Категории:

Аптечные сети Украины

Поиск по алфавиту

Подкатегории:

Урологічні препарати

Последние новости

Татуювання: головні ризики для здоров'я
Татуювання: головні ризики для здоров'я

Популярність татуювань сьогодні знаходиться на своєму піку. Кожен четвертий може похвалитися хоча б мінімальним малюнком на своєму тілі, але чи є небезпека для здоров'я?


Синдром Аспергера у дітей: симптоми та лікування
Синдром Аспергера у дітей: симптоми та лікування

Недавнє публічне визнання засновника компаній Tesla та SpaceX і мультимільярдера Ілона Маска про своє захворювання привернуло нову хвилю уваги до синдрому Аспергера.


Алергія на укуси комах
Алергія на укуси комах

У більшості людей укус комахи залишає лише невеликі больові відчуття та зіпсований настрій, але у деяких він може викликати надмірну захисну реакцію організму, яка загрожуватиме життю.


Оперізуючий лишай або герпес: симптоми та лікування
Оперізуючий лишай або герпес: симптоми та лікування

В організмі кожного, хто хворів на вітряну віспу в дитинстві, дрімає вірус герпесу. І одного разу він може прокинутися та вирватися назовні у вигляді оперізуючого лишаю.


Урологічні препарати

Захворювання сечовидільної системи включають широкий спектр станів, пов'язаних з фільтрацією та виведенням сечі з організму. Ці захворювання можуть вражати чоловіків, жінок та дітей різного віку. Якщо у жінок вони зачіпають сечовивідні шляхи, то у чоловіків вражають ще й репродуктивні органи. Саме через фізіологічні відмінності урологічні препарати для чоловіків та жінок будуть відрізнятися як і самі методи лікування.

Нетримання сечі, інфекції сечовивідних шляхів, цистит, захворювання передміхурової залози та сечокам'яна хвороба є найбільш поширеними. Вони супроводжуються болючим та частим сечовипусканням, болем у попереку і низу живота, домішками крові в сечі, а також іншими неприємними симптомами.

Види препаратів, що застосовуються в урології

Лікування урологічних захворювань проводиться за допомогою лікарських засобів, які підбираються лікарем залежно від діагнозу та тяжкості стану. Вони класифікуються за способом застосування та механізмом дії. В одних випадках використовуються урологічні протизапальні препарати або протимікробні, в інших необхідні препарати рослинного походження.

До класів препаратів в урології, що найбільш часто призначаються,  відносяться:

  • Альфа-блокатори – розслаблюють м'язи шийки сечового міхура, покращуючи відтік сечі;
  • Інгібітори 5-альфа редуктази – призначають для лікування простати, блокуючи вироблення чоловічих гормонів, які пов'язані з її збільшенням;
  • Антихолінергічні засоби – зводять до мінімуму скорочення сечового міхура та збільшують його об'єм у людей з проблемами нетримання.

В каталозі сервісу Моя Аптека засоби, що застосовуються в урології згруповані в наступні категорії в залежності від медичної проблеми:

  • Лікування циститу;
  • Лікування нетримання сечі
  • Від сечокам'яної хвороби;
  • Інші урологічні препарати.

Ціни та наявність урологічних лікарських препаратів

На даній сторінці каталогу представлені всі препарати для лікування урологічних захворювань, які є в наявності в аптеках на території Укріани. Серед них можна підібрати зручну для використання препаративну форму ліків, наприклад таблетки, капсули, краплі, сиропи, свічки, розчини для ін'єкцій та інші. Для придбання більшості урологічних ліків, які не є БАДами, необхідний рецепт від лікаря уролога або терапевта.

Ресурс Моя Аптека пропонує зробити придбання товарів аптечного асортименту більш швидким та дешевим. На онлайн карті ви можете побачити ціни та наявність обраного препарату в аптеках свого населеного пункту. Озброївшись цією інформацією, купівля в аптеці стане більш вигідною та зручною. А щоб обраний товар дочекався саме вас, ми рекомендуємо оформити резерв на нашому сайті всього в кілька кроків.