Экономь с нами

Экономьте до 30% при бронировании товаров в аптеках.

Категории:

Аптечные сети Украины

Поиск по алфавиту

Подкатегории:

Урологічні препарати

Последние новости

Холера – смертельна хвороба брудної води
Холера – смертельна хвороба брудної води

Забута для розвиненого суспільства хвороба холера може знову загрожувати населенню через порушення доступу до чистої питної води, що спостерігається в деяких регіонах України внаслідок військових дій.


Синдром вцілілого: почуття провини за свою безпеку
Синдром вцілілого: почуття провини за свою безпеку

Психологи попереджають українців про "синдром провини вцілілого", який розвивається у тих, хто перебуває зараз у відносній безпеці


Мавпяча віспа: чи здатна стати новою пандемією?
Мавпяча віспа: чи здатна стати новою пандемією?

Чутки про «чергову чуму», яка йде із Західною Європою, поширюються так само швидко, як і Ковід-19 свого часу, але чи може мавпяча віспа стати новою пандемією?


Збираємо аптечку першої допомоги у воєнний час
Збираємо аптечку першої допомоги у воєнний час

Народ України сьогодні має бути як ніколи готовий до будь-яких надзвичайних ситуацій і знати, як з ними справлятися заради себе та своїх близьких.


Урологічні препарати

Захворювання сечовидільної системи включають широкий спектр станів, пов'язаних з фільтрацією та виведенням сечі з організму. Ці захворювання можуть вражати чоловіків, жінок та дітей різного віку. Якщо у жінок вони зачіпають сечовивідні шляхи, то у чоловіків вражають ще й репродуктивні органи. Саме через фізіологічні відмінності урологічні препарати для чоловіків та жінок будуть відрізнятися як і самі методи лікування.

Нетримання сечі, інфекції сечовивідних шляхів, цистит, захворювання передміхурової залози та сечокам'яна хвороба є найбільш поширеними. Вони супроводжуються болючим та частим сечовипусканням, болем у попереку і низу живота, домішками крові в сечі, а також іншими неприємними симптомами.

Види препаратів, що застосовуються в урології

Лікування урологічних захворювань проводиться за допомогою лікарських засобів, які підбираються лікарем залежно від діагнозу та тяжкості стану. Вони класифікуються за способом застосування та механізмом дії. В одних випадках використовуються урологічні протизапальні препарати або протимікробні, в інших необхідні препарати рослинного походження.

До класів препаратів в урології, що найбільш часто призначаються,  відносяться:

  • Альфа-блокатори – розслаблюють м'язи шийки сечового міхура, покращуючи відтік сечі;
  • Інгібітори 5-альфа редуктази – призначають для лікування простати, блокуючи вироблення чоловічих гормонів, які пов'язані з її збільшенням;
  • Антихолінергічні засоби – зводять до мінімуму скорочення сечового міхура та збільшують його об'єм у людей з проблемами нетримання.

В каталозі сервісу Моя Аптека засоби, що застосовуються в урології згруповані в наступні категорії в залежності від медичної проблеми:

  • Лікування циститу;
  • Лікування нетримання сечі
  • Від сечокам'яної хвороби;
  • Інші урологічні препарати.

Ціни та наявність урологічних лікарських препаратів

На даній сторінці каталогу представлені всі препарати для лікування урологічних захворювань, які є в наявності в аптеках на території Укріани. Серед них можна підібрати зручну для використання препаративну форму ліків, наприклад таблетки, капсули, краплі, сиропи, свічки, розчини для ін'єкцій та інші. Для придбання більшості урологічних ліків, які не є БАДами, необхідний рецепт від лікаря уролога або терапевта.

Ресурс Моя Аптека пропонує зробити придбання товарів аптечного асортименту більш швидким та дешевим. На онлайн карті ви можете побачити ціни та наявність обраного препарату в аптеках свого населеного пункту. Озброївшись цією інформацією, купівля в аптеці стане більш вигідною та зручною. А щоб обраний товар дочекався саме вас, ми рекомендуємо оформити резерв на нашому сайті всього в кілька кроків.