Уважаемые клиенты, временно on-line заказы доступны, по ограниченному количеству аптек. На сайте можно узнать о наличии препаратов в аптеках Украины. В связи с комендантским временем график работы аптек может изменяться. Берегите себя и родных.

Категории:

Аптечные сети Украины

Поиск по алфавиту

Подкатегории:

Гематологічні препарати

Последние новости

Гіпергідроз: причини та лікування підвищеної пітливості
Гіпергідроз: причини та лікування підвищеної пітливості

Потовиділення регулюється нервовою системою і допомагає запобігти небезпечному перегріванню тіла, але надмірна його активність може сильно зіпсувати нам життя.


Булімія: порочне коло переїдання та блювання
Булімія: порочне коло переїдання та блювання

Незадоволеність своїм зовнішнім виглядом або вагою може призвести до психологічних розладів харчової поведінки із тяжкими наслідками для здоров'я.


Гормон стресу: як кортизол впливає на здоров'я
Гормон стресу: як кортизол впливає на здоров'я

Щодня ми стикаємося з безліччю стресових ситуацій, внаслідок яких щоразу в організм викидається велика кількість гормону стресу.


Ліки на 1000 грн від «єПідтримка»: хто і як зможе їх купити?
Ліки на 1000 грн від «єПідтримка»: хто і як зможе їх купити?

24 січня стартувала президентська програма «єПідтримка» для українців віком від 60 років: тепер на 1000 грн можна купити ліки


Гематологічні препарати

Гематологічні захворювання крові – це група хвороб, пов'язана з порушенням компонентів крові (еритроцитами, лейкоцитами, тромбоцитами), які впливають на її густоту та згортання. Всі три типи клітин утворюються в кістковому мозку. Більшість захворювань пов'язано із зменшенням кількості кров'яних тілець або поживних речовин в крові, а деякі викликані генетичними мутаціями і аутоімунними порушеннями.

Гематологічні захворювання можуть бути пов'язані, як зі зменшенням, так і зі збільшенням компонентів крові. Найбільш часті захворювання крові включають анемію, гемофілію, тромбози, лейкопенію, а також онкологічні захворювання, такі як лейкемія, лімфома, мієлома.

Види ліків для лікування захворювань кровоносної системи

Препарати, що використовуються для лікування гематологічних порушень, являють собою надзвичайно широкий спектр препаратів і включають такі групи:

  • Антианемічні та препарати заліза
  • Антикоагулянти
  • Кровозамінники або препарати крові

Антианемічні засоби використовуються для збільшення кількості еритроцитів або гемоглобіну в крові. Ці препарати призначені для насичення крові киснем. Їх діючими речовинами є різні солі заліза, а якщо захворювання викликане нестачею поживних речовин, то до їх складу включають фолієву кислоту, вітамін В12. Препарати заліза являють собою основу для лікування залізодефіцитної анемії. Вони випускаються у формі сиропів, жувальних таблеток і розчинів для ін'єкцій. Їх склад багатий сполуками заліза, як правило сульфатом заліза, які призначені для легкого засвоєння його організмом. Найбільш популярним вибором лікарів є Мальтофер, Актиферрин, Феррум Лек. А в якості профілактики анемії рекомендують їстівні батончики Гематовіт з різними смаками. Їх із задоволенням їдять діти і дорослі.

Антикоагулянти або антитромботичні засоби сприяють «розрідженню крові», збільшуючи час, що необхідний для її згортання. Це допомагає уникнути утворення тромбів (ущільнень через скупчення еритроцитів) або зруйнувати їх, які можуть заблокувати кровотік через судини, призводячи до інсультів та серцевих нападів. Більшість препаратів цієї групи застосовуються у вигляді таблеток (Варфарин, Ксарелто, Дипиридамол), а при більш важких захворюваннях  у вигляді внутрішньовенних уколів в умовах госпіталізації (Гепарин, Арикстра).

Штучні кровозамінники це розчини, здатні транспортувати молекули кисню по організму. Вони призначені для тих пацієнтів, яким протипоказано вливання цільної крові з яких-небудь причин. Замінники відносяться до універсальної групі крові, які підходять для всіх пацієнтів незалежно від їх групи і не викличуть реакції імунної системи до них. Кровозамінники використовуються при втраті великого об'єму крові, для дезінтоксикації і парентерального харчування, як протишокові засоби та переносники кисню.

Наявність та ціни препаратів для кровоносної системи

Засоби для лікування різних захворювань крові є досить специфічною групою медикаментів, придбання яких часто вимагає письмового призначення від лікаря. Крім того, їх вартість досить висока, а наявність їх в аптечному пункті не завжди відповідає очікуванням покупців. У зв'язку з цим не кожна аптека може похвалитися наявністю всіх дозувань і достатньою кількістю цих рідкісних для звичайної аптеки препаратів. Однак, ресурс Моя Аптека стане вашим найкращим помічником в їх пошуку в аптечних пунктах на території всієї України. Крім того, у нас можна швидко підібрати аналоги дорогим лікам і вибрати аптеку з найбільш низькими цінами на медикамент, що потрібен.