Категории:

Аптечные сети Украины

Поиск по алфавиту

Подкатегории:

Ліки від діабету

Последние новости

Татуювання: головні ризики для здоров'я
Татуювання: головні ризики для здоров'я

Популярність татуювань сьогодні знаходиться на своєму піку. Кожен четвертий може похвалитися хоча б мінімальним малюнком на своєму тілі, але чи є небезпека для здоров'я?


Синдром Аспергера у дітей: симптоми та лікування
Синдром Аспергера у дітей: симптоми та лікування

Недавнє публічне визнання засновника компаній Tesla та SpaceX і мультимільярдера Ілона Маска про своє захворювання привернуло нову хвилю уваги до синдрому Аспергера.


Алергія на укуси комах
Алергія на укуси комах

У більшості людей укус комахи залишає лише невеликі больові відчуття та зіпсований настрій, але у деяких він може викликати надмірну захисну реакцію організму, яка загрожуватиме життю.


Оперізуючий лишай або герпес: симптоми та лікування
Оперізуючий лишай або герпес: симптоми та лікування

В організмі кожного, хто хворів на вітряну віспу в дитинстві, дрімає вірус герпесу. І одного разу він може прокинутися та вирватися назовні у вигляді оперізуючого лишаю.


Препарати від діабету

Цукровий діабет  це складне хронічне захворювання, пов'язане з підвищенням рівня глюкози в крові. Воно виникає в тому випадку, коли підшлункова залоза не здатна виробляти достатню кількість інсуліну або організм не може використовувати його належним чином. У зв'язку з цим, цукор, що надійшов з їжі, не засвоюється, а накопичується, приводячи до різних порушень здоров'я.

В здоровому організмі рівень глюкози в крові контролюється саме цим гормоном. Коли рівень цукру в крові підвищується (наприклад, після прийому їжі), то інсулін негайно вивільняється з підшлункової залози, сприяючи засвоєнню глюкози клітинами організму. Але у людей з діабетом спостерігається недостатня кількість інсуліну, що призводить до гіперглікемії (підвищення цукру в крові).

Існує два типи діабету: 1-го nf 2-го типу. При першому типі підшлункова стає нездатною виробляти інсулін, тому його називають інсулінозалежним діабетом. Діабет 2 типу більшою мірою є результатом розвитку резистентності до інсуліну. Організм перестає використовувати інсулін або використовує недостатньо ефективно. Раніше він був відомий як інсуліноНЕзалежний діабет.

Асортимент препаратів проти діабету

На сьогоднішній день, на жаль, вилікувати дане захворювання неможливо, хоча вчені працюють над винаходом ліків від діабету протягом багатьох десятиліть. Їх працями воно перетворилося з смертельного в хронічне. Метою медикаментозного лікування вважається досягнення збалансованого рівня цукру в крові, щоб запобігти ускладненням.

Препарати проти діабету 1 типу

Лікування діабету 1 типу завжди включає прийом синтетичного інсуліну в якості замісної терапії. Він замінює відсутній гормон і підтримує стабільний рівень цукру в крові. Пацієнти повинні регулярно вводити ін'єкції препарату самостійно або просити допомоги у медичного працівника. Залежно від тяжкості та особливостей захворювання інсулін буває різних типів:

  • Швидкої дії (Хумалог, Новолог)  починає діяти вже через 5-15 хвилин, але ефект спостерігається протягом 2-4 годин.
  • Короткої дії (Хумулін Р, Новолін Р) - діють приблизно через годину і ефективні протягом 3-8 годин.
  • Проміжної дії (Хумулін N, Новолін N) вступають в силу приблизно через 1-4 години і діють 12-18 годин.
  • Тривалої дії (Тресіба, Левемір) починають працювати через кілька годин і діють майже добу.
  • Комбіновані (Хумалог Мікс, Новолог Мікс) являють собою комбінації вищевказаних типів інсуліну. Вони вступають в силу дуже швидко та діють до 24 годин.

Інші ліки для лікування діабету 1 типу включають також прийом інших аналогів підшлункової залози (глюкагону, аміліна) для регуляції рівня глюкози в крові.

Ліки від діабету 2 типу

Люди з цукровим діабетом другого типу (більш ранньою формою захворювання) приймають декілька груп неінсулінових препаратів, як правило в пероральної формі. Вони мають різні механізми дії:

  • підвищують чутливість до інсуліну (Глютазон, Авандамет)
  • збільшують виведення глюкози з організму (Нілгар)
  • зменшують поглинання вуглеводів з травного тракту (Метформин, Глюкофаж).

Мета лікування тут полягає в допомозі організму засвоювати власний інсулін і позбавленні від зайвого цукру в крові. Як правило, лікування починається з прийому метформіну, що знижує кількість глюкози в крові і допомагає організму ефективніше використовувати підшлункові гормони.

Інсулін також допомагає контролювати високий рівень глюкози в крові при 2-му типі захворювання, але призначають його лише тоді, коли інші методи лікування не приносять бажаного результату. Крім цього, важливою складовою терапії є здоровий спосіб життя і дієта, що виключає велику кількість вуглеводів.

Вартість та наявність антидиабетических препаратів в аптеках України

На фармацевтичному ринку представлено безліч видів і форм препаратів для лікування пацієнтів з діабетом. Одні з них виготовляється у вигляді таблеток і капсул, а інші – призначені для підшкірного та внутрішньовенного введення, зокрема інсулін. Різноманітність способів доставки гормону в кров включає ампули з розчином, флакони, попередньо заповнені одноразові шприци, портативні шприц-ручки, інсулінові помпи та інші. Також у нас представлені цукрозамінники синтетичного та рослинного (Стевія) походження, які допоможуть безпечно підсолодити раціон людей з діабетом. Всі ці препарати Ви можете купувати за найнижчою ціною завдяки нашому ресурсу пошуку ліків на території України. Крім цього, можна точно з'ясувати наявність та маршрут до аптеки з потрібним медикаментом, а також підібрати більш дешеві аналоги в найближчих аптеках. Всі ці можливості доступні в онлайн режимі прямо з вашого смартфона. З Моєю Аптекою не потрібно стояти в чергах або подорожувати від аптеки до аптеки в пошуках потрібного товару.