Экономь с нами

Экономьте до 30% при бронировании товаров в аптеках.

Категории:

Аптечные сети Украины

Поиск по алфавиту

Препарати для потенції

Последние новости

Холера – смертельна хвороба брудної води
Холера – смертельна хвороба брудної води

Забута для розвиненого суспільства хвороба холера може знову загрожувати населенню через порушення доступу до чистої питної води, що спостерігається в деяких регіонах України внаслідок військових дій.


Синдром вцілілого: почуття провини за свою безпеку
Синдром вцілілого: почуття провини за свою безпеку

Психологи попереджають українців про "синдром провини вцілілого", який розвивається у тих, хто перебуває зараз у відносній безпеці


Мавпяча віспа: чи здатна стати новою пандемією?
Мавпяча віспа: чи здатна стати новою пандемією?

Чутки про «чергову чуму», яка йде із Західною Європою, поширюються так само швидко, як і Ковід-19 свого часу, але чи може мавпяча віспа стати новою пандемією?


Збираємо аптечку першої допомоги у воєнний час
Збираємо аптечку першої допомоги у воєнний час

Народ України сьогодні має бути як ніколи готовий до будь-яких надзвичайних ситуацій і знати, як з ними справлятися заради себе та своїх близьких.


Препарати для підвищення потенції у чоловіків

Сучасний малорухливий спосіб життя, хронічна стресова робота, куріння, погане харчування та відсутність фізичних вправ викликають у чоловіків все більш молодого віку проблеми з потенцією. Близько половини чоловіків у віці від 40 до 70 років в тій чи іншій мірі страждають еректильною дисфункцією. Це стан, при якому неможливо отримати або підтримувати ерекцію, достатню для здійснення статевого акту. Імпотенція може виникнути навіть у двадцятирічних молодих людей, якщо вони приймають анаболічні стероїди для нарощування м'язової маси.

Які існують ліки для поліпшення потенції?

Сучасні ліки для підвищення потенції може приймати практично кожен чоловік, вік тут значення не має. Вони стають все більш популярними, особливо тому, що середній вік чоловіків, які борються з цією проблемою, з кожним роком знижується.

Існує безліч видів препаратів від еректильної дисфункції. Кожен з них діє по-різному, але всі вони засновані на стимуляції системи кровообігу та контролі рівня речовин, відповідальних за скорочення кровоносних судин. Препарати для посилення потенції покращують прохідність кровоносних судин, що полегшує приплив великої кількості крові до статевого органу під час сексуального збудження. Це збільшує його у розмірах і надає твердість. Деякі ліки підвищують рівень певних хімічних елементів в мозку, який, в свою чергу, посилає сильніші сигнали статевому органу по нервах. Отримавши сигнал від мозку, нервові клітини збільшують вироблення оксиду азоту та розслаблюють артерії.

Препарати для поліпшення потенції викликають ерекцію достатню для статевого акту приблизно у 70% чоловіків. Але результати часто сильно розрізняються. Чоловік, у якого нерви або артерії пошкоджені в результаті операції на передміхуровій залозі, діабету або серцево-судинних захворювань, не буде належним чином реагувати на ліки для відновлення потенції.

Найбільш поширені рецептурні препарати для лікування еректильної дисфункції є інгібітори фосфодіестерази 5 типу (ФДЕ5). Вони блокують певну активність ферментів, яка призводить до даної проблеми. До таких ліків для потенції чоловіків відносять препарати на основі наступних речовин:

  • Силденафіл (Віагра, Дженагра, Інтагра IC, Максігра, Новагра, Факел);
  • Аванафіл (Аваналав, Стендра);
  • Тадалафіл (Сіаліс, Пінап, Тадафіл);
  • Варденафіл (Левітра).

Всі ці ліки діють аналогічно один одному. Однак є деякі відмінності в тому, як довго вони залишаються ефективними і як швидко починають діяти. Так, Віагра починає діяти приблизно через 30 хвилин, а її дія продовжується близько 4 годин. Стендра може почати діяти вже через 15 хвилин, а ефект буде тривати до 6 годин. Сіаліс діє триваліше інших (в деяких випадках до 36 годин). Левітрі потрібно близько 30 хвилин, щоб почати діяти, а ефект триває трохи довше, ніж у Віагри (близько 5 годин). Для досягнення найкращих результатів чоловікові необхідно прийняти одну таблетку приблизно за годину або дві до статевого акту.

В аптечному асортименті також представлено безліч продуктів, які вважаються альтернативними методами лікування або природними засобами від еректильної дисфункції. Це вітамінні добавки, індійські, в'єтнамські та китайські ліки для потенції на основі різної натуральної сировини, в тому числі йохимбіну.

Побічні ефекти ліків для потенції

Препарати для підвищення потенції розрізняються по дозуванню, тривалості дії і, звичайно ж, побічним ефектам. Не дивлячись на відносну безпеку, перед прийомом слід отримати консультацію лікаря. Найбільш можливі побічні ефекти включають почервоніння, закладеність носа, головний біль, візуальні зміни, біль в спині та розлад шлунка. Одним із серйозних побічних ефектів всіх інгібіторів ФДЕ5 є зниження артеріального тиску. Раптове падіння артеріального тиску може викликати запаморочення, падіння, втрату свідомості або навіть серцевий напад. Особливу небезпеку становить прийом разом з серцевими препаратами, званими нітратами, оскільки вони можуть викликати небезпечне падіння артеріального тиску.

Пам'ятайте, що не можна приймати кілька ліків для посилення чоловічої потенції одночасно. Компоненти різних препаратів можуть викликати небезпечні реакції та принести більше шкоди, ніж користі. А прийом з алкоголем може порушити роботу печінки.

Де купити препарати для підвищення потенції?

Ліки для посилення чоловічої потенції можна придбати в будь-якій аптеці України. Вони представлені у вигляді таблеток, капсул, ректальних свічок та спреїв. Більшість препаратів для потенції відпускаються без рецепта від лікаря, але перед прийомом рекомендується проконсультуватися з лікарем. Слід відзначити високу вартість даної категорії лікарських засобів. Однак, за допомогою сайту Моя аптека можна заощадити на будь-якій покупці в аптеці. Дізнавайтеся ціну та актуальну наявність препаратів для потенції в аптеці будь-якого населеного пункту України. Порівнюйте вартість, робіть резервування всього за пару кліків і отримуйте додаткову знижку. Крім цього, під час видачі замовлення в аптеці необхідно назвати лише номер свого замовлення, що вирішує деякі незручні моменти при купівлі медикаментів для таких делікатних чоловічих проблем. На нашому сайті ви можете також почитати відгуки про препарати для потенції, які залишають покупці.