Хіміотерапія. Використовуються ліки для знищення ракових клітин. Найчастіше їх вводять у вигляді ін'єкцій у вену, протипухлинних таблеток або капсул. До їх числа відносять препарати на основі а алкілуючих агентів (Цел, Ендоксан), з'єднань платини (Цисплатин, Цітоплатін), антиметаболітів (Гемцітабін, Гемзар), антрациклінів (Даунол), таксанів (Паклівіста, Паклімедак), вінкалкалоіїдів (Вінбластин).
  • Гормональна терапія. Уповільнює або зупиняє ріст пухлини матки, молочної та передміхурової залози за допомогою препаратів статевих гормонів.
  • Імунотерапія. Допомаає імунній системі самостійно боротися із захворюванням.
  • Таргетная терапія. Вплгиває на певні структури в ракових клітинах, які допомагають їм рости, ділитися та поширюватися.
  • Допоміжні препарати. Запобігають або усувають побічні ефекти після онкотерапії. Наприклад, бісфосфонати допомагають зміцнювати кістки та захищають їх від впливу токсичності медикаментів.

Більшість ліків, які лікують рак, є системними. Це означає, що вони проходять через кровотік і можуть атакувати ракові клітини практично в будь-якій частині тіла.

Протипухлинні препарати: ціна та наявність в аптеках України

У всьому світі зростає попит на онкологічні препарати. Це дуже дорога і небезпечна при самолікуванні група медикаментів. Купити їх в аптеках України можливо лише за письмовим призначенням лікаря. У нашому каталозі ви зможете знайти всі пропозиції новітніх ліків від раку від більшості аптек України. Серед них доцільно вибрати найбільш вигідну пропозицію товару за вартістю та розташуванню аптечного пункту, в якому він є в наявності. Крім того, наш сервіс пропонує знизити цінник покупки за допомогою функції резервування. Не потрібно ходити по аптеках і шукати рідкісні препарати, всі переваги доступні в онлайн режимі на сайті Моя Аптека.